"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 10. srpna 2020 17:58

Mohučanka souhlasím s ostatními. Dala bych vědět dopředu a rovnou nabídla, že si jídlo přinesu, pokud se hostitelska necítí na jeho přípravu.

Offline Myrtila
Avatar
2984 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 19:08

Mohučanka Sama mam nejaka stravovaci omezeni a resim to tak, jak uz tu padlo - predem upozorním, pripadne i poradim, co by se pro me dalo pripravit a volim vzdycky uplne tu nejjedodussi variantu (u me obvykle maso na prirodno s bramborem), nebo nabidnu, ze si prinesu svoje jidlo. Zatim vzdycky zabrala ta rada, co uvarit, casto si ten, kdo tu konkretni intoleranci nemusi denne resit, nedovede predstavit, jake jidlo je vlastne vhodne. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 07:33

Tak mám ještě jeden dotaz k řešení sporů přes ebay. 

Prodejkyne mi nabídla částečnou refundaci za poškozenou kabelku. Sleva ale byla pro mě nedostatečná, tak jsem odpověděla, že souhlasím, pokud její velikost zdvojnásobí. Ona že ano. 

A teď mi píše, že mam požadavek o vrácení zavřít a požádat o částečnou refundaci. Jenže to mi píše, že když to udělám, nebudu už moct požádat ebay o pomoc, pokud vznikne problém

Tak teď jsem zmatená, jestli když to udelam, zda mi pak ty peníze vůbec vrátí.

Máte někdo už podobnou zkušenost? 

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 16:03

Blbý dotaz. Kde (v Brne) kúpiť kvalitnú pohovku, ideálne rozkladaciu? Kvalitnou rozumej že sa hneď nepresedí, nepoláme alebo nezoderie poťah. Nepotrebujem designový kus, ktorým budem ohurovať návštevy, len aby sa na tom pohodlne váľalo v počte dve osoby a jeden veľký pes samozrejme ma ako prvá napadla Ikea, ale hodnotenia na ich webe teda nič moc, hlavne u lacnejších kusov.  

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 10:17

A já bych se potřebovala zeptat, jak úplně nejjednodušeji ušít kápi pro kata. Asi ze dvou trojúhelníků...ale dodržet stejnou vzdálenost okolo hlavy a pak rozšiřovat až nad ramenem? Šiju na dálku, oči prostřihneme až na místě. Internet plnej návodů na všechno, ale kat není

Offline eM
Avatar
1381 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 11:15

Gellnerova měníš povolání? Nebo jenom fuška na prázdniny?

Offline eM
Avatar
1381 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 11:23

Wanda von Dunajew Koukni se na firmu JECH, jestli tě něco nezaujme. Rodiče od nich mají pohovku a křesla a spokojenost. Prodejna je na Dornychu.

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 11:31
Reakce na eM:

Gellnerova měníš povolání? Nebo jenom fuška na prázdniny?

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 11:33

eM Zaujalo - díky!

Offline LadyMary
Avatar
1006 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 11:40

Blbý dotaz, ale může mi někdo vysvětlit, jak se tady objevilo slovo sambo? Chápu, že je to partner nebo manžel...ale jako kde se to vzalo? :-D

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 11:41

Mirka JECH doporučuji taky. Cena je teda jiná než v Ikei, ale fakt máme sedačku, na které se dá vyspat.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 11:42

LadyMary z debaty o neutrálním oslovení, snad to je ve švédštině?

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 11:42

LadyMary že Švédštiny. mutzi nemohla vystát, když Karja mluvila o otci svých dětí jako o příteli. 

Je to nesezdany partner. 

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 11:44

eM Jenom ta fuška . Tábor je středověkej, ráno jsem si vyráběla šněrovačku na prostou venkovanku . A kat je pro vedoucího, kterýmu záměrně nešiju žádný tričko ...

Wanda von Dunajew JECH máme 15 let beze změn na výplni nebo konstrukci, pouze potah nese jakési známky o pohybech dvou pra... dětí. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 11:44

continuity díky! Reference, kvalita, česká firma - jsem ráda, že o nich vím a jedna jejich pohovka je přesně to, co už delší dobu hledám. Udělaly jste mi radost!

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 11:45

Gellnerova díky i Tobě. Tak to vypadá, že budeme mít novou sedačku, konečně!

Offline LadyMary
Avatar
1006 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 11:47

Mirka continuity Díky!

Offline Malenge
Avatar
4268 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 11:55

Toto tu někdo zmiňoval. Nějak mi existence unikla. Máte někdo zkušenosti, fakt to funguje jako v těch promo videích? Jestli ano, tak to asi nutně potřebuju. Foukání vlasů totiž neumím a dost nesnáším, tak že by mi to vytrhlo trn z paty. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 12:29

Wanda von Dunajew my jsme byli s objednávkou pohovky spokojení na Křížové https://livingbrno.cz/sedaci-soupravy/ měli jsme teda už předvybranou tuto https://www.pfnabytek.cz/parma/ máme ji větší a bez jedné té boční područky (což ne u každého výrobce šlo objednat) a zatím teda po pár měsících chválím kudy chodím:-) hledali jsme teda něco na čem se dá opravdu sedět, pohodlně vstát, opřít se.. prostě sedačku pro starší a pohodlné

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 12:31

999 moc ti děkuju za ten tip ohledně ekzému na očních víčkách, stačilo párkrát máznout canestenem a je jasno...

takže zrovna provádím hloubkovou desinfekci domácnosti