"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. července 2020 12:25

slniecko Tak do bazénu asi ne, ale právě kvůli těm uzavřeným prostorám nás zajímá ten ostatní pohyb. Hotel je přímo u parku, snídaně na hotelu, a uzavřený přechod mezi hotelem, bazénem, restaurací, takže všobecně pohyb uvnitř. Nechápu, proč jasně nenapíšou, kde ji vyžadují. 

Online Bowle
Avatar
568 příspěvků moje polička 16. července 2020 13:13

Když jdu ke kadeřnici, musím mít roušku?

Offline černá káva
Avatar
1911 příspěvků moje polička 16. července 2020 13:32

Mám dotaz na sukni. Jednobarevnou, neutrální, ne růžovou, ne červenou. Jsem ale malá 156cm. Nikxe se nechytám. Máte některá podobnou výšku? A kde nakupujete. Děkuji.

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 16. července 2020 13:35

Renusatko možno preto, že pri našej cirkusovej vláde s jej každodennými kotrmelcami jeden nikdy nevie, čo sa bude vyžadovať zajta....

Offline letfenixa
Avatar
7967 příspěvků moje polička 16. července 2020 14:35

Renusatko zatiaľ platí vo vnútorných priestoroch ruska ano, počas jedla dole na nevyhnutnú dobu

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 16. července 2020 14:42

Bowle v Čechách ne.

(Možná leda v Karviné?? To nevím...)

Online Bowle
Avatar
568 příspěvků moje polička 16. července 2020 18:44

Mohučanka super, děkuju

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 16. července 2020 20:00

letfenixa no to plati asi len papierovo, poslednu dobu som bola vo vela restauraciach a toto nedodrzoval a ani nevyzadoval nikto (ale samozrejme nemusi to tak byt uplne vsade

Renusatko rusko vonku nenosi takmer nikto, do vnútorných priestorov len obchody a v praci, inde fakt nevídam.

Offline Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 19. července 2020 18:01

Nemuzu najit sici vlakno. Zkratila jsem si zavesy pomoci zazehlovaci mrizky, ale muzu to ted vyprat? Jsem to mela vyprat predem. Je to nejaka umelotina, tajze tak na 30 max, mozna radsi 20, ale aby se mi ta mrizka nerozlepila

Online SunEclipse
Avatar
3106 příspěvků moje polička 19. července 2020 18:21

Karja k čemu by to bylo, kdyby se to pak už nikdy nesmělo prát? Zažehlený věci drží i po vyprání.

Offline Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 19. července 2020 18:29

SunEclipse Budu ti verit!

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 19. července 2020 18:33

Karja jo, taky mám tak závěsy zkracovaný, práno asi třikrát, drží to, teď naposled jsem to pro sichr znovu přejela žehličkou. 

Online 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 19. července 2020 20:35

Karja lepsi je to pak zas prezehlit. Treba zazehleny kalhoty se mi rozlepily po par pranich.

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 21. července 2020 11:15

Můžete mi říct, proč když vběhnu do obchodu něco vrátit a mám asi tak tři minuty času, zaujme mě minimálně deset věcí, zatímco když mám čas nebo dokonce něco potřebuju, chodím tam naprosto marně, jak zbloudilá duše v třtinovém poli? :-/

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 21. července 2020 11:38

Garfie nezoufej...mám to stejně...nejhorší to je,kdyz si jde človek koupit zcela konkrétní věc...odcházím s prázdnou...

Offline Luna
Avatar
10440 příspěvků moje polička 23. července 2020 14:36

Jak slusne poslat nekam tri kamaradky, co se po celou dobu moji nemoci ani jednou neozvaly, i kdyz vsechno vedely. Ta jedna jednou s tim, ze se mam ozvat "az to bude za mnou". Proste asi cekaji, ze navazem kde jsme prestaly. Nikdy se nezeptaly, jak mi asi tak je...Ale nikdo me tolik nezklamal jak tydle nadhery. Videt je pochopitelne nechci. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 23. července 2020 15:28

Luna prostě je ignorovat a nenavazat. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 23. července 2020 15:37

Luna Já mám pocit, že lidi nechtějí tohle vědět, když jsi nemocná, rozvádíš se, máš problémy s dětma nebo problémy s rodinou. A dle mého jsou u toho dvě skupiny. Ta která to nechce vědět, je ráda, že se jich to netýká a až s tím nebudeš otravovat, tak se zase ozvou. Druhá skupina je ta, co má pocit, že s tím chceš být sama, taže ti dopřávají jako klid, neví o čem se s tebou bavit a chodí kolem tebe po špičkách nebo raději vůbec. Tam je to spíš o té nevědomosti, jak se v tomhle chovat. Nemocná jsem nebyla, ale kdysi při vetším problému v rodině jsem takhle přišla o některé "kamarádky". Jestli jim něco říkat to nevím, nemá to moc význam, ale čas bych na ně určitě neměla. 

Offline Luna
Avatar
10440 příspěvků moje polička 23. července 2020 16:11

Renusatko No kdyby to byly nejake zname z prace nebo tak, nereknu nic. Ale tyhle ja znam od detstvi, vidame se bez prestavky skoro 30 let, jezdime spolecne na dovolenou atd...Navic muj manzel pracuje s manzelem jedne z nich a vsechno vedel. Takze to uplne nepobiram... 

Offline Annegret
Avatar
146 příspěvků moje polička 23. července 2020 16:23

Luna jednou jsem se ocitla v pozici takove kamaradky. Mela jsem zájem, chtela jsem jakkoli pomoct, vedela, ze tam pro ni jsem, ale ona dala na srozumenou, ze chce být se svou nemoci sama  Po teto osobni zkusenosti nevim, jestli bych se znova angažovala, protoze fakt se nedokazu vžít do kůže jineho a rozhodně nechci obtěžovat.