"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline RoSa
Avatar
8149 příspěvků moje polička 24. července 2020 10:18

martek01 funguje jako normální eshop, jen bych řekla, že mají trochu delší dodací lhůtu, cca týden/10 dní (ale ta moje objednávka byla v korona-době, tak to bylo možná tím...)

Offline zimnivecer
Avatar
137 příspěvků moje polička 24. července 2020 14:06

martek01 u zalando lounge je potreba hlidat, jestli je u kampane uvedeno zrychlena doba odeslani.pokud ano,odesilaji temer hned,pokud ne,muze to trvat i dele nez mesic.pokud se ceka ten mesic delaji na znacku kampan jeste jednou a pak teprve odesilaji.taky se muze stat,ze sice vsechno objednate,zaplatite a pak za 3 tydny prijde mail o tom ze je neco nedostupne,penize vrati a hotovo

Jinak vraceni bez problemu pres ppl, penize vraci temer okamzite. Predpokladana doba doruceni byva uvedena v zaveru objednavky

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 24. července 2020 14:35

zimnivecer takže když píšou:Zboží nám bude dodáno teprve po ukončení prodejní akce, a proto bude tato položka doručena mezi 13. 8. 2020 a 31. 8. 2020.

tak bude ještě v srpnu jedna akce?

Offline zimnivecer
Avatar
137 příspěvků moje polička 24. července 2020 17:41

martek01 nejspis ano. Ale pokud mas neco vybraneho kup to ted, muzou mit uplne  jine veci nebo budou prodavat zbytky z te soucasne akce. Pro tebe je dulezity to datum  odeslani / tzn ze budes skoro mesic cekat

Offline JankaM
Avatar
2380 příspěvků moje polička 26. července 2020 18:07

Nevíte co je za značku batohu hnědá čtvercová nášivka s křížkem v postavení jako x a mezi těmi čárkami asi písmena (pardon za popis, neumím lépe vyjádřit)? Potkala jsem v Krkonoších a moc se mi líbil ale nemůžu dohledat. Něco jako toto.

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 26. července 2020 21:12

Jde se dostat na Flickr bez prihlaseni? Chci se podivat na nejake fotky od kamaradky a furt to chce heslo.

Offline andulka01
Avatar
10603 příspěvků moje polička 27. července 2020 14:30

JankaM Nejdřív jsem si byla zcela jistá, že je to Playbag  Ale logo maj jiné, možná rebranding? Ale samo se můžu mýlit.

Offline Pavlena
Avatar
6555 příspěvků moje polička 27. července 2020 17:04

Prosim o tip na zahranicni webshop kde maji kosmetiku Guerlain. Potrebuji napln do compact Meteoritu a zda se, ze uz nikde v CR neni... 

Offline JankaM
Avatar
2380 příspěvků moje polička 27. července 2020 19:22

andulka01 děkuji, není to ono, něco více outdoor.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 28. července 2020 00:34

continuity ja bych milerada se slecnou zprostredkovatelkou vychazela a domluvila, kdyby zvedla telefon :) Slecna bude urcite ok, firma asi taky, nicmene ji nemusi prodlouzit po pul roce smlouvu. Coz nevadi, jen nechci mit zvysene naklady skoro o tisic mesicne, pokud to neni nutne. Takze jsme znovu u te domluvy, o kterou by se podle me mela snazit ona, zatim se snazime my, dovolat se ji

Chapu, ze firma asi zaplati vic, ja mam najem za zarizeny byt nastaveny trzne tak, abych byla spokojena ja i najemce. Nevim co presne myslis timhle:

Je teda lepší s nima vycházet, dost casto je budget větší než tržní průměr, tak toho lze využít výměnou za vstřícnost u novych praček a internetu.

Jakoze zaplati vetsi najem tak ja budu vychazet? Novou pracku jsem tam uz koupila v nezavislosti na vysi najmu, stejne tak opravy ted za docela dost penez. Nicmene internet je sluzba. Vis jak, uz jsem to psala, nemam problem se domluvit, ale musi to byt oboustrane. 

A dekuji vsem za postrehy, pomohlo mi to!!! 

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 28. července 2020 11:56

Můžu se spolehnout na to, že mám vltavín a ne kus skla?

Offline Len
Avatar
2196 příspěvků moje polička 28. července 2020 12:10

holka hnědooká 

Já se v tom nevyznám a tudíž neporadím, ale tak nějak mám pocit, že pravý vltavín je kus skla tak nějak z principu.:)

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 28. července 2020 12:35

Len Ale jooo, ja spis myslela kus skla z flasky od piva

Offline Len
Avatar
2196 příspěvků moje polička 28. července 2020 12:45

holka hnědooká 

Jo, tak to už nemůžu sloužit.

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 28. července 2020 12:51

JankaM V IVS jsem leta pracovala, co bys potrebovala vedet? (zkouska zvlastni odborne zpusobilosti, ted docitam)

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 28. července 2020 12:57

holka hnědooká Dalo by se zjistit podle vnitřní struktury, ale to není pro laika běžně dostupná metoda. Nezbývá než věřit. 

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 28. července 2020 13:54

Jimik Asi mi nic jineho nezbyde :-)

Offline Aranel
Avatar
4483 příspěvků moje polička 28. července 2020 14:51

Blbý dotaz: čím dostat takový to lepidlo z různejch skleniček od jogurtů a podobnejch? Benzín? Nebo něco jiného?

Offline Isca
Avatar
4444 příspěvků moje polička 28. července 2020 14:55

Aranel Jo, používám benzínový čistič z drogerie. Někdy to jde až naponěkolikátý, ale jde. Zrovna mám odložených několik skleniček  oblíbených tvarů (Opočenský jogut a zakysaná smetana z Rohlíku :-)), že je očistím.  

Offline letolet
Avatar
546 příspěvků moje polička 28. července 2020 14:59

Aranel já na to používám úspěšně WD 40, takový ten univerzální promazavac