"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline clothilde
Avatar
1782 příspěvků moje polička 09. zaří 2019 10:21

máte, prosím, někdo zkušenost s multifunkčním hrncem Catler?

http://www.catler.cz/multifunkcni-hrnec/mc-8010

Offline slniecko admin
Avatar
17621 příspěvků moje polička 09. zaří 2019 12:13
Reakce na barbucha:

​Já si to myslela Lota si pamatuju,dyk to bylo horší než #meToo

​Ti poviem, chudák starý...

Noe sa len ožral a potom hulákal na syna...

Karja ako píšu Garfie a moora ...a keď som to teraz hodila do wiki, vyhodilo mi to ešte ďalšie tri, z toho jeden v Indii a jeden v Japonsku . Ako o tom indickom som vedela, ale nerátam ho, lebo predpokladá skutočnú telesnú Kristovu smrť, ten japonský musím kuknúť.

ale toto na mňa vyskočilo pri tom hľadaní Noaha a je to !

https://www.geni.com/people/Noah/6000000002145556219

Offline slniecko admin
Avatar
17621 příspěvků moje polička 09. zaří 2019 12:17
Reakce na Kokoska:

Tak jo, jedem dal, treba budu mit jeste nejake blbe dotazy.

​Budem rada, strašne rada sa v tom vŕtam !!!

A keď sa vrátiš a budeš mať chuť (človek niekedy nemá, keď sú tie zážitky veľmi silné, chce si ich nechať pre seba), tak by som bola zvedavá na postrehy z tak úžasnej cesty!

Offline JankaM
Avatar
2401 příspěvků moje polička 09. zaří 2019 13:59

Pracuje tu někdo jako personalista? Potřebovala bych zodpovědět pár blbých obecných dotazů z oboru (spíš SZ) Děkuji.

Edit.překlep, doplnění

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33833 příspěvků moje polička 09. zaří 2019 14:40

stes voni ho milujou, maj ho i ve státním znaku

a já se jim nedivím, protože ta hora je strašně krásná, je to jejich národní symbol

(malej i velkej a i s lodičkou :-)

Online stes
Avatar
7393 příspěvků moje polička 09. zaří 2019 15:36

Potrefenáhusa jojo, přesně tak...to je takovej smolnej národ, krásná příroda, ale bída, na vesnicích prý neskutečná, hrozná historie, východisko to nějak nemá  

Offline Karja
Avatar
36018 příspěvků moje polička 09. zaří 2019 16:19

stes Joo,o tom jsme se ucili ve skole;-)' O tech nasranejch Armencich, oni to maji snad I na vlajce. Pech jak blazen.Garfie No byli jsme tam, ale videli jsme jen jeden hrob! Teda ja nesla ani dovnitr...my jsme takovy marny no, ze nemusime videt vsechno, jak je nekde fronta nebo se na nas nekdo krive podiva a tak no:-D Ale jako chystame se tam zase, kdyz mluvime o prvni letecke rodinne dovolene myslime oba na Izrael!!!

Offline Garfie
Avatar
24037 příspěvků moje polička 09. zaří 2019 16:31

Karja Teď koupila kamarádka letenky do Eilatu za necelou tisícovku! Letí teda fakt drsně na otočku, asi jen na tři nebo čtyři dny, tak jsem jí řekla, ať se vyprdnou na Izrael a jedou do Petry, protože do Jordánska jen tak na dovolenou asi nepojede, zatímco do Izraele se ještě stopro vrátí!! 

Jako hele, mně se to mluví, já bydlela dva týdny u Damašské brány, přijet do Jeruzaléma na dva, tři dny, tak asi vypustím duši!! Jestli pojedete, tak na Zahradní hrobku se běžte podívat, je to úplně relaxační místo a mají tam průvodce v češtině :-)

Offline Karja
Avatar
36018 příspěvků moje polička 09. zaří 2019 16:32

Garfie Jo ten Eilat je dost levnej, ale zas presne nic tam neni, musi se zase nekam jet!

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 09. zaří 2019 19:34

Jsme jeste v Kurdistanu a rict nekomu, ze je Turek, asi dostaneme pres hubu. Ovsem "opravdovi" Turci tu maji kolem hranic spoustu vojenskych hlidek a posadky, po kopcich hlidkove veze. A byvale armenske pamatky mivali jeste nedavno pri ruznych cvicenich za cil. Z jinych jsou dnes mesity. Jeli jsme pres par vesnic a bida i tady hrozna, vsude odpadky, vsude se susi kravsky hnuj na topeni, plno toulavych psu. Az se vratim, dam nejake fotky do cestovatelskeho vlakna.

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 09. zaří 2019 19:37

slniecko dik za snahu, z nasi skupiny taky nikdo nic nevi, ani pruvodce.

Docela me prekvapilo, ze islam nejen uznava za jednoho z proroku Jezise (Ísa), ale taky vsechny zazraky, o kterych se pise. Jen ho teda nemaj za boziho syna.

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 09. zaří 2019 19:45

Kokoska jj, ten puvodni neextremisticky islam ma ke krestanum celkem pozitivni vztah, rika jim lide knihy a bere to tak, ze mame stejneho Boha akorat s jinym jmenem. 

Blby jsou ti extremiste, jako vsude, ale to v krestanstvi ve stredoveku inkvizice taky nebyla nic extra hodne nasledovani. 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 09. zaří 2019 19:46

Garfie muz byl v Jordansku lozit, ja mu to teda zavidela dost ale oni byli vylozene jen na jednom miste a tam si tech 10 dni vystacili. Jsou to kulturni barbari, vsech 5 :D Ja bych desne chtela videt Petru, oni tam prave prileteli v den kdy byly v Petře ty zaplavy a utopilo se tam nekolik turistu... 

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 09. zaří 2019 19:50

continuity lecktere nabozenstvi nadelalo spoustu skody a politika ve jmenu Boha taky. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33833 příspěvků moje polička 09. zaří 2019 20:14

Kokoska tím sušeným kravincem se tam topí běžně, páč už tam není žádný dříví 

Offline Garfie
Avatar
24037 příspěvků moje polička 09. zaří 2019 20:15

rasaNori No teda, být v Jordánsku a nevidět Petru.... To jsou fakt barbaři, to se nedá jinak říct  Ty záplavy tam byly někdy nedávno, že? Pamatuju si že tam (ale ne v Petře) zahynuly nějaké děti na školním výletě a v důsledku toho rezignoval ministr školství a ministrině turismu, dost mě to překvapilo. 

Offline slniecko admin
Avatar
17621 příspěvků moje polička 09. zaří 2019 20:48
Reakce na Kokoska:

Docela me prekvapilo, ze islam nejen uznava za jednoho z proroku Jezise (Ísa), ale taky vsechny zazraky, o kterych se pise. Jen ho teda nemaj za boziho syna.

​Áno, jedna z Mohamedových manželiek bola kresťanka a on na ňu hodne dal

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 09. zaří 2019 20:53

Garfie loni na podzim. Letos jedou do Tater:D a tim ze mi necha na krku oba haranty, psa, barak a firmu, tak si v unoru necha starsi a ja si s malou zaletim zase nekam za teplem. Uz ted se tesim:D

Offline Garfie
Avatar
24037 příspěvků moje polička 09. zaří 2019 21:22

rasaNori Třeba do Jordánska...

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 10. zaří 2019 11:53

Garfie me laka Izrael:D ale potahnu se sebou 6 mesicni mimino, tak nevim jestli to nebude zu viel:D