"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Sylfana
Avatar
34 příspěvků moje polička 22. března 2019 16:19

Magráta Patní ostruhu jsem řešila loni, měla jsem dvě na jedné noze. Kromě Hekla lava mi homeopatka doporučila ještě Osteo hell a ten bych řekla že byl účinnější. Bohužel se musí koupit v zahraničí.  K tomu jsem ještě dvakrát byla na fokusované rázové vlně. 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 22. března 2019 19:19

Magráta hej, ja, dve na jednej nohe. Dávali mi na to rázové vlny, troch to pomohlo. Zachraňujú ma topánky s korkovou vložkou, odporúčali mi gelovú, ale tá mi tak nepomáha. Ožiarenie je vraj jediné definitívne riešenie, lebo zničí nervové zakončenia v tej oblasti, ale zas ožiar, tak to vraj len ak by to inak nešlo.

Tie homeopatiká ma zaujímajú.

Offline rozarka
Avatar
3975 příspěvků moje polička 22. března 2019 19:25

Maureen To se pochopit nedá. Kdyby se selíčka mohla pořizovat v době koncentráků,nejspíš by si je dělali nacisti. Co k tomu vede lidi dnes...

Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 22. března 2019 19:46

RoSa slniecko Sylfana díky

já homeopatika běžně neberu, ale tady jsem si říkala, že to třeba pomůže (a neublíží no)... tak jsem zvědavá (někomu pomohly, někomu vůbec)

ozařování je až poslední možnost, ale jak MUDr., tak dnes na fyzio mi to nedoporučili (neradi to předepisují mladým lidem...)

zatím tedy ultrazvuk, nějaké destičky, cvičení, koupím si podpatěnky a budu užívat tu Heklu :-)

každopádně je to zřejmě běh na dlouhou trať

Offline stes
Avatar
7332 příspěvků moje polička 22. března 2019 19:53
Reakce na rozarka:

Maureen To se pochopit nedá. Kdyby se selíčka mohla pořizovat v době koncentráků,nejspíš by si je dělali nacisti. Co k tomu vede lidi dnes...

​Přesně. Z takovejch lidi se mi chce blejt. Jsou na pěst. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33667 příspěvků moje polička 22. března 2019 20:05

stes ja myslim, ze to delaj hlavně pubertaci, kteří jsou na pěst tak nějak porad, zvlášť ve stádu. Ale vetsinou je tyhle školní výlety spis pokosej

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 22. března 2019 20:34

Magráta mne ty paty ozarovaly nekdy na stredni, zadne jine moznosti mi ani nenavrhli...

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 22. března 2019 20:39

Magráta ja si práve pamätám, že som kedysi mala lekárku, ktorá bola zároveň homeopatkou a pokiaľ usúdila, že homeopatiká lepšie, tak fakt (mne) zaberali. A to som ich prvýkrát brala nas.atá s tým, že jej ukážem,ako to nezaberá a vypýtam si na to konto peniaze za ročný poplatok nazad.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 22. března 2019 20:47

stes 

Tak když si může ministryně fotit čokla na hrobech... další ministryně dává k lepšímu rozesmátou fotku na Olšanech... tak mě banda puberťáků, který jsou zvyklí dělat selfíčka i na záchodě snad, nijak nezaskočí.

Jako jo, je to nevkusný, ale oni to asi nemysleli zle. Prostě dokumentace z výletu.

Offline stes
Avatar
7332 příspěvků moje polička 23. března 2019 20:03

barbucha jasne... Ale mně zaskočí takovyhle veci at je dela kdokoliv.. Prostě mi takovy chovani se.e 

Offline Karja
Avatar
35786 příspěvků moje polička 23. března 2019 20:18

barbucha Ale clovek by rekl, ze kdyz uz na takovejhle vylet jedou, tak treba vedi o co jde. A ne ocitli jsme se nahodou nekde, kde to vlastne jsme tvl ja nevim. Noo, ale asi ne. Ja bych tam jet nemohla, asi bych tam takovyhle stanata blby musela profackovat, coz se na takovem miste nehodi o nic min.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 23. března 2019 21:17

Prosím, neviete niekto, kedy kvitne mimóza v Grasse?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. března 2019 14:22

mám prosbu na jazykově vybavené (už zas )

jak byste řekly anglicky anebo německy obdobu věty "nedá mi to spát"?

Offline Marbuša
Avatar
945 příspěvků moje polička 25. března 2019 14:37
Reakce na ziginka:

barbucha Jeste horsi jsou ti, co denne sdileji nejaka “zivotni moudra” s kycovitymi obrazky.

​To je fakt děs. A ke všemu sdílej ta "moudra", který k nim zrovna vůbec nepasujou, podle kterých vůbec nežijou!

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 25. března 2019 15:06

Dají se objednat Marteny přímo z oficiálních stránek? Mi tam nějak pořád skáče US, tak jen jestli někdo objednával... Díky.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 25. března 2019 16:13

Luna áno.

Offline Tabea
Avatar
4663 příspěvků moje polička 25. března 2019 17:06

Jiná Realita es lässt mir keine Ruhe 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 25. března 2019 17:22

slniecko Diky. Mne to zatim nejak nejde, ale asi delam neco blbe. Tak snad se podari.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. března 2019 17:38

Tabea děkuji :)

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 25. března 2019 18:26

Luna cez toto ťa to tiež hodí na americkú stránku?

https://www.drmartens.com/eu/en_eu/