"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline rasaNori
Avatar
7747 příspěvků moje polička 18. října 2018 22:15

continuity čoveče v tom amoku co mi svými řečmi občas přivodí si dovedu předtsavit že přesně takhle uvažuje :D ale spíš to bude že plácne a nazdar a už to jede, pokud je blbá konstelace...

Offline continuity
Avatar
33849 příspěvků moje polička 18. října 2018 22:16

rasaNori pokud se v aute zvladnete nepohadat, tak je to dobre (my jsme v aute vzdy probrali strasne veci). ale davej pozor, on nemuze utect, ale to neznamena, ze musi vsechno vydrzet. (zrovna minule jsem cetla, clanek dopravniho psychologa, ze to manzelky zhusta zneuzivaji)

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 18. října 2018 22:16

rasaNori 

Ale počkej, další chyba v komunikaci - rozhodně nic takovýho neřešte, jestli jeden z vás bude řídit. To se nemá.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 18. října 2018 22:17

rasaNori no, přesně. jenže on není malý děcko aby plácnul bez přemýšlení, je to tvůj partner a táta od děcka, je zodpovědný za to aby se o vás postaral atd.. 

jinak to že chlap potřebuje svůj klid a počítačový hry nebo něco to vůbec nepopírám a nechala bych ho bejt. ale rýt nesmí. a musí pomoct když už fakt nemůžeš.. a musí vědět že pomoct potřebuješ a že to je jeho povinnost. na to je blbý taková ta příprava když ženská dává najevo že je king a zvládne vše...od toho se pak blbě odvyká

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 18. října 2018 22:19

continuity v aute NE! dynda 

Offline rasaNori
Avatar
7747 příspěvků moje polička 18. října 2018 22:19

continuity v klidu, my na sebe máme čas tak akorát v tom autě v poslední době

dynda dtto :D

viktorka_od splavu ale dokonalej holt není. Nějak bude. Díky všem dámy :)

Offline continuity
Avatar
33849 příspěvků moje polička 18. října 2018 22:23

viktorka_od splavu hele, nejsi moc prisna? kazdemu proste obcas ujedou veci, co se nemaji (krome Mirka Dusina pravda). tyto situace jsou hlavne stresove, proste nova vec, minino v dome, je to zahul pro vsechny. to se neda svitit. nerikam, ze takto ma probihat kazdy vecer, ale proste stane se.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 18. října 2018 22:24

rasaNori 

Ono dítě fakt dokáže všechno nabourat, ale za pár týdnů nebo měsíců to zase bude všechno o kus jinde. Nedá se než vydržet. Ale proč mám být já ten, kdo vydrží, že?

Offline rasaNori
Avatar
7747 příspěvků moje polička 18. října 2018 22:29

dynda njn...jádro pudla.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 19. října 2018 06:29

continuity jsem.

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 19. října 2018 07:42

andulka01 aha, mno...já kupuju o číslo větší než nosím, aby byly fakt jako na produktovce. Pohledej jeste Just Rhyse, ty mají stejný tepláky a třeba budou mít výběr velikostí. Jen je mají občas dost strakatý a musí se hledat nějaký jednobarevný.

nebo mrkni na pánský, taky mají pěkný.

Sakra koukám na to, taky bych potřebovala nový a maj nějak přebráno...takže kdyžtak googli hip hop tepláky dámské a snad vybereš.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. října 2018 07:52

viktorka_od splavu Ja uz jenom jak ctu to tvoje NESMÍ a MUSÍ mi stoupa adrenalin

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. října 2018 10:26

Mám plnú krabicu kníh, ktoré som vyradila. Čo s nimi? 

Offline Bowle
Avatar
568 příspěvků moje polička 19. října 2018 10:35

paktofonika zeptat se v knihovně, jestli by nějaké nechtěli?

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 19. října 2018 10:35

paktofonika knihobudky, nebo bych se zeptala v nemocnici, cekarna lekare, vesnicka knihovna treba...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. října 2018 10:41

paktofonika Knihobudka na naproti Spořce v OC Smíchov, to máš kousek, třeba jich tam aspoň pár narveš? BTW v češtině?

Offline Sweet Potato
Avatar
34893 příspěvků moje polička 19. října 2018 11:20

continuity Soublas. Sice pana Noriho neznám, ale optimisticky tvrdím, že od neškodného upuštění “maminka nemá náladu”(nebo jak to bylo) většinou nevede přímá cesta k “tvá matka je píp”.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. října 2018 11:43

Mutziputzi Pavlena Niekto tu nedávno písal  že z kníh budíček kradnú bezdomovci na prikúrenie. To by mi bolo ľúto, ale v  OC by to malo byt asi fajn. Knihy sú prevažne v češtine a par ich je v slovenčine, angličtine a jedna tuším v nemčine. 

Offline Lamicka
Avatar
13382 příspěvků moje polička 19. října 2018 14:12

paktofonika V knihovne mivaji sberne misto ctenari ctenaru a domovy duchodcu obcas chteji knihy. 

Offline Isca
Avatar
4476 příspěvků moje polička 19. října 2018 15:31

Vím, že už je to tady postý padesátý, ale jaké máte prosím nejnovější zkušenosti s vracením do COSu z ČR z místa, kde není rozumně dostupný nějaký DPD Dropp-of point? (veškeré intstrukce jak na webu, tak v krabici zmiňují jen tuto možnost, do DPD jsem psala , neodpověděli zatím).