Pomoc Ukrajině

26. února 2022 15:38
Offline Makara
Avatar
2273 příspěvků moje polička 09. dubna 2022 07:56

Luna taky potřebuju obrazek

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 09. dubna 2022 08:12

Luna 

Prosím o jeden obrázek.

Offline miuu
Avatar
381 příspěvků moje polička 09. dubna 2022 08:56

Luna Já se o jeden obrázek také hlásím. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 09. dubna 2022 11:06

Včera jsem odvezla do Šatníku hromadu oblečení a bot - jestli tam někdo pojedete tak bacha, nábřeží u hlavního vchodu je zavřený a musí se to objet zezadu! 

Jinak teda jsem tam viděla věci, který bych se styděla dát i k popelnici, a to Fridrichová a spol. prosili, aby to byly hadry který ještě někomu udělaj radost

Strašnejch lidí tam bylo... a to zrovna začalo pršet, a stáli (resp. spíš stály) venku na tom dešti, než na ně přijde řada

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. dubna 2022 11:09

Solathis já bych ti určitě přispěla aspoň finančně. Určitě bych našla i nějaké oblečení a podobně, ale nejsem schopná to tam dopravit. A nevím, co přesně potřebují. Napiš mi když tak sz.

Offline Kokoska
Avatar
28407 příspěvků moje polička 09. dubna 2022 14:44

Luna taky si me prosim pripis k zajemcum o obrazek, dik!

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 09. dubna 2022 15:37

barbucha Mne ve sbirce pristal krome ruzne flekatejch veci treba rozpletenej svetr (natrzenej u krku), roztrhanej mantinel k postylce nebo detske spolecenske saty do divadla (navic v dobe, kdy se veci posilaly na hranice), zaprany kalhotky, ponozky s volnejma gumickama nebo na pokraji rozpadu.... fakt desny!

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 09. dubna 2022 17:24

barbucha já dovezla 2 krabice více méně oblečení komplet s visačkami co jsem z nějakého důvodu neunosila a bot co jsem měla třeba 4x na noze, kabelek... no už chápu proč se to rozebralo hned u auta. Je to smutné, jak někteří lidi chápou pomoc

Solathis pořád tu mám nějaké newborn oblečky a ty pleny, kdyby byl zájem. Nebo kdyby byl nějaký konkrétní požadavek, tak klidně piš sem, nebo do sz, třeba to doma najdu nebo dokážu sehnat

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 09. dubna 2022 18:30

Luna Taky prosím jeden obrázek. 

Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 09. dubna 2022 18:45

Luna poprosím jeden obrázok do Nitry. Rada prispejem na dobrú vec a rozšírim si zbierku Tvojich diel.Ďakujem

Offline lemon29
Avatar
177 příspěvků moje polička 09. dubna 2022 19:35

Luna aj ja si prosím obrázok

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 09. dubna 2022 19:55
Reakce na MPLee:

barbucha já dovezla 2 krabice více méně oblečení komplet s visačkami co jsem z nějakého důvodu neunosila a bot co jsem měla třeba 4x na noze, kabelek... no už chápu proč se to rozebralo hned u auta. Je to smutné, jak někteří lidi chápou pomoc

​Na mě se tam venku nikdo nevrhal, odtáhla jsem to dovnitř a tam si to ty holky převzaly. Tak snad se to dostalo k těm potřebnejm... vybrala jsem i nějaký blůzy a šaty, i lodičky - některý jsou rády "za dámu"... jak se ochladilo tak jsem narychlo přihodila ještě kabát z věšáku... No, teď bude půlka Ukrajinek chodit v COSu a vagabondech

(jo, někdo si plete sbírku s kontejnerem asi)

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 09. dubna 2022 22:08

barbucha Sakrapráce, já dnes měla cestu do Holešovic a dvě tašky věcí jsem s sebou nevzala, jelikož na stránkách Tržnice píšou, že oblečení v Šatníku už neberou...Takže berou? 

Offline Lamicka
Avatar
13376 příspěvků moje polička 09. dubna 2022 23:10

mirajo napis jim pres fb soukromou zpravu, daji ti vedet, jak jsou na tom aktualne

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 00:29

MPLee Dekujem, urcite se to bude hodit, nakonec nam k Tanje (nastavajici mamince) se kterou jsme pocitaly, pribyla jeste Tamara (tu nasli vojaci, ktere Alex vybavovala, totalne dehydrovanou, takze volali jestli se nezvladne postarat, az bude zdravotne ok...), takze nas ceka ne jedno, ale dve novorozenata! A holky samozrejme bez niceho, peklo. 

(Tady bych chtela moc podekovat zenam, co nam prispely - nevim, jestli byste chtely byt jmenovane, tak jen takhle, vy vite. )

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 00:41

Toto sa dnes objavilo na priľahlom detskom ihrisku

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 08:31
Reakce na mirajo:

barbucha Sakrapráce, já dnes měla cestu do Holešovic a dvě tašky věcí jsem s sebou nevzala, jelikož na stránkách Tržnice píšou, že oblečení v Šatníku už neberou...Takže berou? 

​Berou.

Na FB Šatníku hned v úvodu píšou, že ty požadavky denně aktualizujou, a měli tam že - kromě jinýho - berou i oblečení na jaro a zejména botky... Ten text mají myslím furt stejnej, jen tam asi občas něco smažou nebo doplněj nebo tak nějak. Já to sledovala a když se to nezměnilo, rychle jsem ty krámy připravila, než si to rozmyslej a musela jsem si vzít taxíka abych to tam všecko  dopravila. A byli rádi že jsem tam nechala i kufr... naopak tašek z Ikea tam měli mraky novejch, asi je od nich dostali...

Myslím, že nějaký oblečení bude potřeba furt, lidi tam choděj pořád a než se uspokojí potřeba všech zájemců... tak to ještě potrvá. Logicky - i kdyby měli práci, tak za nějakej úklid apod. toho moc nevydělaj, ani těch pět litrů výpomoci neni tak závratná suma, aby se mohli ihned vrhnout na nákupy, zvlášť když má většina ještě i děti. Když si vemeš, kolik stojí kabát, boty... 

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 09:30

barbucha Musím oživit FB, skoro ho nepoužívám, tak málo, že v mezidobí pravidelně zapomenu heslo Tohle byla info ze stráněk Tržnice, tak asi nebyla úplně aktuální.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 09:34

mirajo 

Pořád berou šaty i boty, teď na to koukám.

https://www.facebook.com/Satnikprosamozivitele

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 10:22

barbucha , zajedu tam v týdnu autem.