Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 18:25

viktorka_od splavu no,nesmis k tomu jist,to je proste jidlo.Vyzkouseno a moc dobre to chutna.

no a zakklad samozrejme je to,delat si to sama ze zmrazenych surovin,nebo cerstvych bez niceho,akorat chia seminka.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 18:32

Offline Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 18:34

Zarinya Jako stydet ne, ale promazat susenky slehackou je takovy jak od Ladi Hrusky:-D. Ja na vareni docela jsem a snazim se pekne od zakladnich surovin. Ale mluvim o tom lotus dortu, asi tady davate lotusky I do neceho sofistikovanejsiho:-D:-D.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 18:37

Karja ja z nich delam cheesecake a jednou za rok dam do toho svestkoveho strudlu,pac susenky jsou trochu v nemecku problem.

Ale nemyslim si,ze je potreba to zatajovat,asi proto,ze v Nemecku neznaji L.Hrusku...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 18:38

viktorka_od splavu neprovokuj,sem si dala cuketu a je mi fajn...

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 18:39

Zarinya já bych řekla, že není zač se stydět, ale zas není úplně potřeba všecko vykecat

Offline Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 18:40

Zarinya Ma smothie jsem jeden cas ujizdela, spenat jsem taky davala, jsem mela rada tu barvu. Historku, jak tam pritel hodil I cesnek a cibuli, pac je to taky zelenina a je to zdravy, sem psat asi nebudu, to uz nas nekdo znamej odhali. Do toho totozneho koktejlu pridal mimojine I lesni ovoce, asi si umite predstavit, jak blbe mu bylo po tom, co to vypil.

Z chia seminek mam rada puding, dlouho jsem ho nemela, ale budu si ho ted chystat na snidane. Ted snidam furt housky s marmaledou a narostla mi za dva mesice normalne vana! Nic neslo do zadku nebo boku, ale jen do bricha!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 18:41

viktorka_od splavu tak kdyz se nekdo zepta z ceho,to je,tak mi prijde daleko blbejsi rict,upekla sem korpus,tedy.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 18:43

Zarinya tak o tom snad nebyla řeč... předpokládám že Karja to akorát nevykládá na potkání, ale na dotaz by nelhala. teda tak bych to udělala já.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 18:44

Karja ufff tak to musel byt hnus.

ja zkousela ruzne a nejlepsi chutova kombinace je prave spenat,banan,mango nebo pomeranc.

No presne,rohliky s marmeladou miluju,ale to bricho...neskutecne sem se vyjedla na dovoleny a to az tak,ze sem dostala strach,ze to je konecna s mym stihlym telem takze uz tvrde mesic dru.Neni to lehky tedy ani trochu.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 18:46

viktorka_od splavu tak ja to pokladala za samozrejmy pac ja odpovidam az na dotaz,nevim proc bych mela vypravet z ceho to je kdyz se nikdo nezepta...?

Offline Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 18:51

Zarinya No na chut to slo, normalne to celej vecer popijel, pak mu bylo blbe. Jo banan je dobrej do vsech kombinaci, ja pridavala casto do ruznych kombinaveci jablko, mrkev, repu a celer.  

Samozrejme, kdyz se zeptali, kolik jsem musela upect do toho medovniku placek, tak jsem kapla bozskou.

Jojo, ja posledni dva roky snidala bud kase nebo vlocky, pecivo tak jednou dvakrat do tydne a stoprocentne mam to bricho z tech housek.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 18:54

Zarinya hehe dnes mě rozesmál článek na seznamu prej salma hayek nikdy nedrží dietu a jaká je pěkná:D (a denně se váží a pokud přibere deko tak okamžitě přestává jíst

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 18:55

Karja ja uz to tvrdy nedavam.sem lina strouhat a znicila sem tim mixer po dvou dnech.tohle mam v mrazaku,nandam rano do mixeru a delam az tak po hodine.

ja sem cetla,ze nejlepsi na michani je spenat,ze je neutralni,jinak ostatni zelenina by se moc nemela michat dohromady s ovocem a muzu potvrdit,na zazivani to nebylo nic moc.Tohle je i dost lahodny tedy.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 18:59

viktorka_od splavu no,nejhorsi je,ze je to vsechno fakt o jidle...muzes sportovat jak blazen,ale kdyz neuberes jidlo je to na nic..

a uz fakt jdu pryc z jidelniho vlakna.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 19:26

Zarinya ano ano, jak praví stará poučka: chceš zhubnout? nežer!

(takže jedna nohavice se švestkama a sušenkama, jedna se švestkama a strouhankou, jedna se švestkama a jabkama dohromady:P mooc dobrý, ostatní strávníci se klasicky vofrňovali

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 19:35

viktorka_od splavu pro ty bych chtela varit...

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 19:40

Zarinya njn

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 19:44

Zarinya hehe dnes mě rozesmál článek na seznamu prej salma hayek nikdy nedrží dietu a jaká je pěkná:D (a denně se váží a pokud přibere deko tak okamžitě přestává jíst

​a co by mela udelat jinyho?

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 02. zaří 2018 19:45

Mutziputzi ježiš jasně, ale to zdůrazňování, že vona nikdy žádnou dietu a co je to jinýho než dieta, když se hlídám a nejím abych zhubla?  no nic, to mám z toho že čtu takový debility