Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 04. října 2022 12:35

marieu prosím tě, jak vločky fermentuješ? Rovnou v tom kefíru nebo jen ve vodě a pak smícháš s kefírem? 

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 04. října 2022 13:55

bram rovnou v kefíru, první návod, co mi vypadl z googlu

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. října 2022 14:04

Dnes kureci s lesnima houbama a domacima hranolkama. ...

A kdyz podzim tak strudl z filo testa..houby a filo je nejvic mnam.

Offline Vari
Avatar
1627 příspěvků moje polička 04. října 2022 18:58

Zarinya Co bys doporucila jako nejvic blbuvzdornej recept z filo testa? Jsem zjistila, ze ho maji na rohliku a docela me laka z nej neco upect.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. října 2022 19:38

Vari a maji to tenky na baklavu?Ony jsou ruzne tloustky,mne nejvic chutna ty tenoulinke pruhledne platy,prave na baklavu.Ono je tak dobre,ze si myslim,ze to muzes naplnit cimkoliv....co mate radi.Sladky,slany...

on i ten strudl je moje vyroba,v recku jsem to jeste nevidela.

Ale jestli chces nejaky recept recky tak spenatova pita,je asi nejcastejsi.

Dulezite je ty platky ,,promazat,pokapat"mezi vrstvama.Na slano olivovym olejem,na sladko maslem.A pred pecenim rozkrajet tu horni vrstvu.

tak dej vedet a poslu ti recept.

Offline Vari
Avatar
1627 příspěvků moje polička 04. října 2022 20:23

Zarinya No pisou tam extra tenke platy a v textu zminujou baklavu a spanakopitu, tak by to snad mohlo bejt to spravny testo.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. října 2022 20:45

Vari jo tak to je ono.

Chces recept na tu spenatovou coz je ta spanakopita?

Offline Vari
Avatar
1627 příspěvků moje polička 04. října 2022 21:01

Zarinya Jasne, za recept budu moc rada :-).

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. října 2022 21:11

Vari cerstvy spenat,jarni cibulku,cesnek,muskatovy orisek,sul,

2,3vejce,fetta.

Na oliv.oleji zesklovatet j.cibulku,pridat cesnek,kdyz zavoni tak spenat. Spetka muskatoveho orechu,sul.Nechat podusit,vyvarit vodu.

V misce rozslehat vejce a rozdrobit fettu,cim vic tim lip.

Sundat Spenat z plotynky,nechat lehce vychladnout a pak smichat s vejci a fetou.

Platy davat do nizke formy a pokapavat olejem jak pisu vyse,dat tak 5-6 platu,nadivku a pokracovat zase platama,tu vrchni vrstvu nakrojit a pect cca 20-30minut 180st.

Offline Vari
Avatar
1627 příspěvků moje polička 04. října 2022 23:12

Zarinya Dekuju moc! 

Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 07. října 2022 04:37

Zarinya děkuji i já vyzkouším :)!

Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 07. října 2022 04:56

K snídani vařím ovesnou kaši, prosím o nějaké "vychytávky" :). ... marieu  kvašene ovesné vločky pro 2 i 4 leťáky ok  budu ráda i i za jiné rady. Děkuji :).

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 07. října 2022 08:36

Marielle jestli ti tak malé děti jí vločky s kefírem tak klobouk dolů- to by u nás neprošlo. Kaše, ale nakonec ani pudinky u nás naprosto neprorazily hranici 18 měsíců věku. 

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 07. října 2022 09:24

marieu Fermentované vločky musím zkusit. Dělám si do práce bílý jogurt smíchaný s tvarohem a do toho vločky, mám to přes noc v lednici a v práci si do toho nakrájím ovoce. Miluju, jak vločky zesládnou.  

Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 07. října 2022 12:02

marieu kaši vařim na vodě s trochou mléka, lžičkou másla, rozinky, jablko, banán plus jogurt (staršímu přidávám oříšky nebo mák). Malá si dá max 5 lžiček ale starší klidně i celou misku :). A děkuji za ty kvašené vločky, neznala jsem to (jsou pry lehčí), budu to střídat. 

Offline Kan
Avatar
6983 příspěvků moje polička 07. října 2022 15:47

Tak já snídám fermentované vločky a ani o tom nevím. Dávám večer do misky 3 Pl ovesných vloček, 1 Čl chia semínek a větší špetku ml. skořice, zaleju vodou trochu nad vločky a nechám na lince. Ráno přidám 1 Čl medu, nebo marmelády, zakysanou smetanu a posypu oříšky.  

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 07. října 2022 16:51
Reakce na Lamicka:

marieu Fermentované vločky musím zkusit. Dělám si do práce bílý jogurt smíchaný s tvarohem a do toho vločky, mám to přes noc v lednici a v práci si do toho nakrájím ovoce. Miluju, jak vločky zesládnou.  

​já tohle dělám na způsob birchera, vločky, ořechy a brusinky (rozinky) nebo slunečnici třeba místo ořechů namočím do mlíka přes noc, a rano vmíchám skyr a buď čekankovej sirup/med a nebo lžičku nutely (červenající se smajlík) - v originále se tam dává půl jabka, mně to nakonec chutná víc bez něj

Offline Aranel
Avatar
4506 příspěvků moje polička 07. října 2022 17:01

Karoleena Jak dopadla ta vegetariánská akce?

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 07. října 2022 17:10

Aranel Dobře!! Nakonec jsem dělala 2x tzv červenou omáčku dle původního plánu a 2x polívku, tu gulášovou s fazolema podle Cuketky a bramboračku, obě jsem udělala hodně hustý, všeho hodně moc, a byla jsem velebena. A teda kupodivu největší sukces byla ta africká arašídová věc, na to, jak se někteří podezřívavě šklíbili, když mě viděli porcovat hlávku kapusty... :) 

Offline tina
Avatar
5868 příspěvků moje polička 07. října 2022 17:10

Ounz ty ořechy se taky doporučuje namáčet dopředu, jak to děláš ty, ale mně v tom pak vůbec nechutnají:( musím až navrch pěkně