Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Online Gatita
Avatar
7176 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 11:57

Jiná Realita taky by me to zajimalo.u make-upu rozdil poznam hned,navic tam byva pridana hodnota v podobe poradenstvi,takze se nestane,ze bych netrefila odstin.u rasenky ale nevim,mozna kdyz ma nekdo hodne  citlive oci?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 12:03

Gatita makeup poznat určitě jde, mám EL double wear light, a je to rozhodně nejlepší makeup, jaký jsem kdy měla (a chanel taky nebyl špatný). ovšem ta ysl, myslím, že horší řasenku jsem nikdy neměla, a přitom to není makeup, kde hodně udělá třeba různý stupeň mastnosti pleti, který ovlivní subjektivní výdrž na konkrétní osobě. řasenka by měla na každém víceméně držet a chovat se podobně, ne? 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 12:05

Gatita ps: v našem douglasu ovšem poradenství ohledně ostínu čekat nemůžu :/ svůj světlý jsem si musela vydupat a navíc trvale nemají ani blbej vzorek (ne na odnesení domů, chtěla jsem jen porovnat svůj makeup s odstínem toho el double wear, a nemají ani jejich tester daného odstínu a to už měsíce, nechápu, s ohledem na cenu jsou to hrozné služby).

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 12:15

Jiná Realita jenze rasy se prakticky u kazdeho zlehka pri kazdem mrknuti otiraji o kuzi pod okem. 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 12:16

Jiná Realita je to asi dost individuální(složení sem taky nikdy nezkoumala) ale já mám citlivý oči, snesu máloco. Jestli ti vyhvuje řasenka za 90´, brala bych to jako výhodu. Já už něco vyzkoušela a vyhovuje mi ta diorshow iconic, rovná, i tím, že to není extra vrstva a jinak sem měla nějakou lancome, ta byla fajn a už se nevyrábí a kdysi nějakou od oriflame od mamky, a takovou tu klasiku od maybelinne, ale už taky není co bývala.

jinak estee lauder double wear mám klasický, ale ten light sem dostala vzorek a je super, až dopotřebuju ten svůj, asi si ho koupím.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 12:16

Solathis horní řasy? :-O teď to zas budu zkoušet 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 12:19

Ounz já jsem klasický neměla, nemůžu srovnávat, ale s light jsem naprosto spokojená. kryje pěkně, a přestože mám ultra mastící se hubu, tak nevypadám do půl hodiny jak langoš! což se mi snad s žádným jiným makeupem nestalo. a taky vydrží takový jednolitý.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33833 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 12:21

Jiná Realita pro me je ten zasadni rozdíl asi v kvalitě barvy,rasy mam celkem dlouhy a zahnutý nahoru a kdyz je barva nekvalitní,mam ji obtisknutou nahore i dole,pod očima za chvili cerny kruhy. Taky ty rasy nechci obalit moc silnou vrstvou,jak pise jinx o ty chanel,tak pro me přesně tohle splňuje ta diorshow, da se fakt precizně nanest bez opatlani,obarvi každou rasu,nedrobi se,nerozmazava,neobtiskuje,vydrzi celej den. Ted jsem si koupila nejakou loreal za 300,- a jako v nouzi jo,ale rozmazava se po par hodinách pod očima.

ten make-up,co chvális,je s takovou tou houbickou,jak je fakt tezky odhadnout množství? Jestli jo,tak ten mam a prijde mi taky uplne senzační,az na tenhle mechanismus

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 12:21

Jiná Realita no, ten klasický drží (u mě) fakt fest, ale teda musí se nasnášet štětcem (je to rozhodně lepší) a taky nedělá mastnej obličej (to nesnesu a nějaký na první pohled fajn makeupy mi to dělaj, třeba i chanel a lancome)

a jinak nevím jak ten light, ale ten klasickej mi vydrží docela dlouho, takže ta cena není až zas tak moc a hlavně, když to člověku jinak vyhovuje, tak to za to stojí myslím.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33833 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 12:23

Ounz tahle ruzovozelena bejvala fakt skvela (ale diorshow je lepsi :-)

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 12:24

Potrefenáhusa no, ten rozíl tam poznat je  a navíc ta růžovozelená se teď zhoršila (koupila sem si ji z nostalgie teď nedávno)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 12:35

Potrefenáhusa ne, je bez houbičky (k houbičkám mám nedůvěru :) )

Online Potrefenáhusa
Avatar
33833 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 12:43

Jiná Realita tak ja mam tenhle a az na ten aplikator je skvelej

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 12:44

Potrefenáhusa Jestli je to ten cushion stick, ten mám taky, je skvělej, ale aktuálně mám vadnej kus a houbička mi navíc padá, už snad 10x jsem se musela převlíkat, množství kolik otočit už mám vychytaný, ovšem toto mi dere!

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 12:54

Hergot já sem tak ovlivnitelná,teď mě to s tou houbičkou začlo zajímat, ten klasickej seleje z lahvičky - jediná vada na kráse

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 12:56

Ounz Je dobrej, nyní si na rozdíl od minule, když na něj došla řeč odpustím, že je navíc za pár šupů, zdravím Kokoska 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 13:11

Mutziputzi já po něm kouknu. Pár šupů je dost relativní pojem, no. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33833 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 13:13

Ounz akorat fakt na zacatku,nez to clovek vychyta,by mohl namazat tak čtyři az pet ksichtu

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 13:16

Potrefenáhusa to je dobrý vědět  díky (ale já musím dopoužit ten co mám, žádný plýtvání)

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 13:59
Reakce na Ounz:

Hergot já sem tak ovlivnitelná,teď mě to s tou houbičkou začlo zajímat, ten klasickej seleje z lahvičky - jediná vada na kráse

​Kvůli téhle jediné vadě na kráse jsem si EL nekoupila. Pro mě nepřekonatelná překážka - nemít pumpičku. Ta představa každodenního vylévání na hřbet ruky mi přijde hrozná. Už i kvůli té ceně. Prý se už konečně dá snad pumpička k němu dokoupit, ale kdoví za kolik. Proč by nemohla být sakra součástí hned, když to mají i makeupy za dvě stovky v drogérce.