Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 15:27

Mutziputzi zbaběle loupu, ale už sem to jedla i s. Když je dobře zralý, jde slupka úplně sama.

Offline Catherinne
Avatar
9887 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 15:57

Úplně tenkou a lehoučkou bundu z kachního peří na běhání. Až uhodí mrazy bude v ní jak v pokojíčku.

 Totiž, pro mě zateplené triko + bunda proti větru + prošívaná vesta = mrznou mi lokty.

Tak jsem zvědavá. 

Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 17:05

Mutziputzi mna si sa sice nepytala,ale ja jem vzdy so supkou.Len bacha,ak nie je uplne zrele-trpnu z toho cele usta. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 17:14

pecka Ja taky se slupkou, jsem strasne lina, BTW  ze stejneho duvodu nemam problem se slupkou snist i kiwi pokud neni moc hrubosrsty

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 17:21

Mutziputzi tyjo kiwi se šlupkou nedam..já ani broskve nezvládám, sou na mě moc chlupatý..

Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 17:25

Mutziputzi fuha,tak kiwi so supkou by som nedala.Ty si ina pojedacka 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 17:30

Ounz pecka musi bejt bio teda, i kdyz pred ctyricitkou je prej kazdej konzervant dobrej 

Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 17:39

Mutziputzi tak pises,ze mam najvyssi cas sa zacat konzervovat  ale supka kaki a kiwi su uplne ine,asi sa na to vykaslem.

Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 17:41

A aby som nebola OT,v piatok som si motivacne kupila nejake oblecenie na behanie/rychlu chodzu,tak snad sa konecne rozhybem.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 17:48

Mutziputzi  vida, to sem nevěděla, no mám nejvyšší čas

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 18:34

jerry ty YSL oil in stick jsou super. Mam 47 beige blouse. Je o pul facky mirne vic ruzova, nez ta devitka (pro bloncky trosku lepsi, myslim). Jeste urcite nejakou poridim. Nejdr mi vlozit obrazek, kde je na swatches fajn videt odstiny. Grrrr. 

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 19:08

0zero7  Tak přesně tu jsem si před nedávnem koupila i já a naprostá spokojenost, sice by mohla trochu líp držet, ale co už, nosím ji stejně pořád s sebou, takže poslepu přetáhnu a jsem zase krásná.

Offline jerry
Avatar
9071 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 19:18

0zero7 

Dík - přidávám na seznam a příští týden vyrazím odzkoušet. Odstín mírně do růžova mi nevadí, naopak. Do práce je to pro mě úplně ideální.

Nosila jsem pár let od Chanelu odstín Champagne - krémová, dlouho držela, barva mi seděla. A pak přišlo to, co přijít muselo - zrušili ji a já měla v zásobě jen jednu. A od té doby hledám náhradu.

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 19:59

siouxsie Pěkný botky .

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 20:06

0zero7 mezi těmito dvěmi jsem se zrovna rozhodovala - 9 a 47 . Přišly mi hodně podobné, obě pro mě přijatelné, nic výrazného.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33833 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 20:24
Reakce na jinx:

Po guerlain propadaku jsem se vratila ke sve osvedcene rasence. Naprosto nejlepsi. 

​ja jsem se nekdy na jare inspirovala a tuhle rasenku koupila a moc mi nesedí,dost se mi obtiskava kolem oči.mne nejvic sedi diorshow iconic takova ta zahnuta,ale myslim tu na ni taky uz nekdo nadaval

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 20:28

Potrefenáhusa já Diorshow miluju, jen teda tu s tím rovným (se zahnutým to neumím)

Offline saryvary
Avatar
27 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 10:49

Zmiňované rtěnky YSL jsem také používala (jinou jsem na puse nesnesla), ale teď jsem objevila tyto https://www.urbandecay.cz/cs_CZ/rty/rtenky-vice-lipstick/UD771.html a za mě jsou lepší. Doporučuji vyzkoušet. Konkrétně mám odstín BACKTALK. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 11:42

já mám nesmělý dotaz: jaký je rozdíl mezi řasenkou za 90 kč z dm a řasenkou za 700 kč z douglasu?

nějaké lepší složení? ptám se bez ironie. složení řasenek jsem si nikdy nečetla.

já totiž řasenku nepoužívám, jen tak jednou dvakrát do roka, proto mám all eyes on me za těch pár korun z dm. dostala jsem vzorek nějaké ysl (už nedokážu říct které, bohužel, ale řekla bych, že volume effect), a ta dmková mi teda přišla výrazně lepší. ysl mi udělala žmolky a narovnala řasy (které si musím natáčet kleštičkami, protože mo jinak rostou směrem k zemi).

dmková je voděodolná, řasy udrží natočené, nežmolkuje, můžu si dát dvě vrstvy přes sebe a vydrží celý večer a ještě jde pak snadno dolů.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 11:50

Potrefenáhusa to je proste strasne subjektivni. Tahle chanel ma pro me ten nejlepsi stetecek, je na nem te rasenky tak akorat a precizne se s nim pracuje. Neobtiskla se mi ani jednou... to je asi jak se vsim, chce to zkouset a kazdy si musi najit to svoje. Tu dior, co zminujes, tu jsem myslim nemela. Ale nejsem si jista... Ale nebudu ted experimentovat, vzdycky kdyz koupim neco jineho, nez co mam osvedcene, je to spis horsi nez lepsi, mam dojem