Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 28. července 2017 21:40

uz jsem nechtela utracet (hlavne po zdejsi debate o minimalistickem satniku), ale tenhle top se mi hrozne libil uz driv a v jednom nasem lindexu ho meli jen v malych velikostech. dneska jsem nahodou vlezla do druhyho lindexu (kecam, ne nahodou, sla jsem tam jen kvuli tomuhle topu) a tam ho meli v me velikosti. a jeste meli 50 procent na vsechny zlevneny veci, tak jsem tech 175 korun investovala...

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 29. července 2017 00:18
Reakce na pilgrim:

Bude Kathmandu? Tam chciii!

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 29. července 2017 00:19

Listky na Pickwick dneska vecer, jsou boziiiiii    https://www.youtube.com/watch?v=yULM3MMe1mo

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 29. července 2017 10:06

Taky jsem využila slevu v Lindexu, takže třiaosmdesátý bílý triko, kalhoty (mám skoro stejnou košili, tak mě ta kombinace na fotce přivábila :) ) a košilový šaty, který bych ale chtěla nosit spíš přes něco, stejně budou průsvitný bych tak řekla.

 

Offline notna
Avatar
6577 příspěvků moje polička 29. července 2017 10:42
Reakce na Lamicka:

Me by zajimalo jestli vam, ktere mate minimalisticky satnik, nekdy vadi, ze to obcas vypada, ze nosite neustale to same. Ja mam taky minimalisticky satnik, cilene ho tak buduju, hodne veci mam asi i podonych, vetsinou mi to vyhovuje. Dobre se kombinuje, neztracim cas pri vyberu, ale pak se dostavi takove divne nutkani, ze asi vypadam porad stejne, ze je to nuda, ze bych se mela trochu odvazat... pak se zase vetsinou uklidnim :).

Můj šatník, co tady tak sleduji, se  hodně podobá tomu, co nosí jinx nebo nellielovett, a baví mě hodně let. Převážně černou a bílou nosím už asi od střední. Že bych vypadala pořád stejně mi nepřijde. Ve 20 jsem začala šedivět a před pár lety se přestala barvit a nosím docela zajímavé účesy, takže si troufám říct, že to není nuda, jak vypadám. Aspoň pro mne.

Taky mi na mém oblékání vyhovuje, že mám šaty/kalhoty/košile, které běžně nosím do práce. Ale obleču k nim tenisky, koženou bundu a můžu jít na pivo nebo s dcerou na písek. A když jindy mám náladu si vzít to oblečení do divadla, tak správné doplňky a boty z toho udělají zase něco extra. 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 29. července 2017 12:39
Reakce na notna:

Takového šatníku bych chtěla docílit, zatím je to marné. 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 29. července 2017 12:39

Včera boty.

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 29. července 2017 12:51
Reakce na whiskas:

Ty jsou dobrý, hlavně se mi líbí matné přezky.

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 29. července 2017 12:52
Reakce na pilgrim:

Ten sprievodca po Madeire je super, tiež som ho mala so sebou a fakt sa hodil. Neviem, či už je novšie vydanie, ale my sme niekde narazili na to, že boli trasy zabezpečené zábradlím a v sprievodcovi písali, že nie. Ale samozrejme opatrnosť nikdy nezaškodí...

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 29. července 2017 12:52
Reakce na nellielovett:

Díky. Jen škoda, že tato značka k nám evidentně nedováží půl čísla .

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 29. července 2017 12:57
Reakce na nellielovett:

Je to taková příprava na skorokolektivní Aldo sandály, v pondělí je jdu vyzkoušet .

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:35
Reakce na whiskas:

Ty jsou taky dobrý! A ještě ty, co dávala Garfie do koupit/nekoupit. No je tu dost inspirace. 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:39
Reakce na nellielovett:

Právě mi přišla sms, že si je mohu vyzvednout, tak snad to dnes ještě stihnu. 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 29. července 2017 14:05
Reakce na notna:

to se dobre cte, mohla bys treba hodit fotky jako priklad nejakych ucesu?

ja uz sedivim a prave se nechci barvit, ted to nechavam odrustat a nejaka inspirace by se mi hodila.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. července 2017 16:22

ja nosim v podstate jen cernou, bilou a sedou. Pokud chci barvy, tak camel, olivove zelenou a tmave modrou, vzory na 90% jen pruh a naprosto mi to vyhovuje a nenudi me to ani v nejmensim. Predstava satniku hrajiciho barvami je pro me skoro nocni mura. Uplne nesnasim hnedou, cervenou, zlutou, vetsinu fialovych... Jen mam rada kralovsky modrou, ta je bezva a slusi (temer) vsem. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. července 2017 16:34
Reakce na jinx:

bude tě strašit ve snech - především kabelkami, muhehe 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 29. července 2017 16:44

konecne jsem si koupila postel, matraci a tak. v pondeli dovezou, jupi!

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 29. července 2017 17:01
Reakce na Jiná Realita:

Ale tak já to mám třeba tak, že na ostatních se mi to líbí. Když to někdo fakt umí, tak to i obdivuju a achám. Ale já se v barvách fakt necítím dobře, až nepřirozeně bych řekla.

Teď jsem si nedávno koupila žluté triko, už jsem ho i vrátila. Pak mám jednu červenou sukni a jako jo dobrý, ale ta se mi právě s mým jednobarevným šatníkem blbě kombinuje. Červená+černá, červená+bílá, červená+pruhy, nic víc, nuda. Myslím, že barvy dávaj super prostor pro další barvy. Ale představa, že mám červenou sukni, žluté triko a zelenou kabelku..uaaaaa  Ale při tom colorblocking  No je to těžký.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 29. července 2017 17:28
Reakce na nellielovett:

Cha, já mám cihlově červenou bundu a okrově žlutou  a pak taky ten kabát..

mně barvy až na vyjímky nevadí, ale moc to nepřeháním s kombinováním. Černobílé variace se mi moc llíbí, ale třeba na mě by něco komplet černýho nevypadalo tak dobře..konec konců, všechno sou to barvy, některý sou ale výraznější. 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 29. července 2017 18:10
Reakce na nellielovett:

Tak do kolektivu nezapadnu, další věc, která mi nesedí - ty konkrétní boty Aldo. Vypadají dobře, ale z mého obvyklého čísla mi lezou prsty a menší jsou sice fajn přes chodidlo, ale jsou samozřejmě malé/krátké.