Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 28. července 2017 11:13
Reakce na Krehutka:

ja asi nikoho takovyho neznam, nebo to vytesnuju:-) ale co znam tak zakoreneny nazor ze pece o vlastni telo (kosmetika, obleceni, boty..) je neco neslusnyho a nehodnyho poradnyho chlapa/slusne zeny. zdravi jako takove, jidlo, sport, dovolena apod je ok, jeden byt drahy kabat nebo jedny boty nutnost, ale mit vicero paru bot na stridani je opovrzenihodny:-O zrovna i ten kadernik, ustrihne to prece kazdy ne?:-))

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. července 2017 11:14
Reakce na whiskas:

Je to starší model Dell Latitude 7240. Je použitý, ale ešte má Pro Support záruku takže sa nebojím. Už jeden Latitude E5450 mám a tiež z druhej ruky, pán ho vtedy predával lebo chcel macbook. No takže som získala tri mesiace starý notebook, ktorý stál pôvodne 1500€ za 400€. Ešte sa mi čudoval, že som po neho v ten deň letela do BA. Ale najlepšie sa takéto veci nakupuje pred Vianocami a cez prázdniny. Bol to teda kup roku, dúfam že tento bude tiež pretože cena je štvrtinová. 

A pecka džín ti podľa mňa nemusí byť ľúto, nieje to nič extra. Obyčajné straight džínsy. Skús pohľadať v Zare, ja si džínsy od nich neviem vynachváliť, hlavne tie drahšie sú pekné. 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 28. července 2017 11:14
Reakce na paktofonika:

Já byla zas v pondělí při Mango rozbalování zklamaná. Svetr se mi líbil, seděl mi, ale asi jsem dostala kousek z výlohy, protože na několika místech měl změněnou barvu jako od slunce. Objednala jsem znovu a jestli to neklapne, nebudu zklamaná, ale nasr***. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. července 2017 11:14
Reakce na Noren:

Jízdenky do Berlína

Závidím 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. července 2017 11:21
Reakce na Krehutka:

No ja som šťastná, všetky moje nákupy za posledné 2 mesiace sú podarené(teda až na pecka džíny, ale vyprala som ich a vyzerá to lepšie) No a čo sa týka šiať, rýchlo som oľutovala, že som ich vrátila a ony boli stále vypredané. Až sa mi konečne ušiel jeden kus. Bola to kovbojka ale podarilo sa. 

A to mi je smola, že ti poslali poškodený sveter. Sa čudujem, že si toho nevšimol ten čo to balil. A o aký sveter sa jedná? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. července 2017 11:25

ja asi nikoho takovyho neznam, nebo to vytesnuju:-) ale co znam tak zakoreneny nazor ze pece o vlastni telo (kosmetika, obleceni, boty..) je neco neslusnyho a nehodnyho poradnyho chlapa/slusne zeny. zdravi jako takove, jidlo, sport, dovolena apod je ok, jeden byt drahy kabat nebo jedny boty nutnost, ale mit vicero paru bot na stridani je opovrzenihodny:-O zrovna i ten kadernik, ustrihne to prece kazdy ne?:-))

Tohle budu přesně teď já, jenom zatim nechám péči o tělo a kadeřníka!

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 28. července 2017 11:25
Reakce na paktofonika:

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 28. července 2017 11:27
Reakce na paktofonika:

A teda na obranu baleníka, je to vidět jen na denním světle, já si toho všimla až u okna.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. července 2017 11:29
Reakce na Krehutka:

Ten je super, už ho na tebe vidím. 

A baličovi sa ospravedlňujem :D 

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 28. července 2017 11:31
Reakce na Isca:

Děkuji. Řekla bych, že i střih, jen modelka to tentokrát zazdila. Podle fotky bych si je nikdy nekoupila. 

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 28. července 2017 11:52
Reakce na Noren:

Doufám, že brzy 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 28. července 2017 12:17
Reakce na paktofonika:

Zas tak moc ho nelituj, za to, že mi poslal tu hedvábnou halenku zabalenou tak blbě, že se cestou ušmudlala, zaslouží pětadvacet na holou a vytahat za uši. Ale zastávám názor, že lidi by se měli trestat jen ze správných důvodů .

Jinak já na sobě poslední dobou vidím až příliš mnoho věcí, ale utěšuji se tím, že nenakupuju letní, tudíž to můžu nosit 3/4 roku a že si doplňují šatník o to, co ještě nemám a potřebuji a navíc ve výprodejích. Ale už si dávám taky stopku. 

Můj šatník má tento rozměr (tyč 70 cm). Chybí v něm džíny, svetry a lněná trička, které skladuji mimo. Jinak to všechno nosím celý rok (kromě letních šatů - to pruhované vlevo a zimních vlněných šatů (to malinové vedle). Aby to bylo uplné, chybí jeste troje "pracovní" midi šaty, které teď bydlí u kabátů a věcí na zvláštní příležitosti (plesy, večerní formalnejsi akce). A stejně mám pocit, že toho mám prostě moc. Jo a taky chybí oversized bílá košile z predvcerejska a bílé triko se zvonovymi rukávy, neb nejsou vyžehlené. Tak. Ještě přidat fotku ve spodním prádle a nemám žádné tajemství.

Offline Edge
Avatar
1617 příspěvků moje polička 28. července 2017 12:41

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 28. července 2017 12:53
Reakce na Mutziputzi:

Tohle budu přesně teď já, jenom zatim nechám péči o tělo a kadeřníka!

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 28. července 2017 13:01
Reakce na Mutziputzi:

Náhodou já už  jsem třeba taky zjistila, že mi nic co si koupím neudělá radost a naopak se mi líbí ženský, co točí svechj pár kousků ode všeho a přesto maj šmrnc, asi na mě padla krize středního věku, ale mě reálně ty hadry a boty a všechno kterýma mám narvaný skříně úplně lezou krkem a nekoupim si prostě nic jsem se rozhodla...a nedělam si p*del!

Na to bacha! U mě tahleta pochybná období půstu a odříkání končí excesivním nakupováním.

Já měla před nějakou dobou trochu depku a asi půl roku jsem si kromě jedné podprsenky (jejíž nákup mi depku akorát tak utužil, když na mě prodavačka v Triumphu přes celý lokál křičela, že menší už nemají) nekoupila na sebe fakt nic. Zato teď to jede ve velkém, abych dohnala půlroční resty:-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. července 2017 13:17
Reakce na Gatita:

Jsem si uvědomila, že v podprsenkách jedu minimalizmus už teď, mám dvě))

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 28. července 2017 13:25
Reakce na Krehutka:

toho máš hrozně málo. A to se tak pěkně oblékáš, bych tipovala široký, různorodý šatník.

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 28. července 2017 13:31
Reakce na Krehutka:

tak tomu rikam minimalisticky satnik! a hrozne ti ho zavidim. ja mam hadru pro deset zenskejch a furt nejsem spokojena a kazdou chvili mam zachvat, ze nemam co na sebe. a kdyz se nad tim zamyslim, nejoblibenejsi kousky, ktery tocim furt dokola, zaberou asi tolik mista, co tobe. jen k tomu mam jeste hafo dalsich, ktery na sebe navlikam treba jednou dvakrat za rok

takovej santik, jako mas ty, by se mi na jednu stranu libil, na druhou stranu bych byla nervozni z toho, ze chodim porad v jednom, co si o mne rekne me okoli (samozrejme by si nereklo nic, protoze mu to je uplne ukradeny, ale proste ten muj pocit...).

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 28. července 2017 13:35
Reakce na razorblade:

Přesně, taky mám spoustu hader a stále pocit, že nemám nic na sebe, nic není pěkné, nic mi nesluší. Ale u mě je to jasné, neumím nakupovat. Jsem nejistá, nepoznám kvalitní věci, nevím, co mi sluší, a když si nejsem jistá, tak nejsem ani ochotná dát víc peněz.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 28. července 2017 13:54
Reakce na razorblade:

Tak zkus ty kousky, co navlikas dvakrát za rok naskládat do krabice a schovat na nějaké hůře dostupné místo (ideálně mimo byt, sklep, půda, nebo na nejvyšší polici nemám do komory). Sejde z očí, sejde z mysli a když ne, vylovis je a naskládáš zpět. Jinak ti naprosto rozumím, měla jsem to stejně. Ale tím, že mám zúžený výběr a méně možností je to rozhodování paradoxně snazší. Stejně jako si v restauraci vyberu rychleji z menu, které má od každého chodu jen dvě možnosti a s výběrem jsem pak i více spokojená. Dělali se na toto téma i psychologické experimenty. Rozdělili lidi do dvou skupin a každému dali na výběr ze dvou možností. Jedné skupině ale navíc řekli, že za pár týdnů mohou své rozhodnutí změnit, když budou chtít, lidé z druhé skupiny měli své rozhodnutí nafurt. No hádej kdo vykazoval vyšší spokojenost .