Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. května 2017 14:38
Reakce na Potrefenáhusa:

mě to dřív taky nijak nebralo, nevím, co se změnilo, ale poslední dobou si i jako chlap mlsně prohlížím zajímavá vozidla na parkovištích  navíc náš chudý kraj poslední dobou asi bohatne, protože jsou tu k vidění různé donedávna nevídané značky jako bugatti, maserati (ty se mi teda nelíbí, protože levante je fakt hnusné a všichni ho mají) a podobně, tak se mám za čím ohlížet. mustangů tu jezdí hromada.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. května 2017 14:41
Reakce na Potrefenáhusa:

svoje auto na parkovišti často poznávám podle horní ploutvičky, která většinou kouká nad ostatními  ovšem minulý týden jsem zoufale pobíhala po parkovišti a hledala svoje auto, protože jsem zapomněla, že jsem přijela jiným, než mým autem  

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33796 příspěvků moje polička 29. května 2017 14:44
Reakce na Jiná Realita:

nejlepší je, když někam jedem a třeba "hele, koukej, jak támhleto..." a já koukám po psech, cyklistech, kočárcích, stromech, ptácích... " a když je po všem, tak se ukáže, že kolem projelo nějaký hyper auto

Online Karja
Avatar
35964 příspěvků moje polička 29. května 2017 14:47
Reakce na Sweet Potato:

Mám letního oblečení hrozně moc. Jako žádný extra kousky, ale k vyhození to taky neni, vloni to bylo dobrý, tak co:-D. A to mám dokonce nahrané nějaké peníze na dárkových kartách, ale chci si to nechat na podzim:-D.

Offline Sweet Potato
Avatar
34870 příspěvků moje polička 29. května 2017 15:03
Reakce na Karja:

Když letní se prostě kupuje nejlépe. Potřebovala bych mít léto tak 11 měsíců v roce, abych všechno unosila.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46117 příspěvků moje polička 29. května 2017 15:13
Reakce na Sweet Potato:

tak to bych si dovolila oponovat. po soustredenem patrani mam 1 ks satu a 1 ks ztracene sukne + halenku ktera po vyprani vypada ze vyzehlit ji bude nadlidsky ukol:-(( letni kalhoty nemam uz leta vubec zadny a ted jsem si koupila po dlouhe dobe kratasy, cimz jsem si osvetlila proc je vlastne nenosim-vrcholne neprakticky kus obleceni, jestli si ue vezmu jednou za leto je to moc...

Online Kokoska
Avatar
28385 příspěvků moje polička 29. května 2017 15:14
Reakce na Jiná Realita:

Potrefenáhusa 

Já taky nemám potřebu realizovat se velkým extravagantním autem. Líbí se mi spíš menší SUV z toho důvodu, že řidič sedící výš má lepší přehled. Zatím mám lehce obouchaný opel Astra asi 8 let starý a nemám potřebu ho měnit, ani nemá moc najeto.

A nedokážu za jízdy s manželem rozpoznávat různé typy BMW, které nás míjejí, a na které on mě upozorňuje. On má právě ty různé sledovací a bezpečnostní vymoženosti rád, mě to spíš znervózňuje.

Offline Sweet Potato
Avatar
34870 příspěvků moje polička 29. května 2017 15:16

Smutné. Potlapkávám. Ale kraťasy taky nevedu.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33796 příspěvků moje polička 29. května 2017 15:30

já jsem dostala kraťasy na jaře a taky je vůbec nemůžu najít, ale byly docela pěkný, že bych je i nosila na ven, jinak mám trochu trauma ze skautskýho oddílu (ve smyslu nošení kraťasů a vůbec celkovýho výzoru, jinak to bylo nejvíc super)

co vůbec nechápu, jsou džínový kraťasy, mně je v tom strašný vedro. Jinak mi přijde, že se letní věci taky sháněj líp, já nosim buď obyčejný bavlněný trička a sukně, nebo šaty, ty mě ale dost štvou, že se dělaj buď umělý nebo krátký. A třeba ty lněný věci mi přijdou na léto skvělý, vlastně bych potřebovala do MS pro nový kalhoty

Offline žluťásek
Avatar
7648 příspěvků moje polička 29. května 2017 15:38
Reakce na Potrefenáhusa:

Já jsem si loni koupila kraťasy jedny na výlety na dovolenou a nakonec se ukázaly jako jeden z nejpraktičtějších letních kusů! Dají se nosit s tílkem, obyčejným tričkem i nějakým lepším vrškem, jdou k nim jak sandály, tak i sportovní boty, dají se kombinovat i s dlouhým rukávem. Klidně bych jich užila i víc.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46117 příspěvků moje polička 29. května 2017 15:39
Reakce na Potrefenáhusa:

mne je prave v kratasech proste vedro nebo zima:-) riflovy jsou totalne mimo. bavlneny triko+sukne na gumu je genialni letni ubor, jeste teda mam nekolikery bavlneny saty typu dlouhe triko ke kolenum - kdybych nemusela do prace, do mesta atak, s tim proste nevystacim. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46117 příspěvků moje polička 29. května 2017 15:41
Reakce na žluťásek:

kratasy budou odev pro lidi s fungujici termoregulaci, ja bych se v tak nevyvazenym obleceni zvencla bud vedrem nebo zimou (dlouhy rukav+kratasy+sandaly)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33796 příspěvků moje polička 29. května 2017 15:54

mně přijdou kraťasy vzhledem k termoregulaci normální, spíš je to oděv, ke kterýmu se mi dost obtížně hledá nějaká kombinace do práce, aby to nebylo moc scout :-D

Teď ty, co nemůžu najít, jsou úzký rovný ke kolenům, tmavěmodrý a ty myslim, že by šly. Jinak na léto/na kolo/na vodu/venčení psa mám takový lehký bavlněný kratší a jsou bezva, ale do práce bych v nich teda nešla.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46117 příspěvků moje polička 29. května 2017 15:57
Reakce na Potrefenáhusa:

nojo, ale pokud je pocasi na kratasy, tak je i na sukni:-) a te davam prednost, vyjma aktivit jako jizda na kole nebo lezeni na skalu sahnu radej po sukni. volnejsi ke/pod kolena bych brala, ale nesehnala:-( kapsace neupotrebim:-/

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33796 příspěvků moje polička 29. května 2017 15:59

no já to mám právě stejně, ta sukně je příjemnější, s výjimkou aktivit, kdy ji člověk musí hlídat.

Offline žluťásek
Avatar
7648 příspěvků moje polička 29. května 2017 16:03

Nosila jsem je ve stejných případech, jako kdybych si vzala sukni. Jen se dobře kombinovaly i s jinýma vrškama. Volná sukně ke kolenům a triko je taky moje nejmilejší letní oblečení (už jen proto, že stačí vyprat triko a sukni si můžu vzít i druhej den). Ale kupodivu ty kraťasy mě překvapily, jak rychle jsem si je oblíbila. Jsou béžové ke kolenům, plátěné, asi len s nějakou směsí, ani nevím. Hrozně se teda mačkaj, ale nějak mi to nevadilo.

Offline MP Marge
Avatar
5804 příspěvků moje polička 29. května 2017 16:19

Letenky do Seattlu na srpen! Nemuzu se dockat, az na par dni vypadnu; uz to potrebuju jako sul...

Offline Sweet Potato
Avatar
34870 příspěvků moje polička 29. května 2017 16:34

Já jsem taky už kdysi dávno zjistila, že i do terénu je mi pohodlnější sukně, s vyjímkou ferrat a tak. Navíc se pod ni dá operativně vrstvit, spací podvlíkačky jsem tedy kdysi v zoufalství natáhla i pod kraťasy, ale tento model "Rychlé šípy v zimě" už fakt víckrát opakovat nehodlám!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46117 příspěvků moje polička 29. května 2017 17:01
Reakce na Sweet Potato:

rychle sipy v zime

Online Karja
Avatar
35964 příspěvků moje polička 29. května 2017 17:18
Reakce na Sweet Potato:

Já zas sukně nenosim ráda vůbec, neumim k nim nakombinovat vršky. Samozřejmě jsem včera napočítala ve skříni sedm sukní na léto, no každou si vezmu tak jednou dvakrát. Letní šaty jsou u mě nějaký záhadný kus oděvu, vůbec se mi neopotřebovávají, takže tuhle sezonu už nechci dokupovat. Grr, no a kratasy mám teď patery a to nepočítám ty na sport. Jsem to ale konzument.