Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. května 2017 14:06
Reakce na barbucha:

No dovol, jaká ZVRHLÁ záliba?

A když to chceš na někoho svádět, tak na euridike , to až ona mě k rozšíření parfémových obzorů tímto směrem inspirovala, že američtí indie parfuméři míchají věci, na které mezi evropskými niche nemáš šanci narazit.

Offline euridike blogger
Avatar
3494 příspěvků moje polička 28. května 2017 14:20
Reakce na Friga:

... v Helsinkach je na Erottajankatu obchod Beam, kde jsou zastoupeny i znacky Comme des Garcons a Andrea Maack, jejich parfemy urcite stoji za vyzkouseni, tak treba budete mit cestu kolem... :) 

Offline euridike blogger
Avatar
3494 příspěvků moje polička 28. května 2017 14:22
Reakce na wendulka:

Konecne se nasel nekdo, kdo dokaze ocenit muj lehce zvrhly vkus, dekuju... 

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 28. května 2017 17:13
Reakce na wendulka:

Nesváděj to na jiný ty alibisto. Vono stačej už jen ty tvoje běžný evropský nikovky - je celkem jedno, že jsou k dostání na každým rohu, když bys za jednu flašku umořila státní dluh mírně rozvojový země 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. května 2017 17:16
Reakce na barbucha:

Ale kušuj! Víš, že z tohohle pak vznikaj fámy o místní nevlídné elitě a parfémech za desetitisíce každej tejden a podobná proletářská hesla?

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 28. května 2017 17:23
Reakce na wendulka:

Když už, tak bych prosila aspoň nepřístupnou elitu, ať to máme v cajku  

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. května 2017 17:29
Reakce na barbucha:

Omlouvám se, máš samozřejmě pravdu. Ono je těch hesel už tolik, že si asi budu muset začít vést písemný seznam.

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 28. května 2017 17:30
Reakce na wendulka:

Ale kušuj! Víš, že z tohohle pak vznikaj fámy o místní nevlídné elitě a parfémech za desetitisíce každej tejden a podobná proletářská hesla?

A to jako nemáte, jo? Tak to jsem těžce zklamaná :-D.

Jinak já se teda bez mučení přiznávám, že jsme si pod vlivem zdejšího fóra ještě nic nepořídila, a to ne proto, že by tu těch tipů bylo málo, ale že je jich právě hodně a nějak nevím, s čím začít. By mohly ctihodné sestry zakladatelky udělat rubriku "parfumanie pro měsíc červen/prázdninové období/3. čtvrtletí/druhou pětiletku doporučuje", to by byla pecka :-].

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 28. května 2017 17:50
Reakce na Zina:

Tak jestli ti nestačej dosavadní rubriky, je každá rada drahá  Ještě poslední možnost je zúčastnit se nějakýho srazu, kde můžeš na jednom místě vyzkoušet kdeco na vlastní kůži. To je ještě horší, než o tom jenom číst 

wendulka 

Dobře opraveno, černej puntík mažu a příště si dávej pozor, ať nedochází k zbytečnýmu nedorozumění!

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. května 2017 17:51
Reakce na Zina:

A tak ctihodné sestry zakladatelky by i založily, ale já konkrétně potřebuju k tomu jako odrazový můstek znát alespoň nějaká vstupní data o aktuálním parfémovém vkusu, jestli to mají být spíše vůně lehčí, citrusové, květinové, sladké, nesladké, kořenité. Nebo vyjmenovat názvy vůni, které se zatím líbily nebo tak něco.

No nebo jak navrhuje barbucha, přijít na červnovej sraz. Teď se mi docela i sešel nový materiál ke sdílení.

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 28. května 2017 18:54
Reakce na wendulka:

Omlouvám se, máš samozřejmě pravdu. Ono je těch hesel už tolik, že si asi budu muset začít vést písemný seznam.

kompromata

Offline Friga
Avatar
1583 příspěvků moje polička 29. května 2017 10:15
Reakce na euridike:

Dekuju za tip. Tam se budu muset stavit, vubec jsem o tom obchode nevedela.

Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 29. května 2017 11:06

Asos ma dnes 20% na vsetok tovar.

A niekto chcel sandale z CCC v style vojenskych slapiek,co mali minuly rok- videla som ich v predajni opat (cierne,strieborne,zlate).

Offline moora
Avatar
7572 příspěvků moje polička 29. května 2017 12:22
Reakce na barbucha:

Tak jestli ti nestačej dosavadní rubriky, je každá rada drahá  Ještě poslední možnost je zúčastnit se nějakýho srazu, kde můžeš na jednom místě vyzkoušet kdeco na vlastní kůži. To je ještě horší, než o tom jenom číst 

wendulka 

Dobře opraveno, černej puntík mažu a příště si dávej pozor, ať nedochází k zbytečnýmu nedorozumění!

A vzit si sebou troje az ctvery rezervni ruce

Offline Karja
Avatar
35976 příspěvků moje polička 29. května 2017 13:23
Reakce na pecka:

Ale kuš satane! Mně se hrozně líbily, ale řekla jsem si, že si nekoupim nic, ale vůbec nic letního už. Ach jo!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. května 2017 13:27

nekoupila, ale chci, chci, moc chci!  (takže si jako náplast na zklamání, že nikdy nebudu mít ani na všechna kola z takového auta, koupím asi aspoň nanuka  )

http://video.idnes.cz/?c=A170519_153704_auto_testy_fdv&idVideo=V170526_114900_autokat_jaha

Offline Kokoska
Avatar
28388 příspěvků moje polička 29. května 2017 14:14
Reakce na Jiná Realita:

Doufám, že už to bude jezdit samo. Už do BMW7 prý cpou spoustu vychytávek.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. května 2017 14:20
Reakce na Kokoska:

a tak to zas nepotřebuju, jsem skromná  stačí mi automatická převodovka a zadní kamera, to je skvělá věc. zaparkovat sama zvládnu. ještě jsou fajn automatická dálková světla, i když nejsou dokonalá. samojezdné auto by mi asi i vadilo, nerada jezdím i s tempomatem, funkce "convoy mode" je mi vyloženě nepříjemná. ten pocit, jak mě auto samo jakoby tlačí do zad, brrr.

ale zkrátka ten design bmw 8 je  (pro mě, určitě se nelíbí všem) a představa, jak to asi sviští...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33797 příspěvků moje polička 29. května 2017 14:28
Reakce na Jiná Realita:

já mám na auta úplně slepou skvrnu, takže mě fascinuje, že v tom někdo může nalézat jakýkoliv potěšení, já mám normálně problém trefit správný auto na parkovišti, když jich je tam třeba víc ve stejný barvě

Offline Sweet Potato
Avatar
34872 příspěvků moje polička 29. května 2017 14:28
Reakce na Karja:

Ale kuš satane! Mně se hrozně líbily, ale řekla jsem si, že si nekoupim nic, ale vůbec nic letního už. Ach jo!

Co si provedla, že se tak trestáš?