Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 23. května 2017 11:55
Reakce na whiskas:

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 23. května 2017 11:56
Reakce na Candance:

Kabelka je COS, ale jestli je kožená, to nevím.

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 23. května 2017 11:59
Reakce na nellielovett:

Sem si to myslela . Také se mi moc líbí, jen na slevu to nevypadá .

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. května 2017 13:29
Reakce na nellielovett:

Kabelku som na stránke nenasla 

Ja už mám vyhliadnutych par veci, ale tiež už čakám na zľavy. A čo tie tmavomodré  košelove šaty? Už si ich skúšala? 

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 23. května 2017 14:29

Lak na nohou nosim vyhradne cerveny, tak zkusim zmenu...

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 23. května 2017 14:50
Reakce na Unnamed:

zaujímavé topánky, hlavne tie prvé sú skvelé, len keby stáli aspoň o stovku menej

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 23. května 2017 14:56
Reakce na betsey:

Praveze jo. Ja jsem mela vsechno v kosiku (NTP) a plna cena. Jdu platit a plna cena. Az na uplne posledni strance pred potvrzenim platby mi tam u tehle a tech cernych naskocila 25% sleva Private Sale. Tak rychle jsem objednavku jeste neodklikla. I presto, ze tam nechavam dost penez, tak nedostavam pozvanky na ty privatni slevy. Ale asi uz je blizko k slevam, tak to uz zlevnujou pri platbe, ale nevim, jestli vsem. To se opravdu hodi.

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 23. května 2017 14:59
Reakce na betsey:

Pardon, ta sleva byla u tech druhych a tretich. Ty prvni jsou nova kolekce, ty do slev pujdou az v zime. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 23. května 2017 15:21
Reakce na Unnamed:

tak to ste mali fakt dobré :-) Ja si teraz musím nechať zájsť chuť, pretože si musím nakúpiť hlavne oblečenie. V poslednej dobe som schudla štyri kilá a všetko zo mňa padá. Potom potrebujem turistické topánky, čo tiež bude poriadna pálka, šaty na svadbu, chystám sa na dovolenku do Portugalska, potom na ľadovec,... no nie, tie sandále si vážne kúpiť nemôžem

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 23. května 2017 15:29
Reakce na betsey:

Sandaly pockaji, nejake muzete koupit v zimnich slevach, ale duvod k nakupu obleceni je skvely (tedy pokud je to chtene a nezpusobene nemoci). Pockejte si jeste dva tydny, kdy plus minus zacnou letni slevy a uzijte si nakupy na vsechny akce a vylety 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 23. května 2017 15:37
Reakce na Unnamed:

presne to mám v pláne. Počkať si pár týždňov do zliav. Schudnutie prišlo tak nejak samo, bez nejakého cieľa, ale samozrejme potešilo

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 23. května 2017 15:52
Reakce na paktofonika:

Po cestě do kabinky jsem je nenašla, až pak a to už se mi nechtělo znovu vyslíkat. Ale vypadaly dobře, super délka. Jestli budou slevy, tak to risknu.

Tak tipuju, že by kabelka měla být COS, když je na produktovce.

@whiska - to nevadí, ja počkám do konce léta a pak bych si ji chtěla koupit. (Přítel si včera objednal tašku od Tlustýho, takže veškeré výčitky, že nabořím rodinný rozpočet, jsou fuč  )

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. května 2017 16:11
Reakce na nellielovett:

SuperBudem sledovať výpredaj :D

Kabelka je super, ale tak trochu už nad môj limit. Ak by bola za polovic to by som uvažovala 

Offline Ounz
Avatar
19848 příspěvků moje polička 23. května 2017 16:17
Reakce na Unnamed:

Ty první a třetí sou boží. Laky taky pěkný..skoro bych o tom tmavým taky zauvažovala.

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 23. května 2017 16:24
Reakce na Ounz:

Na ten jsem nejvic zvedava. Od Dior mam jeden rudy, myslim Rouge 999 a je velmi kvalitni, zda se mi i lepsi nez Chanel. Doufam, ze nebude flekaty.

Offline Ounz
Avatar
19848 příspěvků moje polička 23. května 2017 17:23
Reakce na Unnamed:

Já laky moc nepoužívám, takže se v nich moc neorientuju, tohle je dobrý tip, díky :)

Offline Kokoska
Avatar
28381 příspěvků moje polička 23. května 2017 17:55

Koupila jsem si v M&S zelené lněné tričko. Len je mi sice příjemný na tělo, ale nějak se pořád nemůžu srovnat s tím mačkáním. Konejším se tím, že na tmavší barvě to bude míň vidět než na bílé košili. No, asi nebude... 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 23. května 2017 18:00
Reakce na Unnamed:

Super nákup, ty druhé boty bych ráda viděla v nějakém stylingu.

Laky taky pěkný, já mám ten Rouge 999 a je super. Černý by se mi hodil, díky za tip.

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 23. května 2017 18:18
Reakce na nellielovett:

Jo jo ten 999 lak je bezvadny, tak mam dobry pocit, ze ten cerny by mohl byt taky skvely.

Ty druhy sandale nejsou uplne ten druh bot, ktere nosim, ale neco me na nich zaujalo. Planuju nosit hlavne ke kalhotum, nejsem suknova ani satova. Uvidime. Naladila me na ne tahle fotka z instagramu Mytheresa:

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 23. května 2017 18:24
Reakce na Unnamed:

K nim už jen dokoupit dovolenou v Cannes.