Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Len
Avatar
2241 příspěvků moje polička 12. května 2020 11:47

clothilde 

Právě, já si vždycky vzpomenu tak v listopadu a už není nic. Úplně to vidím, na horký kakao nebo kafe.

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 12. května 2020 12:11

clothilde dekuju, jsi moc hodna!ale to je strapace, tak to asi nechme byt. Nicmene koupilas dobre!

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 12. května 2020 12:16

šusťákovku

bude boží

doufám

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 12. května 2020 12:28

Zina Hele...já bych si ho koupila  Já maso taky moc nejím a nejvíc mi slouží jako klasický rýžovar. Dají se v něm ale vařit i polívky, marmelády, slouží i jako jogurtovač-s tím jsem právě musela přestat, protože jak v něm dělám i maso, trochu to načichlo a ten jogurt už jako není úplně ono... ale u tebe v pohodě. A primárně ho určitě využiješ na rýži, narveš do toho rýži, zeleninu, zapneš a víc se nestaráš...vypne sám a ještě se přepne na ořívání, aby bylo v teple....a ta nádoba se nepřipaluje, dobře se myje...

Offline baltik
Avatar
4457 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:00

Len jeee, ty jsme meli doma v detstvi

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:12

Len Ty jsme meli doma musim se nekdy u nasich podivat zda neprezil aspon jeden 

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:33

Garfie Na rýži (na sushi) hrnec mám, ale používám ho jen občas, protože on tu rýži vaří kolotem, s čímž moc spokojená nejsem, navíc se hodně napaluje a do myčky dát nejde.

Jinak děkuju za postrčení, jdu si ho koupit :-) :-).

Offline Len
Avatar
2241 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:40

baltik mnum 

Jo, jsou to nějaký stařičký z aukra, ale já jsem takový nikdy nepotkala. Zato jsme měli hrníčky se žábou a dalšíma zvířátkama. Tenhle: (foto z netu)

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:41
Reakce na Luna:

Nesmim si kupovat saty!!! Ale neslo to, na asosu vcera akce, takze:

​Ty jsou krásný!!!

Škoda, že už mám ty cosácký khaki podobnýho střihu, ale tyhle bych brala taky.

Mně dorazil z aboutyou náhradní velbloudí kabát na podzim k těm kostkovaným gatím. Naslepo, za polovinu původní ceny a sedí. Původně jsem se rozhlížela zase po nějakým pánského střihu, jako byl ten ze Zary, co se mi prodřel a vracela (reklamovala) jsem, jenže about mi místo něj poslalo úplně jinej, kterej mi vůbec neseděl. No a tak jsem šmejdila dál, tenhle náhodou naskladnili v mým čísle a já si stejně jako v případě černýho přechoďáku opět vzpomněla na tvoje doporučení o županu

https://www.tedbaker.com/row/Womens/Clothing/Jackets-and-Coats/Wrap-Coats/ELLGENC-Long-belted-wrap-coat-Camel/p/156062-CAMEL

Offline Aranel
Avatar
4539 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:43

baltik mnum My taky!! Akorát se mi zdá, že byly takové menší a zaoblenější.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 12. května 2020 14:06

Garfie Jezis, tak nakonec ten multihrnec potrebuji ja! Se soucasnym ryzovarem nejsem vubec spokojena, musim u nej byt no. Naved me trochu at ten hrnec najdu. 

Jinak ja potrebuji vsechno, hrnce nemam, hrnky na caj, nic, vsechno nejak odeslo najednou. Sambuv uz tak spatny satnik odesel po dobu karanteny taky, ten nema zadny veci na doma a nejak ceka, ze mu to objednam. A jeste se mi dnes rozbil notebook;-((( Fnuk fnuk fnuk. O to se rozhodl postarat sambo a ukazal mi nejakej wtf uax notebook, tak to jsem mu rekla, ze takhle teda ne! Susicka se rozbila, na to nemam uz tak dva mesice se podivat, co to je.

Potrebuji vypustit tak na tri dny do Tesca:-D

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 12. května 2020 14:20

Karja Myslím, že je to tenhle. Hele, je fakt dobrej, jestli nejsi spokojená s rýžovarem, tak s tímhle budeš! Plus navíc umí další věci. A máme ho už leta, vařím v něm minimálně 2-3x týdně. Jinak lituju, ono se to vždycky se..re všechno najednou :-( Bez sušičky když tak léto přežiješ, ale je to pruda....

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 12. května 2020 14:38

Len ten motiv důvěrně znám, jen nevím, odkud. Kde jsem se stím hrnkem mohla potkat?

Namlsali jste mě na tričko se Smolíkovými a to nejsou Smolíkovi, ale The Jetsons, americký seriál, který neznám.

A multihrnec mi taky vrtá hlavou  a hadry se mi vůbec nakupovat nechce, a všecko mám staré nebo velké. V jakých vykopávkách teď chodím do práce. A hodinky se mi rozbily. Nevím, jestli do nových investovat nebo si koupit nějaký šunt. Už to budou asi poslední v životě (pokud zainvestuju).

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 12. května 2020 14:51

martek01 tá je super! Odkiaľ, prosím? Má aj kapucu?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. května 2020 15:06

Len jeee, já jsem přesvědčená, že jsme měli takové asi dětské talířky.

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 12. května 2020 15:48

Len Jiná Realita my meli hrnecky i talirky. Jedna mela tenhle a druha zabaka na ture. Prodavaji se stale. Ma je myslim Thun, ale jista si nejsem. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. května 2020 15:54

Lamicka žabák na tůře mi něco říká :) omg, jsem jak babka vzpomínající na staré zlaté časy

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 12. května 2020 15:57

Jiná Realita to jsem si rikala predevcirem, kdyz jsem se zacala dojimat nad devadesatkovymi hity na Ocku!

Offline Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 12. května 2020 16:48

Nádobí s žabákem na túře jsme měli taky, mně to v dětství přišlo dost odpudivé, vlastně ani teď se mi to moc nelíbí, jen ta nostalgická vzpomínka je milá :)

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 12. května 2020 16:54

Tulipe Ja mam za zabakem jen lehkou nostalgii, spis ale trochu smisene pocity.. Ja dite s nechutenstvim a rodice: "papej, aby byla videt zabicka..!!"