Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 15. října 2019 20:47

Mám nový tričko a přítel mi právě pochválil, co to mám za pěkný pyžamo:-D. Ale fakt mile a hezky, nedělal si legraci... Už nic nekupuju, nemá to význam!

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 15. října 2019 20:52
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. října 2019 20:53

Karja kdyz nam tu nic neukazujes,tak se nediv.

ale vzdyt je milej,bud rada,ze si po sichte vsiml,ze mas vubec neco novyho.

ale ja mam taky vsimavyho muze....nekdy az moc.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 15. října 2019 20:59

Zarinya Jo, tak tohle je prostě triko, to neni nic na ukazování, ale tak lepší pěkný pyžamo než hnusný tričko, že jo.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. října 2019 21:01

Karja no,vidis,ze to jde.

Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 15. října 2019 21:33

Janulik03super vlasy 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 15. října 2019 21:37

Edge Díky, už jsou na cestě :-).

Offline Kokoska
Avatar
28411 příspěvků moje polička 15. října 2019 21:39

Janulik03 dočítám pozdě, koukám, že dneska byl den postřižin :D Moc pěkný to máš!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 15. října 2019 22:11

jsem to popletla a co mám jsou Emu a ne ugg, doufám že se fakt rozšlápnou, jsou super

https://img.ans-media.com/files/sc_staging_images/product/full_img_1522436.jpg

711990 a pochopitelně je budu nosit naboso, už se na to děsně těším

pak, pochopitelně, Mango rifle co má Potrefenáhusa - jsou fajn, na můj pupek mohl být kapku vyšší pas ale jinak dobrý a líbí se i kocourovi

dále jsem si zkoušela v humanicu tyhle kozačky, jsou strašně krásný, zamilovala jsem se a obratem objednala https://answear.cz/1847667-steve-madden-kozacky-risky.html (za 2239,- když v prodejně byly za 3000 - tolik k neekologickým internetovým objednávkám:-)

no a ve slevách m&s jsem si sice nekoupila jeptiškovský šaty, ale z toho samýho materiálu podobný, jen s výstřihem a bez rukávů, hned jak rozšlápnu kozačky a sněhule, musí nastat léto!:-))

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 15. října 2019 23:02

viktorka_od splavu 

JmTy Emu jsou vazne pekny, ja se teda zarekla, ze jen jedny drahy zimni boty a mam uz ty novy kanady, ale zima je dlouha a pristi rok si urcite nic nekoupim! No budu cekat asi na nejakou vyraznou Emu ci Ugg slevu a pak dlouho dlouho zpytovat svedomi:-D:-D

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 15. října 2019 23:42

viktorka_od splavu tyjo kozacky vypadaj vazne dobre! Mas na ne dobry nohy!

Offline Edge
Avatar
1617 příspěvků moje polička 16. října 2019 04:23
Reakce na Karja:

Mám nový tričko a přítel mi právě pochválil, co to mám za pěkný pyžamo:-D. Ale fakt mile a hezky, nedělal si legraci... Už nic nekupuju, nemá to význam!

​já si zas někdy předloni koupila khaki cocony a kdyz jsem si je oblikla, tak mi dcera řekla, že vypadaj jak pytel od brambor... ale je zajímavý, že asi týden nato se mě ptala, jestli je zdědí, až umřu... ale jinak je to moc  hodná holčička... ale radši budu v pozoru, až se nabidne, že mi uvaří kávu 

Offline Edge
Avatar
1617 příspěvků moje polička 16. října 2019 04:25

viktorka_od splavu kozačky jsou moc pěkný, to je hladká nebo brousena kuze? Ty šedivý kalhoty a modrý šaty si nekupuj, nesluší ti 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. října 2019 05:32

viktorka_od splavu

Super nákup, čižmy sú krásne. Rada by som videla tie tvoje šaty z M&s, tie jeptiškovské tiež :) 

K UGG som sa v inom vlákne vyjadrovať nechcela, pretože mám Emu. Nabudúce by som si kúpila aspoň o pol čísla väčšie. Mam svoje číslo a sú mi tak akurát, v o trochu väčších by som sa cítila lepšie. Mo ale mala som ich tak na nohe max 10x a zatiaľ sa nerozšliapli. Nosím samozrejme na boso, ponožku by som tam už nenarvala. Ono ale asi záleží aký model, ja mam tie klasické. A ešte tu niekto písal, že sú hadrovité, a to tie moje rozhodne nie sú. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 16. října 2019 06:40

paktofonika Hadrovity mám já, mám svoje číslo, s ponozkou i bez a jsou takový nevzhledny, jak jsou měkký (s tím jsem teda počítala, ale jak jsou měkký, tak jsou fakt takový backorovity)-ale mám ty nizky ke kotnikum a nosím je často i na doma, máme dost zimu a dlažbu a na to jsou úplně boží, letos už jsem je vytahla)

viktorka_od splavu mne ty džíny přijdou fakt dobry, mám tyhle modrý už někdy od června a teď jsem kupovala jeste černý a šedý a nevylejzam z nich  a mám je teda skoro do pasu

sehnat padnoucí džíny je pro mě dost narocny, tak doufam, ze je neprestanou dělat, ještě v nextu mivali, ale krátká dylka se musela objednávat (střední mi byly dlouhý, u těch uzkejch dzinu to nebylo ono)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 16. října 2019 06:50

Karja vsak ja na ne cihala od lonska, za dva tisice i s riflema:-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. října 2019 07:18

viktorka_od splavu Teda jak ti chválim ty MS šaty, co ti slušej víc než produktový pani, tak ty Emu jsou děsný, to nejsou šik válenky, ale důchodky, zip included, tyhlety deriváty nebrat teda.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. října 2019 07:18

Potrefenáhusa V Mangu je fajn, že tie dżiny majú mená. Ja mam už asi tretie Olivia, žiadne iné skinny mi nevyhovujú, ak by boli trochu kratšie tak dokonalosť.

Doma máme takisto trochu chlad od podlahy, tie Emu by boli ale asi už moc teplé. Ja dúfam, že tie moje sa nerozhadrovitejú, stali celkom dosť a plánovala som ich pri mojom nosení na roky. 

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 16. října 2019 07:31

viktorka_od splavu dle popisu jsou ty vysoký kozačky Steve Madden z textilu a ne z kůže! to víš? tvl za tři litry hadrový kozačky!?

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 16. října 2019 08:06

viktorka_od splavu Ahaa a kdes to poridila? Ja se prave nejak nechytam:-D