Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 20:31

moora já třeba úřední pošty zrovna moc nedostávám, nicméně posílání i běžné pošty na pracoviště není bez vady.. mít jako adresáta zaměstnavatele je rozhodně špatně, správně je kombinace jména/příjmení a adresy kde se přes den zdržuju. no jenže někteří doručovatelé s tím mají problém, že nechápou tu kombinaci ulice+číslo popisné+jménopříjmení, když přece tam je zásadně pouze ulice+číslo popisné+firma Kokoska protože ne každý odesilatel umožňuje volbu "balík na poštu" a když se to jakože snaží doručit do ruky tak může nastat docela šílený maglajz

Offline Kokoska
Avatar
28270 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 20:40

viktorka_od splavu To musis mit ovsem moznost dat i vic adres, vis?

A u zasilky na adresu zamestnavatele nejde napsat Firma - k rukam Viktorky, adresa?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 20:42

Kokoska čím víc adres tím víc adidas?

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 20:43

Kokoska Ale ta změna ukládací pošty by platila na všechno, ne? Balíky, poštovní poukázy. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 20:44

Kokoska počkej ale to je mýlka- já s tím problém nemám. jiní jo

Offline Kokoska
Avatar
28270 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 20:47

Sweet Potato ale ja prave nechci vsechno smerovat na jedno misto. Potrebuju to tam, kam mi to v danou chvili vic vyhovuje, nekdy i uplne mimo Prahu. Nikdy jsem s tim problem nemela.

Offline Kokoska
Avatar
28270 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 20:49

viktorka_od splavu jo, jasne

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 20:50

Kokoska Jo to jo, já to nemyslela jako přemlouvání, že to potřebuješ, spíš všeobecně. Někomu by to mohlo pomoct.

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 20:51

btw ty stesky zaměstnanců zdravotnických zařízení jsou vážně vtipný...

​Já vim... ale tak řekni, chtěla bys jinam než tam, kde to znáš a kde máš lidi? Sice se šlauchem v hubě si s nima člověk moc nepokecá, ale stejně

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 20:53

continuity Catherinne 

Mě kromě tý divný interpretace dat zaráží, že panika roste, počet testů klesá Já bych čekala, že konečně budem testovat jak diví. Jestli má smysl za něco vyhazovat ty krvavý miliardy, tak podle mě za ty testy. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 20:55

barbucha my ostatní máme vůbec problém kolikrát se dostat aspoň k nějakýmu ranhojiči jenže to se právě těžko vysvětluje někomu kdo má dilema jestli jako ten můj známej píseček nebo k sousedům, když "doma" neni místo/to nedělají

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 20:56

Sweet Potato ono pokud ti jde jen o nějaké zásilky z eshopů a podobně, ne úřední poštu, tak samozřejmě záleží jen na tom, co vyplníš do objednávky. no a tam má ovšem každý eshop Kokoska  jiné možnosti a různé přepravní služby které  v tom mají jak obecně tak i konkrétně co se týká jednotlivých doručovatelů (kdyby býval byl dotyčný chápal co znamená "k rukám", nebo kdyby aspoň uměl číst, bylo by to jednodušší prostě bordel.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 20:57

barbucha Já tě chápu. Když bych musela do špitálu, tak nejraději tam, kde to znám a znám tam i lidi.

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 21:02

viktorka_od splavu 

Jo, a eště ti ten ranhojič přitíží, že jo

Renusatko 

Ale začínám lehce panikařit teda!

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 21:05

barbucha opovaž se panikařit!! Já sem chodím, protože je tu klid a dokud bude klid a realistický pohled na věc tady, budu v klidu i já. Takže

Online RoSa
Avatar
8203 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 21:05

barbucha už je plno?

já bych si s dovolením taky jedno lůžko zarezervovala, pro všechny případy...

utěšuje mě jen, že prej to jde nejvíc po tlustejch nekuřáckejch chlapech

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 21:08

Renusatko to ale chápem všichni, jenže ne všichni máme tu možnosti vybírat si mezi "tam nechci tam nikoho neznám" a "to jsou moji kamarádi tam se o mě hezky postarají, tam mě odvezte". běžný pacoš prostě bojuje aspoň za to aby si ho někdo všimnul..

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 21:11

RoSa 

Nejde vo to jestli bude plno, hlavně se tam nějak dostat! A ty záchranky se neptaj!

Jako jo, roušku nosíme, ruce si myjem... dezinfekci div nepiju, jsem napraná céčkem, déčkem... tlustej nekuřáckej chlap taky nejsme, to bych si vyprosila... víc už člověk dělat nemůže. Ale přípravu na všechny eventuality bych nepodceňovala!

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 21:13

viktorka_od splavu 

Tak v každý práci je nějakej benefit, ne? Jiný zas maj podpultovou svíčkovou třeba

Online RoSa
Avatar
8203 příspěvků moje polička 29. zaří 2020 21:15

barbucha já žila v domnění, že respektujou spádovou oblast... takže se můžu ze Smíchova/Košíř dostat až na Bulovku třeba?