Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 08. června 2021 08:47

Zarinya

My taky jedeme autem, bude trvat plus mínus 8 hodin, než překročíme hranici. Ale teda naštěstí ne trajektem, to držím palce! 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 08. června 2021 08:52

Mohučanka ja mela takovou radost z ockovani a nakonec mi to tak blbe vyjde.

Jeste by mohli udelat kontrolu testu pred nalodenim a pak uz ne to by vyslo,ale uz bude stres zda test dorazi v patek.....no trochu mi to kazi radost,ale jeste doufam,ze za mesic to bude volnejsi.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 08. června 2021 08:55

A jeste od vcera mam hruzu zda nemam krevni srazeninu.....

boli me zila nad nartem a mam tam mensi bulku.Doufam,ze tu jen bezduvodne hystercim.

Offline Lamicka
Avatar
13362 příspěvků moje polička 08. června 2021 09:01

Tomu rikam rozvolneni! Mam koupit prvnackovi misto aktovky rovnou notebook?

Offline Kan
Avatar
7042 příspěvků moje polička 08. června 2021 10:00

barbucha A co bys chtěla matko? To je přirozený vývoj.....a syn opustí otce i matku a následuje ženu, s ní bude jedno tělo a  jedna duše.

Offline barbucha blogger
Avatar
30659 příspěvků moje polička 08. června 2021 10:49

Kan 

Já vám dám jedno tělo. Měla jsem to jedno tělo odkázat na veřejný centrum teda, a ne tady šaškovat se sháněním vakcíny

Offline notna
Avatar
6556 příspěvků moje polička 08. června 2021 10:52

barbucha No, však co. Oni by mu nepichli placebo, kdyby šel přes normální registraci, ne?

Offline Candance
Avatar
5353 příspěvků moje polička 08. června 2021 11:18
Reakce na barbucha:

Celý dlouhý měsíce přemlouvám mladýho pána, aby se nechal očkovat. Zaboha ne... A najednou v sobotu z něj vypadlo, že po něm totéž chce jeho žena - a že by teda šel!

Narychlo jsem mu vyřídila první dávku včera... na poslední chvíli, budeme s tím končit... pitomec mě neposlechne, ale když po něm mladá loupne okem, tak se může přerazit!

. pitomec mě neposlechne, ale když po něm mladá loupne okem, tak se může přerazit!

Tak to ma ale byt. Tys mu to pak nemusela zarizovat.

Online Kokoska
Avatar
28374 příspěvků moje polička 08. června 2021 11:25

barbucha bud rada, ze chce. Ja myho syna dokopala k registraci stylem "casta krupej i kamen prorazi" , PIN2 mu prisel ted nekdy, ovsem termin zatim nema, protoze chteji nekam s detma na dovolenou, i kdyz jen v Cechach, a co kdyby mu pak nebylo dobre. Tak at si dela co chce. Zet uz ma prvni davku, holky jedna jeste obcas koji a druha je tehotna, tam to jeste bude na dyl.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. června 2021 11:35

Kokoska tak my taky očkování ladili s dovolenou v Čechách. Proto jde muž až příští týden zatímco já už jsem týden po. Tomu se nedivím.

Online Kokoska
Avatar
28374 příspěvků moje polička 08. června 2021 11:41

Evaeva tomu taky rozumim, sama jsem to kvuli dovolene posouvala. Ale ze uz mohl mit aspon tu prvni, kdyby trochu pohnul, a neresit to ted mezi dovolenyma.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 08. června 2021 11:42

Kokoska No muzi po prvni davce dobre nebylo a dva dny byl takovy marnejsi. Takze chapu to s tou dovolenou, to neni zavazny odklad. Naopak kojeni a tehotenstvi nicemu nevadi a bez obav muzou. 

Online Kokoska
Avatar
28374 příspěvků moje polička 08. června 2021 11:45

Do statistiky - vcera mi po druhe davce nic nebylo, ani ruka neboli jako po prvni. Jen jsem se probudila s pocitem, ze jsem prohyrila noc s vetsi nez malou davkou alkoholu, takovy mam lehce poopičí stav. Snad to tim skonci. Dneska celkem nic nemusim, manzel je na sluzebce, mam v planu lenosit.

Online Kokoska
Avatar
28374 příspěvků moje polička 08. června 2021 11:46

Jos ony moc nechteji a jejich doktori na to nemaj jednoznacny nazor.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 08. června 2021 11:52

Kokoska Aha, chapu. Ale tech dat uz je dneska dost, tak to snad jeste zvazi. 

Online Kokoska
Avatar
28374 příspěvků moje polička 08. června 2021 11:54

Jos ale jo, snacha uz stejne asi zanedlouho malou odstavi a dcera nevim, uvidime. 

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 08. června 2021 13:01
Reakce na continuity:

Prosím Vas, psali někde po 7.6. ktereho roku se bude dát do toho UZISu přihlásit i jako cizinec?

Nebo předložka po znamená, kdykoliv po tomto datumu a je to navrženo pro zvýšení ostražitosti občana, která upadá kvůli dlouho se lepšíci epidemiologické situaci?

​Já jsem se teď dočetla, že to půjde od 15. 6.

A oficiální vyjádření k hlášce "neznámé rodné číslo a číslo OP" je, že probíhá údržba systému Akorát, že pro některý lidi probíhá údržba asi non stop.

Offline continuity
Avatar
33766 příspěvků moje polička 08. června 2021 13:04

coralline no tak hlavně, at to zbytečně neuspechaji. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30659 příspěvků moje polička 08. června 2021 13:06

coralline 

Já se tam dostala na rodný číslo a číslo OP bez problémů nějak před týdnem, a až včera mi přišel nějakej bezpečnostní kód od nich, a to vůbec nevim k čemu je mi dobrý

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 08. června 2021 13:09

barbucha No normálně lidem po zadání RČ a OP přijde SMS s kodem, který musí opsat, aby se tam dostali. Tobě to šlo bez něj, když přišel až za tejden?