Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline 711990
Avatar
17114 příspěvků moje polička 01. března 2021 08:12
Offline rasaNori
Avatar
7705 příspěvků moje polička 01. března 2021 08:14

Vlm me spis u trilete stve, ze si na to porad smatla, nebo ji to porad spravuju ja a tim padem je vetsi riziko nakazy... 

Offline rasaNori
Avatar
7705 příspěvků moje polička 01. března 2021 08:14

Dnes bude vtipny nakup chleba, haranty privazu i se psem pred vecerkou a budu doufat ze nekdo nezavola socialku:D

Online Pinot Noir
Avatar
24417 příspěvků moje polička 01. března 2021 08:35

Mě docela mrzí, že se tradičně nemyslelo na Klokánky, protože nejde podle zákona ani o školní, ani sociální zařízení, takže zaměstnanci nemají při očkování žádnou přednost, stejně jako neměli přístup k testování a ochranným prostředkům.

Online Pinot Noir
Avatar
24417 příspěvků moje polička 01. března 2021 08:36

rasaNori snad je najdeš v nejbližším útulku všechny

Offline rasaNori
Avatar
7705 příspěvků moje polička 01. března 2021 08:54

Pinot Noir mozna se budu tvarit ze je neznam:D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. března 2021 08:57

Pinot Noir to je opravdu škoda. Sestra by to možná mohla zkusit přes praktika, ti si pořadí prý můžou určovat sami. Ale není to zrovna systémové řešení.

Offline eM
Avatar
1378 příspěvků moje polička 01. března 2021 09:22

Pinot Noir no to je teda blby... a kam teda Klokanek ofic patří? Já ho měla vždy za sociální službu.

Offline 711990
Avatar
17114 příspěvků moje polička 01. března 2021 09:33

Pinot Noir to je desny ale! 

Offline andulka01
Avatar
10654 příspěvků moje polička 01. března 2021 09:48

Paris A to je jeden z největších problémů současného "vládnutí" a informování veřejnosti. Hlavně něco rychle tweetnout, nekonzultovat, nepřemejšlet, nedomejšlet. Twitter vládne všem, mám vágní myšlenku? Šup s ní na ofiko twitter. Každej si dělá svou vlastní kampaň, naprosto nespolupracujou - a jde to od hlavy, samozřejmě. 
Do pytle dyť i my v malý firmě si čteme texty navzájem právě proto, abychom nikoho neuváděli v polovičatost, v omyl. Komunikaci, ať už interní nebo ke klientům ladíme, nefrkáme po nich čtyři opravy denně, to je prostě selhání.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 01. března 2021 09:50

Já jdu na první dávku pozítří. 

Offline Garfie
Avatar
23891 příspěvků moje polička 01. března 2021 09:51

Dadoo Super!

andulka01  Tak to je přesný. Normálně by měli vládě ty internety zakázat!!!

Offline tv
Avatar
3537 příspěvků moje polička 01. března 2021 09:53
Reakce na Pinot Noir:

Mě docela mrzí, že se tradičně nemyslelo na Klokánky, protože nejde podle zákona ani o školní, ani sociální zařízení, takže zaměstnanci nemají při očkování žádnou přednost, stejně jako neměli přístup k testování a ochranným prostředkům.

​To je blbý. U těch školních ale jde 'jen" o přednost v očkování. Přístup k testovani-dobrovolny antigenní test v prosinci, pak už to bylo přístupné i veřejnosti zdarma. Ochranné prostředky- v září jsem vyfasovala 8  kusů respirátoru, jinak nic.

Offline Vlm
Avatar
882 příspěvků moje polička 01. března 2021 10:09

rasaNori minimálně pes se přihlásí k vám.Jinak s tim osahavanim roušky ma problém i dospělý, natož takové mrnė.

Online Pinot Noir
Avatar
24417 příspěvků moje polička 01. března 2021 10:09

tv jasně, já bych to spíš přirovnala k těm domovům důchodců, resp. asi by to chtělo nějak modifikovaný přístup, spíš testy těch příchozích dětí, o nichž se kolikrát neví, ani jak se jmenují, natož aktuální zdravotní stav. Respirátory pro tety jsou zbytečnost, ale je mnohem vyšší potřeba desinfekce, protože hygienické návyky dětí jsou někdy katastrofální. Samozřejmě si ji zajistili, vyřeší se nakonec všechno, ale přes sponzory, dary, dobrovolníky, ze zákona do stejné kategorie jako domovy důchodců nepatří, takže smolík. No a očkovat tety aspoň v nějaké lehce přednostní skupině, protože je jaksi nikdo nenahradí, když onemocní, resp. nahradí ji zbývající tety, ale pak se stanou "matkami" třeba šesti dětí, z nichž mnohé mají různé speciální potřeby... No, je to složité. 

Proč nejsou dle zákona sociální službou, to netuším eM 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. března 2021 10:24
Reakce na Vilemina:

Babiš na Primě, ještě jsem to nikdy nepouzila, ale 

​Myslíš jeho "zdůvodnění" Moničiny dovolené v Turecku? Nebo "já jsem krizový manažer, čím větší krize, tím stoupá můj výkon"?

Nebo tak nějak celkově už?

Offline Vilemina
Avatar
2264 příspěvků moje polička 01. března 2021 11:05

wendulka to bylo nějak celkově, já, já, já jsem nejlepší, já jsem sehnal, já jsem zajistil a ty přiblblý dětinský výmluvy...

Offline Liesel
Avatar
1438 příspěvků moje polička 01. března 2021 11:06

Dadooskvělé

Offline Liesel
Avatar
1438 příspěvků moje polička 01. března 2021 11:10

wendulka včera na CT24 po druhé odpoledne ve studiu 24 byl rozhovor s Veselým z ČSSD a ten v podstatě řekl, ať Babiš někam zaleze a nekomplikuje situaci, že do všeho hází vidle... (jasně hřál si svoji polívečku, ale ono to tak asi bude) a citovali celou Babišovu hlášku.... on je fakt magor

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 01. března 2021 11:20
Reakce na Liesel:

wendulka včera na CT24 po druhé odpoledne ve studiu 24 byl rozhovor s Veselým z ČSSD a ten v podstatě řekl, ať Babiš někam zaleze a nekomplikuje situaci, že do všeho hází vidle... (jasně hřál si svoji polívečku, ale ono to tak asi bude) a citovali celou Babišovu hlášku.... on je fakt magor

​Je to psychopat.... To jeho jednani je naprosto ukazkove, dost lituju lidi, co pro nej delaji