Paranormalni a jiné podivné aktivity

21. března 2020 11:09
Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 15:45

Mirka No přesně, takhle se už u nás objevilo věcí

Naposledy nabíjecí kabel k MP3, po 3 měsících jsem ho našla na místě, kam jsem se určitě dívala .

Akorát ten epilátor, co mi odnesla dcera a někam schovala se ještě nenašel. Už to bude skoro rok a stihli jsme se přestěhovat, tak už nějak nevěřím že se najde.

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 16:12

slniecko Co dostaneme? Každá půlku lichýho vejce?

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 18:44

coralline toho zmoka

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 19:13

slniecko hele, a ty nevíš, že zmok je jako bumerang? - kde se vylíhne, tam se vrací

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 19:19

Mirka mně teda jo:-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 19:22

Ignis joo epilátor, ale když se neztratí ten, jen nabíjecí šňůra, to je teprv k naštvání:D šňůra nikomu na nic není, ale strojek bez ní nepoužiješ, jenže vyhoď ho a kup si nový, když ho doma máš skoro nepoužitý no myslím že se šňůra jako obvykle najde ve chvíli kdy bude ten krám vyhozenej

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2020 19:44

Já jsem kdysi nemohla najít jednu brusli.  V domnění,  že jsem ji nějak vytratila při posledním bruslení, jsem obrátila zimní stadion vzhůru nohama, hledala ochranka i vratnej. Nic. Pak jsem ji našla v koši úplně vespod pod prádlem na žehlení. Nechápu nic.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 23:16

můj dům věci pouze uchvacuje, ale nenavrací.

takto se mi ztratily: pruhované tenisky, úplně nové puntíkované červené šaty, lak na vlasy a nepočítaně dalších věcí. nebyly nikdy nalezeny.

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 16. dubna 2020 08:57

viktorka_od splavu jo, tak to je taky na nic. Ten můj byl aspoň starej, kdysi si ho kupovala ještě moje máma, já ho tak nějak zdědila. 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 16. dubna 2020 13:58

prďola takže ten môj mladší rarach sa zrejme narodil v špajzi

Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 16. dubna 2020 17:27
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 11. května 2020 18:52

Uz nekolikatou noc jsem se vzbudila s intenzivnim pocitem,ze v podkrovi nekdo chodi.musim rict,ze pocit,kdy lezite v posteli a cekate,az se v cernem obdelniku otevrenych dveri nekdo(nebo neco)zjevi,neni vubec prijemny.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 11. května 2020 19:03

Jiná Realita Já bych se asi po... Já se bojím sama všude. A s těma dveřma, vybavilo se mi, když jsme byli večer s bratrem sami doma večer, já jsem byla potentovaná strachy a hypnotizovala jsem ty dveře od pokojíku a oni se fakt otevřely, jsem jen zalapala po dechu ... ale byla to naše svérázná babička, která se rozhodla, že nás v noci zkontroluje  Jako nebydlela u nás, musela přes celý město.

Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 11. května 2020 20:19

Jiná Realita Br. Nešlo by to svést na kuny třeba?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 11. května 2020 21:05

Sweet Potato bohuzel,leda by behaly ve vedlejsim pokoji.je to fakt divny.

Offline Gatita
Avatar
7132 příspěvků moje polička 11. května 2020 21:14

Jiná Realita a kdyz ses probudila a zaposlouchala se poradne, bylo to slyset porad? Mne se obcas stava, ze se s trhnutim cela zalarmovana probudim, protoze vedle slysim naprosto realny pohyb, kroky, vrzani podlahy...a jakmile doječím, tak je zas ticho po pesine. Jsou to asi dozvuky snu, ale fakt realny! 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 11. května 2020 21:37

Zrovna tohle vlákno hledám. Můj starší syn (o kterém jsem tady už psala) byl dnes poprvé od smrti mojí babičky na chalupě v jejím domě a stavil se na hřbitově. Nikdo ho neposílal, tak se celkem divím, že tam šel. Když odcházel zavřel branku na kliku, je taková těžká mosazná a otvírá se těžko, protože se musí trochu nadzvednout. Říkal, že ta branka se za ním otevřela a měl pocit, že někdo prošel. Na tu chalupu od toho pohřbu nechtěl jezdit a nikdy mi neřekl proč. Až nedávno. Prý se tam dějí divné věci. Tak si to dnes potvrdil. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 11. května 2020 21:52

Jiná Realita a slyšíš kroky nebo máš jen pocit? 

Já jsem takový, ale fakt hodně intenzivní pocit, měla na naší chalupě.  Byla jsem tam sama, bylo mi nějakých šestnáct a večer jsem nejednou měla dojem, že tam se mnou někdo je. Takové to jako když člověk cítí, že se na něj někdo dívá. Hystericky jsem si sbalila věcí a uhanela na poslední vlak. Nevím no, ale nikdy na to nezapomenu. Sama už jsem tam pak nikdy nejela. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 11. května 2020 23:01

Kora brrr.boze,mam husi kuzi.ano,mam POCIT.priznavam,ze jsem se i schovala pod perinu...

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 12. května 2020 21:36

Jiná Realita a co si tam vzít psa.  Ale on asi není zvyklý uvnitř co..