Paranormalni a jiné podivné aktivity

21. března 2020 11:09
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. května 2020 21:50

Kora ten by mi tam strašně smrděl, dejchal, šmátral a sem tam utrousil klíště takže asi raději poltergeista!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. května 2020 21:59
Reakce na Kora:

Zkusila jsem založit tohle vlákno, třeba alespoň mezi duchy je svět ještě v pořádku. MP Marge ???

Edit: Doufám,  že tu nebudu za úplného magora.

​Já toto vlákno ráda sleduji, ale svými zkušenostmi takto veřejně přispívat nechci. Právě proto, abych nebyla za magora.

Neboj, nejsi magor!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. května 2020 22:06

Kora nebo když nad tím ještě přemýšlím, on to nebyl jen pocit. prostě mě něco vzbudilo, nějaký pohyb, zvuk, a potom intenzivní pocit pohybu, nemůžu říct přímo kroky, ani třeba otevírání šuplíku...prostě něco. fakt jsem měla pocit, že těmi dveřmi někdo projde. jestli zloděj nebo něco, to nevím. v tu chvíli jsem litovala, že nemám pod polštářem pistoli, fakt jsem myslela, že je tam vetřelec.

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 12. května 2020 22:20

Jiná Realita to zní děsivě.  Pořídila bych si pod ten polštář aspoň plynovku.  Akorát ducha nezastrelis no. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. května 2020 22:22

Jiná Realita Nevím, kde bydlíš, ale nemohly to být myši? Když jsem žila na baráku, tak nám tam občas vlezly.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. května 2020 22:25

Dalia myši znám důvěrně, i kuny, a ne, určitě. myš faktor děsivosti nevyrobí. ta mě akorát naštve.

Offline Nougat
Avatar
10 příspěvků moje polička 13. května 2020 10:29

Od dětství jsem se k smrti bála, neusnula jsem bez rozsvěceného světla, v noci jít přírodou - bála jsem se všeho, včetně vodníků! Ale pak jsem se nastěhovala na ves a chytila toxoplazmózu a mám klid. Klidně chodím za tmy běhat a spím jako kotě ve starém zhasnutém domě... Takže doporučuji :-)

Jen je prý toxoplazmóza nebezpečná pro řidiče, ale zatím (ťuk, ťuk, ťuk) reakce jsou rychlé.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 13. května 2020 13:35

Jiná Realita mne se to stalo jednou v hotelu, probudila jsem se a byla jsem si jista, ze je nekdo v mistnosti ale nedokazala jsem se chvili pohnout. Az asi za minutu jsem dokazala rozsvitit. Do te doby jsem se nemohla ani hnout, jen zirat do tmy a citila jsem strasny strach.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. května 2020 14:06

slniecko to určitě nemám. spánková paralýza se vyznačuje neschopností se hýbat, tím je při tom netrpím. nehýbám sem jen proto, abych předstírala spánek a připravuju se zabít cokoli, co překročí práh.

Offline MP Marge
Avatar
5706 příspěvků moje polička 13. května 2020 17:02
Reakce na Dalia:

​Já toto vlákno ráda sleduji, ale svými zkušenostmi takto veřejně přispívat nechci. Právě proto, abych nebyla za magora.

Neboj, nejsi magor!

​Tak ja bych rekla, aspon doufam, ze do tohoto vlakna chodi jen uzivatelky, ktere maji pro dane tema pochopeni, a za magora by nikoho nepovazovaly!?

Offline MP Marge
Avatar
5706 příspěvků moje polička 13. května 2020 17:17

Hele, stala se mi takova zvlastni vec. Nevim, jestli jsem se tady uz priznala, ze mam pendulum a ucim se s nim pracovat? Tak pred par lety, kdyz jsem si ho poridila, jsem na Internetu procitala ruzne blogy a fora, a brzy jsem si vsimla, ze drtiva vetsina "pendulistu" sdili stejnou zkusenost: Pendulum ma tendenci se nevysvetlitelne ztracet a zase se objevovat. Tak jsem si rikala, ze to je blbost, protoze ja mam ve svych vecech poradek a nema se mi kam co ztracet! Pendulum nosim ve sve kazdodenni kabelce v takove vnitrni kapsicce, nikam jinam ho nedavam, nikdy. 

No a nedavno jsem prozivala takovou mensi existencni krizi, mela jsem pred sebou spoustu rozhodnuti, myslenky se mi v hlave prohanely jako veverky v kleci, tak jsem si rekla, ze zkusim, co na to pendulum. A pendulum nikde! Obratila jsem kabelku naruby, prohledala byt, prohledala barak v praci - nic. Smirila jsem se s jeho ztratou s tim, ze az skonci karantena, pujdu si koupit nove. (Ono se da v pohode koupit on-line, ale lepsi je osobne, aby clovek vybral to spravne.) To bylo asi pred mesicem. A vcera jsem odnekud prisla, pokladam kabelku na stolicku u kuchyne, a najednou mi bleskne hlavou, ze ta karantena uz trva nejak dlouho, a ze se ja to muzu vykaslat a pendulum si objednam on-line, cistym kristalem se nemuze nic zkazit. Jen to domyslim, omylem drcnu do kabelky, ta spadne na zem - a hadejte, co z ni vypadlo!? 

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 13. května 2020 17:18

MP Marge bylo v derave podsivce kabelky?

Offline MP Marge
Avatar
5706 příspěvků moje polička 13. května 2020 17:24

Candance Nebylo! Kabelka je relativne nova, zadne diry v podsivce nema, ale jeji predchudkyne mela, a porad se mi v ni neco ztracelo, byla jako cerna dira! Takze poucena jsem soucasnou kabelku fakt protrepala a prohmatala snad dvacetkrat, jak u blbejch, fakt nevim, kde by se to schovalo

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 13. května 2020 17:37

MP Marge Čo je to pendulum?

Offline MP Marge
Avatar
5706 příspěvků moje polička 13. května 2020 17:54

Biely kvet Pendulum muze byt v podstate cokoliv, co visi na niti a kyva se. Podle toho, kterym smerem se kyva, s tebou komunikuje. Ja jsem se s tim poprve setkala jako mala v Jiznich Cechach, kde teta moji kamaradky "vestila prstynkem". Na niti mela zaveseny zlaty snubni prstynek a nechala ho kyvat nad brichem tehotne zeny Tim zjistovala, jestli se narodi kluk nebo holka. Pry mela temer stoprocentni uspesnost!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. května 2020 17:55

Biely kvet Myslím, že kyvadlo.

Offline MP Marge
Avatar
5706 příspěvků moje polička 13. května 2020 17:56

Ja mam toto:

Offline MP Marge
Avatar
5706 příspěvků moje polička 13. května 2020 18:00

Nazory na to kdo, pripadne co tim kyva se ruzni. Nekdo veri, ze to je Buh, pripadne jeho andele; jiny, ze duse zemrelych, zejmena tech, kteri zustavaji nablizku, aby na nas davali pozor. Nekdo zase, ze nikdo, pac se jedna o nasi vlastni energii, kterou vysilame ze sveho podvedomi. To uz zalezi na vire a presvedceni kazdeho soudruha

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 13. května 2020 18:53