Paranormalni a jiné podivné aktivity

21. března 2020 11:09
Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 21. března 2020 11:09

Zkusila jsem založit tohle vlákno, třeba alespoň mezi duchy je svět ještě v pořádku. MP Marge ???

Edit: Doufám,  že tu nebudu za úplného magora.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. března 2020 11:55

Kora Věřím, že někde jinde to v pořádku je. 

Offline Magráta
Avatar
7764 příspěvků moje polička 21. března 2020 11:57

Kora myslíš že duchové taky musí dodržovat karantenu?

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 21. března 2020 12:03

Magráta Hele na ty neplatí ani uplnej zákaz vycházení.

Offline Magráta
Avatar
7764 příspěvků moje polička 21. března 2020 12:07

Kora tak je to v pořádku:-)

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 21. března 2020 12:20

Já teda jednu historku mám.  Není ani tak ducharska,  spíš si myslím,  že by mi někdo technicky zdatnější mohl podat podat vysvětlení.  

V kanceláři mám vedle na stole počítač, který momentálně nikdo nepoužívá,  je vypnutý.  Byly k němu připojený dva reproduktory . Byla jsem v práci v neděli odpoledne dodělávat nějaké resty. Z těch repraku se začaly ozývat divný zvuky.  Těžko to popsat.  Něco mezi blbě naladěným rádiem,  řevem dinosaura a pokus mimozemšťanů o kontakt. Trvalo ta tak minutu,  dvě a pak se to znovu opakovalo . Mám to i nahrany.  Slyšet to večer nebo v noci tak to se mnou asi sekne.  Věřím,  že to má nějaký racionalni vysvětlení,  ale zatím nikdo nic.

Jednou jsem tu nahrávku,  bez zlého úmyslu,  pustila kolegyni,  která se tam chystala zůstat do vecera. No nezůstala...

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 21. března 2020 12:27

Dalia Určite

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46017 příspěvků moje polička 21. března 2020 16:59

Kora dělávalo mi to když zrovna někdo volal na mobil = nejdřív začalo hučet, vrčet a rachtat v reprácích a pak začal zvonit telefon. takže tipuju na nějaké magnetické (?) rušení, nějaké bludné proudy prostě. já to líp nevysvětlím ale nějaký fyzik by to věděl přesně.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. března 2020 17:14

já mám dvě divné historky.

jednu jsem tu podle mě už kdysi dávala.

bylo to na základce, byli jsme s kamarádama už po škole ve škole, myslím, že jsme čekali na nějaký kroužek, to si už nepamatuju. samozřejmě jsme blbli a najednou jsme slyšeli intenzivní zvuk kroků na chodbě, jako když jde ženy podpatcích po dlažbě. ozvalo se jich jen pár, tak pět, šest. lekli jsme se, kdo nám jde vyčinit. jenže tam nikdo nebyl. slyšelo to víc lidí, nebyl to sebeklam jednoho. dodneška, když o tom píšu, mám husí kůži. bylo to zvláštní.

druhá story je moje pozorování ufo (myšleno opravdu neidentifikovaný létající objekt, ne něco, v čem jsou zelení mužíčci). bylo to v olomouci na škole, bydlela jsem v domě se dvorem a pavlačí. s kamarádem jsme buď někam šli nebo se odněkdu vraceli, a on že ať na něj počkám na pavlači, že jde hodit(nebo vyzvednout) něco z lednice, která byla společná na patře. tak já čekám, čumím na hvězdy a najednou vidím....no něco jako bombardér b2, prostě takový trojúhelníkovitý objekt, jeho obrys byl vidět jen díky tomu, že byl tvořen jakoby nahuštěnými hvězdičkami - hvězdy zhuštěné do malého trojúhelníku.

já otevřená huba, volám na toho kamaráda, ať se na to jde honem podívat. a ono, jakoby si to všimlo, že jsem si toho všimla, to neskutečně rychle bezhlučně odletělo. on už to neviděl. já jsem byla za blázna. taky mám pokaždé husí kůži, protože vím, že jsem to viděla. nevím, co to bylo, nedokážu posoudit, jak to bylo vysoko, drony tehdy každopádně nebyly (oficiálně rozhodně). ale něco to bylo. od té doby se rozhlížím, jeslti to ještě někdy neuvidím, ale už jsem nikdy nic podobného neviděla.

Offline Renusatko
Avatar
11579 příspěvků moje polička 21. března 2020 18:20

Můžu přispět taky. Moje babička měla sestru, byly si hodně blízké a po smrti manželů bydlely spolu ve velkém domě. Teta bohužel umírala na LDN kolem vánoc a několik dní byla v komatu. Jeden den jsme hráli karty u bratrance, který bydlí přes dvůr. Moje mamka si šla pro něco k nám a když byla v kuchyni slyšela bouchnutí dveří. V duchu nadávala, že jsme děsní a zapomněli jsme vchodové dveře zavřít, ale když tam šla bylo zamčeno. Nebylo by to nic divného, kdyby my jsme u bratrance neslyšeli v podobnou chvíli bouchnout dveře a mysleli jsme si, že už se mamka vrací, ještě jsme to komentovali, že konečně. A on nikdo nepřišel. 

Večer potom jsem se se svým manželem seděla v obýváku a oba jsme si četli. V chodbě jsme naprosto zřetelně slyšeli ženský hlas, takový hlasitější šepot, tak jsme si mysleli, že se mamka s babičkou na něčem domlouvají. V tom jsem uviděla mamku oknem před domem, tak jsem se šla podívat, s kým se babička baví a ta už spala. Slyšeli jsme to opravdu oba. 

Ta teta potom v noci zemřela. 

Offline Magráta
Avatar
7764 příspěvků moje polička 21. března 2020 19:40

Renusatko já mám zážitek když umírala moje mamka.. zdálo se mi, že s ní jezdím po jejích kamarádkach... sen byl cca v 5 pátek a v tu dobu upadla do komatu... když za 3 dny zemřela, říkala mi sestra, že v pátek v 5 se jí zdálo, že za ní mamka přišla, řekla jí že jí miluje ale už musí odejít... dodnes mám husí kůži 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 21. března 2020 19:42

Jiná Realita ta meduza...jak tohle vznikne by mě vážně zajímalo. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. března 2020 19:45

Kora mě fascinuje ta stopa ve sněhu. ono to vypadá, že se tam nějak zhroutil kus hory, možná lavina nebo tak něco, ale proč něco z ní jelo tak hodně daleko a na konci to vyrobilo takové útvary?

Online Sweet Potato
Avatar
34783 příspěvků moje polička 21. března 2020 19:59

Jiná Realita Ta medúza je krásná.

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 21. března 2020 20:03

Sweet Potato Je krásná,  ale kde se tam vzala?

Online Sweet Potato
Avatar
34783 příspěvků moje polička 21. března 2020 20:09

Kora Někdo byl šikovnej. Řekla bych, ze musej naběhnout někdy v době, kdy začíná vzcházet osení. 

Online Mrakoplas
Avatar
8781 příspěvků moje polička 21. března 2020 20:09

Jiná Realita mne to prve na prvy pohľad prišlo ako ladovy medved brodiaci sa vo vysokom snehu :)

Offline MP Marge
Avatar
5698 příspěvků moje polička 21. března 2020 20:49
Reakce na Kora:

Zkusila jsem založit tohle vlákno, třeba alespoň mezi duchy je svět ještě v pořádku. MP Marge ???

​Ja si ted delam starosti, co sem budu prispivat, kdyz se v praci uz nic nestane!?

No v nejhorsim se podelim o nejake zazitky z minulosti...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46017 příspěvků moje polička 21. března 2020 20:52
Reakce na Kora:

Sweet Potato Je krásná,  ale kde se tam vzala?

​kdysi byl těmhle výtvorům věnovaný nějaký televizní pořad, lidi si s tím dávají spoustu práce