Paranormalni a jiné podivné aktivity

21. března 2020 11:09
Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 21. března 2020 20:58

viktorka_od splavu Sweet Potato No dobře teda,  žádný emzaci

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 21. března 2020 21:20
Reakce na MP Marge:

​Ja si ted delam starosti, co sem budu prispivat, kdyz se v praci uz nic nestane!?

No v nejhorsim se podelim o nejake zazitky z minulosti...

​Ale to můžeš stejně!

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 13. dubna 2020 17:40

Máme veľkonočnú záhadu.

 Uznávam, že nedosahuje rozmerov zdvojovača naberačiek, ale aspoň malú máme.

Kupovávam na veľkú noc mydlá od Fragonardu v tvare vajíčok, aj tak balené po 6ks. Je synovou úlohou vždy vybrať po jednom vajíčku do každej kúpeľne (čiže každý rok minieme 2).

No a tento rok som vybrala balenie a tam len jedno!

Offline Sweet Potato
Avatar
34708 příspěvků moje polička 13. dubna 2020 17:58

slniecko Já tomu vůbec nerozumím. Minete dvě balení po šesti kusech - čili máte 12 koupelen?

A v letošním balení bylo jen jedno místo šesti?

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 13. dubna 2020 18:08

slniecko nejvetsi zahada zatim je rozlustit obsah sdeleni. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. dubna 2020 18:11

Sweet Potato jinx já bych řekla, že mají jedno balení po šesti a loni i předloni dali do koupelny dvě, tudíž by ještě měli mít dva kusy, ale mají jeden :)

Offline Sweet Potato
Avatar
34708 příspěvků moje polička 13. dubna 2020 18:17

Jiná Realita Tak proč je potom kupovává každé Velikonoce, hm? A vůbec, nekaž mi představu bytu s dvanácti koupelnami.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. dubna 2020 18:24

Sweet Potato tak v tom případě teda mají 12 koupelen, nebo ještě dávají vejce sousedům!

Offline coralline
Avatar
2151 příspěvků moje polička 13. dubna 2020 18:29

Sweet Potato Přečetla jsem pečlivě znovu a slniecko nepíše, že kupuje každej rok, takže to budou spíš ty 2 koupelny sorry za rozkopání báboviček.

Offline Sweet Potato
Avatar
34708 příspěvků moje polička 13. dubna 2020 18:59

coralline To pravda nepíše, ale píše kupovávam, což alespoň v češtině značí opakovaný děj, kšá kšá od mých báboviček, kazbundo! Mám lopatičku a neváhám ji použít!

Offline coralline
Avatar
2151 příspěvků moje polička 13. dubna 2020 19:08

Sweet Potato Hodlám se bránit kyblíčkem

Offline prďola
Avatar
3671 příspěvků moje polička 13. dubna 2020 19:13

Já bych tomu s dovolením rozuměla tak (bez ohledu na 12 koupelen či opakovaný děj ), že pokud z původního balení o sudém počtu vajíček každý rok vezmu sudý počet, tak by mi tam rozhodně nemělo zůstat jen jedno vejce

A nabídla bych hned i poměrně racionální vysvětlení: to vejce není vejce ledajaké! ... to vejce je vejce raráška!

edit: speciálně pro slniecko => to vejce je vejce raráška! = to vajíčko je vajíčko zmoka!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45836 příspěvků moje polička 13. dubna 2020 19:22

prďola jojo slniecko hledala bych, co se z něj vylíhlo

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45836 příspěvků moje polička 13. dubna 2020 19:24

Sweet Potato no ale opakovaný děj nemusí znamenat "každoročně kupuju", ale  "čas od času kupuju".. a když čas od času koupím sudý počet věcí a použiju vždy dva kusy.. neměla by mi zbýt nakonec 1 

Offline Sweet Potato
Avatar
34708 příspěvků moje polička 13. dubna 2020 19:28

viktorka_od splavu Vzhledem k tomu, že distribucí je pověřen synek, tipuju, že zrádné liché vejce je zapikolováno někde hluboko pod skříní či postelí.

Offline Torrah
Avatar
2566 příspěvků moje polička 13. dubna 2020 19:29

čili záhada zakutáleného vejcete

Offline prďola
Avatar
3671 příspěvků moje polička 13. dubna 2020 19:32

Torrah Jo! Velikonoční záhada!

Offline Gatita
Avatar
7083 příspěvků moje polička 13. dubna 2020 21:23

slniecko takove veci se u nas deji porad. A taky casto neco hledam a nachazim to na hodne divnych mistech, kam jsem to urcite nedala, svadim to na dite. Je to mene desive nez jine scenare, co se nabizeji, byt nejsou paranormalni. 

A taky jsem si tuhle vzpomnela na synchronicitu. Sotva jsem dostudovala v detskem vlakne navody na diy strihani deti, prisel za mnou muz, at ho ostriham. A pet minut nato zprava od sousedky, jestli nemame strihaci strojek, ze hosi uz jsou zarostli. Uplna zahada

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 16:47
Reakce na Sweet Potato:

slniecko Já tomu vůbec nerozumím. Minete dvě balení po šesti kusech - čili máte 12 koupelen?

A v letošním balení bylo jen jedno místo šesti?

​Minieme 2 mydlá zo 6-balenia coralline a Jiná Realita dostávajú cenu za preklad:)

Torrah presne!!!

viktorka_od splavu prďola to bude ono!!! už tu máme taký binec, napriek veškerej snahe, ako sme furt všetci doma, že nejakého toho zmoka by som možno aj prehliadla ....

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 17:00

Věci, které se nenajdou, nebo pak zas najdou, to máme doma pořád. Vyplatí se žádat skřítky o vrácení nebo počkat a oni je vrátí. Naposledy jsme s manželem hledali moje jarní boty a nenašli. Před týdnem jsem potřebovala krabičku, v botníku (přímo uprostřed přede mnou) mi jedna vyhovovala, vytáhnu ji - a tam mé ztracené botky! Ale to se děje každému, ne?