Paranormalni a jiné podivné aktivity

21. března 2020 11:09
Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 17. května 2020 16:32

Jiná Realita ja jsem taky matka

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 17. května 2020 16:55

viktorka_od splavu no vidíš, právě proto máš licháče já nejsem, nemám je = teorie potvrzena, jdu si pro nobelovku!

Offline Friga
Avatar
1548 příspěvků moje polička 17. května 2020 17:14

Jiná Realita Ja teda lichy ponozky mivam a nejsem matka! Ale cast vznika tim, ze ponozku s dirou vyhodim, ale jen tu jednu.  Obvykle kupuju vice baleni tech samych ponozek, takze to pak zase nejak zparuju. Zbytek lichych se pak casto najde treba pod posteli. Myslim, ze u nas pracka ponozky nezere, ale ze jsme oba s muzem bordelari :)

Offline DruI
Avatar
3175 příspěvků moje polička 17. května 2020 17:21

Jiná Realita Já matka jsem a licháče nemám :o) Můj recept se jmenuje speciální koš na ponožky, když se skladujou a perou zvlášť, tak nelichnou.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 17. května 2020 17:24

Friga DruI kazíme mi nobelovku

Offline coralline
Avatar
2151 příspěvků moje polička 17. května 2020 21:22
Reakce na SunEclipse:

co se týče cizí přítomnosti, přestěhovala jsem se do nového bytu, kde jsou šoupací dveře. První týden jsem se pravidelně lekala, protože se z předsíně ozýval zvuk otevírání šoupaček. Teď už jsem si zvykla, ale z toho zvuku samotného opravdu nejde poznat, že pochází z bytu o patro výš.

​Já jsem po přestěhování do novýho bytu málem dostala infarkt, když jsem slyšela, jak někdo odemyká vstupní dveře do bytu (nikdo jinej neměl klíče). Byla to sousedka a šla normálně k sobě. Taky už jsem si zvykla.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 17. května 2020 21:35

coralline já jednu chvíli bydlela v takovém tom velikánském paneláku kde na jednom patře bylo snad 12 bytů, a tam někdo chodil domů každou chvíli a každý to odemykání znělo takhle, to bylo strašný fakt, zvlášť když tam některej chodil dom aj v noci, tak třeba ve dvě ráno mě vzbudilo jak se někdo dobývá do zámku a nejde mu to

Offline Sweet Potato
Avatar
34713 příspěvků moje polička 17. května 2020 22:01

Jiná Realita Párovat před strčením do pračky? To budu radši nosit po zbytek života každou ponižku jinou.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 18. května 2020 09:10
Offline Ignis
Avatar
1327 příspěvků moje polička 18. května 2020 09:18

Sweet Potato Tak nějak

Offline Len
Avatar
2173 příspěvků moje polička 18. května 2020 09:25

coralline viktorka_od splavu 

Takhle mě jednou v noci vzbudil odemykání dveří do bytu. Vysvětlení podobný, někdo si v půl druhý vybíral schránku, která byla umístěná hodně blízko čela postele. Fuj, ještě chvíli jsem z toho měla tepovku asi 200.

Offline Sweet Potato
Avatar
34713 příspěvků moje polička 18. května 2020 10:12

coralline První noc v novém bytě

Já takhle kdysi šílela, že mi někdo leze po parapetu (a ďábelsky se přitom chechtá). Byla jsem přitom ve vysokém 3.podlaží. Smáli se lidi na protějším chodníku. 

Offline coralline
Avatar
2151 příspěvků moje polička 18. května 2020 10:18

Jsem si vzpomněla, co mi vyprávěla bývalá kolegyně. Bydlela v bytě v podkroví, dalo se tam dostat jenom výtahem, kterej se otevíral přímo do bytu. Samozřejmě to nebylo jen tak volně přístupný. Ve výtahu vedle čudlíku byla klíčová dírka a čudlík se musel odemknout, aby šel zmáčknout. To byla takhle jednou večer sama doma, výtah přijel, otevřel se ... a byl prázdnej. Asi ta lepší varianta, ale stejně bych tu noc spala zamčená v koupelně

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. května 2020 16:13

Sweet Potato no tak když si třídím prádlo z koše a vytahuju ponožky, tak už rovnou vidím, jestli jsou pár :) nebo je nějaká někde zamuchlaná. ne že bych si je spojovala kolíčkem nebo tak něco.

Online letfenixa
Avatar
7808 příspěvků moje polička 18. května 2020 17:27

Určite si to pokazim, ale ešte sa mi nestalo, aby mi z prania chýbal jediný kus.

Offline 74SLena
Avatar
466 příspěvků moje polička 18. května 2020 18:38

mám dvě zkušenosti s duchama a jakákoli vzpomínka na to u mě hned vyvolá bolest břicha a rychlé odběhnutí na záchod. Jedno jako malá holka, to beru že jsem byla malá a jedno před asi 10 lety doma. Dodnes přemýšlím, jak se na zdi mohl zjevit černý obrys člověka, který jako by přešel z jedné strany na druhou a po chvíli zpátky. Bylo něco k druhé hodině ranní a já si v obýváku četla veselou knížku a když se to prošlo poprvé a viděla jsem svůj stín od lampičky a kolem mého stínu prošla zřetelná osoba z jednoho koutu ke druhému, tak jsem se lekla, ale myslela jsem, že se mi to zdálo, no nic .... a ono to po pár vteřinách zase pomalu šlo jako kolem mě zpátky. Nevím co mohlo projít mezi mnou a lampičkou, která je u zdi za sedačkou aby to házelo obrys postavy na celou zed a ještě to tak jako pomalu a líně šlo. No fuj a taky jsme vyvolávali duchy na intru, zajímavý je, že na dotaz kamarádky koho si vezme, tak sklenička jela na písmena MH a na dotaz kolik bude mít dětí, tak na 3 a po letech si vzala Michala Hrušku a mají spolu 3 děti ... náhoda? Osud?

Offline Sweet Potato
Avatar
34713 příspěvků moje polička 18. května 2020 18:47

Jiná Realita Chápu, je to rozumný přístup. Ale sedět ve sklepě u pračky a třídit mne asi nic nedonutí. Koše máme rozdělené - světlé/tmavé/divné, takže před praním kontroluju jen velmi zběžně. A taky si musím trochu udělat alibi - ne vždycky to dávám prát já.

Manžel teda vzorně páruje, když věší. Já radši až doma na gauči. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. května 2020 18:50

74SLena vysvětlit to nedokážu, ale věřím Ti. Nasbírala jsem během života řadu zážitků. 

Offline Kokoska
Avatar
28004 příspěvků moje polička 18. května 2020 18:51

Jiná Realita vyndala jsem z kose par ponozek a obe hodila do pracky. Stoprocentne! Po skonceni prani tam byla jedna, druha nebyla nikde. Za tyden se objevila nevyprana v kosi na spinave pradlo. A ted vysvetluj, nobelistko

Offline onetwoone
Avatar
131 příspěvků moje polička 18. května 2020 19:28

74SLena Dalia taky věřím. Některý lidi tohle vysloveně přitahují, jsou asi senzitivnější, nevím. Chodila jsem s klukem, kterej měl pár takových zážitků. Jednou jsem byla přítomna a myslela jsem, že umřu strachy, a to jsem nic nevidela, neslyšela, stačilo mi, když jsem viděla, jak má nahnáno :)