Podpora za časů korony

12. března 2020 15:34
Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 13. března 2020 08:46

Zkopíruju sem s dovolením ještě svůj původní příspěvek, aby to bylo vše pohromadě. Ukládám si odkaz na Gardenistu od andulka01 , mají ty květiny moc krásné! Třeba se bude hodit, jestli nám letos povolí shormáždit se na svatbě V okolí zatím o nikom s akutními potížemi s podnikáním nevím, ale budu ráda, když sem přibudou další tipy

(Btw kamarádka má malou uklízecí firmu a ty teď teda naopak mají žně. Tak jen že i v téhle těžké době jsou tací, kterým to vlastně pomohlo a moc jim to přeju )

Hele díky, ta solidarita tady i jinde mě skoro dojímá. Nejsme žádný high class podnik, jen malý rodinný bistro ve Vršovicích. Třeba budete někdy někdo hledat místo na oslavu narozenin, budete potřebovat catering nebo si budete chtít zajít na brunch nebo dobrý kafe. Pokud to nezakážou úplně, budeme se snažit fungovat i ve stavu nouze, samozřejmě budeme dbát na zvýšenou hygienu apod. Doufám, že to neodporuje nějakým pravidlů, kdyžtak to smažu. 

https://mojemisto.cafe/

https://www.instagram.com/bistro_mojemisto/

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 13. března 2020 09:06

andulka01 jestli pojedeš ze Stehelčevse, máš při cestě Zličín a Jihozápadní město, nemáš už někoho, kdo tam má domuvené vyzvednutí? 

Offline Noren
Avatar
616 příspěvků moje polička 13. března 2020 09:12

andulka01 Taky mám zájem o jeden svazek, vyzvednu na Výtoni nebo kde se ti to bude nejvíc hodit :)

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:15

MP Meri Kazda troska lepsi!

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 13. března 2020 11:41

Úplně jste mě rozbrečely... Ty zavěšený kytice jsou úplně nejvíc dám to dohromady a hodím sem nějaký plán dodávky a rozvozu. 

Offline Marbuša
Avatar
945 příspěvků moje polička 13. března 2020 11:51

MP Meri Vypadá to moc pěkně, tak to budu držet v hlavě, až se budu vyskytovat někde poblíž anebo budu plánovat kafe s kámoškou a předala tip kolegyni, která tam někde bydlí. Přeju, ať se vám daří a ať to zvládnete.

Offline Kokoska
Avatar
28246 příspěvků moje polička 13. března 2020 16:31

andulka01 ja muzu klidne i ty Nupaky, nejen primo Pruhonice. Cestlice, Uhrineves, tahle oblast mi nedela problem.

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 14. března 2020 17:54

na fb na mne vyskocilo https://nesnezeno.cz/, prijde mi to jako fajn napad jak snizit plytvani jidlem ktere jiz bylo pripraveno...

Offline Sweet Potato
Avatar
34804 příspěvků moje polička 14. března 2020 18:02

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 14. března 2020 18:12

Soused (lékař) dnes v přízemí vyvěsil zprávu pro všechny obyvatele domu, že kdo bude potřebovat vystavit recept, ať se ozve. Případně rovnou lék zajistí a dodá. 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 14. března 2020 18:16
Reakce na andulka01:

Úplně jste mě rozbrečely... Ty zavěšený kytice jsou úplně nejvíc dám to dohromady a hodím sem nějaký plán dodávky a rozvozu. 

​Jestli se můžu ještě přidat... tak moc ráda. Mám zájem o jeden svazek, podvečer na Výtoni OK, případně v užším centru (Praha 1)  taky ok. 

Offline Sairon
Avatar
1853 příspěvků moje polička 14. března 2020 19:41
Reakce na EDITH4B:

Pro brněnské::přítel sestřenky má toto mexické bistro na Svoboďáku a nově na Štefánikově https://www.instagram.com/bistro_bastardo/

Bistro bude mít do 22:00 otevřenou kuchyni pro rozvoz. Tak pokud by měl někdo chuť na výbornou mexickou a zároveň chtěl podpořit mlaďochy...

​Je podporuji nadšeně kdykoliv jdu kolem, jsou skvělí.

Online EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 14. března 2020 19:49

Sairon super! Děkuju za kluky

Offline Sweet Potato
Avatar
34804 příspěvků moje polička 14. března 2020 19:53

Bacha, viry útočí nejen na lidi:

Bezpečnostní okénko Covid19CZ

Aktuální situace se snaží využít i kriminální skupiny k vedení
kybernetických útoků. Masivní vyhledávání informací o aktuální situaci
ze strany široké veřejnosti je ideální příležitostí k šíření malware v
podobě rozesílání zavirovaných dokumentů nebo lákání na podvodné webové
stránky.

Nezapomínejte na základy kybernetické bezpečnosti:

 * Pravidelné aktualizace programového vybavení (operační systém,
   webový prohlížeč).

 * Používejte aktualizovaný antivirus.

 * Neotevírejte bez zamyšlení elektronické dokumenty, webové odkazy a
   neinstalujte zbytečné mobilní aplikace.

 * Pravidelně zálohujte.

Značná část pracovních činnosti se přesouvá z firemních sítí na domácí
počitače, které mohou mít nízké nebo žádné zabezpečení a v případě
napadení mohou sloužit jako přestupní body pro následné útoky na
podnikové sítě a zpracovávaná data.
Offline Kokoska
Avatar
28246 příspěvků moje polička 14. března 2020 19:58

Sweet Potato to je svinarna nejtezsiho kalibru

Offline Sweet Potato
Avatar
34804 příspěvků moje polička 14. března 2020 20:07

Kokoska A fakt se to děje. 

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 14. března 2020 20:24

MP Meribudete mit take away? Pojedeme v pondeli kolem, tak bychom se stavili :) 

Offline stes
Avatar
7335 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:01

Sweet Potato mně dneska prisla na zalozni mejl zprava jako se mi nabourali do posty, mají všechno, co tam nemam, fotky videa bla bla bla a za 400 usd se z toho vykoupim, aby to nezverejnili. Je to nesmysl, ale nasralo mi to. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34804 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:10
Offline barbucha blogger
Avatar
30565 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:14
Reakce na Sweet Potato:

https://www.petice.com/petice_oban_r_za_udleni_povoleni_pro_mudrsou_pekovou_phd_provadt_testy_na_sars-cov-2
Asi to sem úplně nepatří, ale kam s tím?

​Pěkný. Pekovou znám, začínala u nás, chytrá je jak vopice, vzdělaná jak málokdo a šikovná... věřila bych jí 100% i bez ISO.