Podpora za časů korony

12. března 2020 15:34
Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 25. března 2020 13:38

Nějak jsem si nevšimla, že nejsme v dezinfekčním vláknu

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 25. března 2020 13:38

Sweet Potato oki, díky!

Offline Marbuša
Avatar
945 příspěvků moje polička 25. března 2020 13:40
Reakce na prďola:

Marbuša Dáš vědět, kdy budeš moct, já to tu budu mít připravené.

Jinak tu mám v poznámkách, že bych měla předat ještě lahvičku mnum tady by asi docela to kurýrní předání pomohlo.

Potom lahvičku pro holka hnědooká a další pro Zimulka - jejich další distribuci nebo domluvu distribuce bych asi nechala na Sweet Potato (nemám přehled kdo kam jezdí).

A pokud si u tebe na Zeleném pruhu bude Sweet Potato cokoliv přebírat, tak pošlu i domluvenou dávku pro ní... to by šlo, ne?

​Tak k Tobě bych mohla dnes navečer, rýsuje se, že budu zítra přes den (cca od 9 hodin na Zeleným pruhu).

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 25. března 2020 13:45

Marbuša ok, domluvíme se v SZ 

Offline Marbuša
Avatar
945 příspěvků moje polička 25. března 2020 13:58

prďola OK, jsem na příjmu:-)

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 25. března 2020 14:48

prďola ja si pro tu svoji lahvicku dojedu kamkoliv, diky :) 

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 25. března 2020 15:06

prďola Jednu lahvinku z prvni varky ma pro me RoSa u sebe, ted mluvis stale o te prvni nebo o druhe z druhe varky?

Jinak teda velky obdiv, ja kdyz to ctu, uz ani nevim, ci jsem

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 25. března 2020 15:15

holka hnědooká o té druhé

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 25. března 2020 16:14

Sweet Potato U me se jedna u druhou lahvicku, sim sim take pres RoSu

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 25. března 2020 19:21

Mě teď nejvíc vykolejil smabo, sehnal od známýho desinfekci, prinesl mi nejakou pysne domu a ja vubec nevim, co bych s tim desinfikovala vzdyt my prakticky nikam nechodime, cejtim se skoro trapne, mam toho litr

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 25. března 2020 19:23

MP Meri samba pochval, přebytky zapoj do desinfekčního vlákna, on si někdo rád vezme

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 25. března 2020 21:57
Reakce na Lama_z_Lana:

No já nevim, čtvrtým bodem trpim bez ohledu na koronavirus

​Haha, v jiném vlákne skuhrám úplně stejně.

Nejsi v tom sama.

(ale do žádnýho dokumnetu nejdu )

Offline Sweet Potato
Avatar
34809 příspěvků moje polička 26. března 2020 11:23

https://twitter.com/bezicicestinar/status/1242779157735575552?s=21
Perfektní cvičebnice češtiny pro 5.,7. i 9.ročník.

Offline continuity
Avatar
33594 příspěvků moje polička 26. března 2020 14:22

Už nevím kde jsme to s Lamicka řešili, ale třeba se to bude hodit i jinym. Je to na hoďku a je tam spousta výborných tipů ( některé věci uz znam z práce a nektere mi strašně chybely a už i vím proč) 

https://www.seduo.cz/home-office-a-vedeni-tymu-na-dalku-prakticke-tipy-pro-manazery

Tady je taky důvod proč nezacit řídit tým přes timesheety, pokud jste to doteď nedělali ( a teda nepotřebovali) nezacinrjte s tím zrovna teď. 

Offline continuity
Avatar
33594 příspěvků moje polička 26. března 2020 14:25

Sweet Potato diky moc, už mám v kosiku. Ja už jsem ho zaregistrovala i někde v diskuzích, jeho nazory se mi líbí. 

Offline Lamicka
Avatar
13346 příspěvků moje polička 26. března 2020 14:30

continuity diky moc  nastuduju si to 

Offline continuity
Avatar
33594 příspěvků moje polička 26. března 2020 14:37

Lamicka když ještě něco najdu tak to nasdilim, ale toto na začátek určitě stačí. Já bych teda ani nedělala všechno najednou, ale postupně a hlavně bych to pojmula jako týmovou dohodu, ne nařízení.

No příští týden začínám, tak jsem zvědavá, jak mi to půjde. Ono je práce s lidma složitá i tak, v tomto karantennim bordelu je to problém na kvadrát. 

(navíc ještě tym, který prebiram, je dost v rozkladu, ctvrtina aktualne ve výpovědi a 2/3 nejsou z Prahy)

Offline Lamicka
Avatar
13346 příspěvků moje polička 26. března 2020 14:42

continuity Super, budu rada. Ja teda doufam, ze si z toho neco vezmou, abych se tim celym neprokousavala zbytecne. Znam to... 

Drzim palce, at to jde co nejvic hladce.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:40

andulka01 Nemysli, že jsem na tebe zapomněla s tím konzumačním voucherem pro sestru ... řešili jsme to, dokonce něco podobného bylo už před krizí v plánu, něco jako "věrnostní kartička". Ale bohužel je to technicky strašně špatně proveditelné, v současné sitaci pro nás nemožné. Takže zbývají jedině ty klasické jednorázové vouchery, které jdou koupit i přímo u nás. 

Jinak protože pozitivních zpráv není v téhle době mnoho, tak jednu přidávám, třeba to někoho aspoň trochu potěší. Klepu na všechno v dosahu, ale pokud to půjde minimálně tak, jako tenhle týden, tak bychom mohli snad patřit k těm šťastlivcům, co to přežijou. Fungujeme v nouzovém režimu, zisky + snad nějaká podpora od státu + snad nějaké další úlevy stačí těsně na to, aby to pokrylo náklady na provoz. Samozřejmě nějaký výdělek nebo splácení investic nehrozí ani omylem, ale provoz se doufejme zaplatí a to je teď to hlavní,  zbytek snad pár měsíců přežijem. Chtěla sem poděkovat všem, kdo se zastavili nebo i zastaví, kdo nás doporučili, nebo nám jen zvedli traffic na webu a IG. Fakt si toho moc vážim

Offline Pinot Noir
Avatar
24429 příspěvků moje polička 28. března 2020 09:09

MP Meri moc vám držím palce a přála bych si, abyste to zvládli.