Podpora za časů korony

12. března 2020 15:34
Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 09. června 2021 17:38

Klara Nojo, neodevzdavat, ale když přijde kontrola, tak reknes co - Jojo, všichni mi to ukázali, tak si to od nich kdyztak vyberte? Nebo se hygiena spolehne na moje slovo? Sakra, tohle je fakt nepříjemný. 

Online Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 09. června 2021 17:53

MP Meri Nepřekvapilo by mě, že to tak fakt funguje :) v tom, co o pár příspěvků výše cituješ, to přece tak je - že to bude někdo na vstupu kontrolovat a nepustí toho, kdo podmínky nesplňuje. Když přijde kontrola, tak na tý akci nebude nikdo, kdo se testem/prohlášením atd nebude moct kontrole prokázat a máš vyhráno :)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. června 2021 17:55

MP Meri u kadeřníka si jen zaznamenají, že viděli tu SMS z testu. Naopak v DDM jsem musela odevzdat čestné prohlášení, že splňuji jednu z těch podmínek a před každou lekcí chtějí ještě vytištěný papír o testu, ne teda originál.

Offline RoSa
Avatar
8201 příspěvků moje polička 09. června 2021 19:15

MP Meri a co napsat na prezenční listinu text ve smyslu.... účastník svým podpisem potvrzuje, že splňuje podmínky dle nařízení vlády... ?

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 10. června 2021 09:16

Když my nemáme žádnou prezenci nebo vstup, kde by to bylo možné kontrolovat a obíhat všechny účastníky neni v tom areálů reálné ... Nakonec jsme zvolili ten "krabicovy model", budeme připomínat, ze to mají odevzdat, nebo si tam vyplnit to čestné prohlášení ... a děj se vůle boží. Já vím, že bych měla bejt rada, ze vůbec něco můžeme pořádat, ale proste ...

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 10. června 2021 09:28

RoSa Tohle mám v podstatě také na pozvánkách, ale obávám se, že to hygieně stačit nebude. 

MP Meri Blbá situace. Ale stále mám dojem, že zodpovědnost tohoto typu je ve finále právně nevymahatelna. Prostě nejsem osoba způsobila k tomu, abych ověřovala něčí zdravotní stav tím méně tu informaci uchovávala. Ale jak je to v praxi...

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 10. června 2021 13:11
Reakce na Evaeva:

MP Meri u kadeřníka si jen zaznamenají, že viděli tu SMS z testu. Naopak v DDM jsem musela odevzdat čestné prohlášení, že splňuji jednu z těch podmínek a před každou lekcí chtějí ještě vytištěný papír o testu, ne teda originál.

​Já v kadeřnictví lovila certifikát v mobilu, a kadeřnice pravila To si nechte, mně stačí co jste mi řekla, já vám věřím - tady si to odfajfknu a cajk

MP Meri 

Nechala bych to na tý kontrole, ať si to kdyžtak vyberou. Oni jsou za kontrolu placený, ty ne... a jak píše andulka01 - informace o zdravotním stavu přece nemůže vymáhat natož uchovávat kdekdo.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 10. června 2021 14:45

MP Meri Já vím, že bych měla bejt rada, ze vůbec něco můžeme pořádat,

no to mi prijde uplne zcestny co pises, normalni je snad zit normalne.. jakypak byt rada

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 10. června 2021 17:12

viktorka_od splavu Tak jasne, normální ... ale ještě před měsícem sis mohla uspořádat velký kulový, takže jsem prostě ráda.