Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline dzizisketa
Avatar
7489 příspěvků moje polička 14. června 2020 12:53

Ounz

JJakákoliv diskuze o svobodných matkach, bohužel 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 14. června 2020 12:53

dzizisketa jj já vim, ale to je fakt na poblinkání toto

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 14. června 2020 13:13

Ounz "Proto evoluce a spolecnost vymyslela rodinu, aby lide zvladali i tezke zivotni situace lip."

no a dnes rodinu nikdo nepotřebuje, protože máme stát.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 14. června 2020 20:01
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 14. června 2020 21:52

Ounz no pokud jim řekl ať si ho nahrajou tak je padlej na hlavu, to snad ani neni možný

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 14. června 2020 22:09

viktorka_od splavu Mně teda hodně wtf přijdou ty reakce v diskuzi, jako že je to vcajku přeci

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 14. června 2020 22:10

Ounz v cajku to určitě není, ale běžný to je stoprocentně. asi až tolik, že jemu na tom prostě nepřišlo nic špatnýho a nejspíš doteď nepřijde.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. června 2020 22:10

viktorka_od splavu tak v hokejové šatně se nemluví jak při čaji o páté. Ten expresivní projev trenéra je prostě v rámci motivace mezi tvrdými "chlapy". Prostě takový jako vnitřní slang. To se nedá brát úplně Teda optikou společenské etikety. Nic jiného bych v tom nehledala. Místy je to Teda za hranou, to určitě, ale nerozmazavala bych to. Tohle nemělo opustit tu šatnu, no. 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 14. června 2020 22:14

viktorka_od splavu tak já sama použiju sprostý slovo častěji, než bych měla, ale některý ty výrazy byly imho za hranou hodně těžce a ospravedlnit to tim, že se tam tak běžně mluví..no to bez komentáře

a to, že jemu to přišlo v pohodě vůbec nerozporuju, ale furt je to hodně blbý

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 14. června 2020 22:23

Ounz tak já to neposlouchala/nečetla celý nebo nevím co přesně myslíš, četla jsem jen článek a pár komentářů

Dadoo já myslím že o etiketu tady vůbec nejde 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. června 2020 22:27

viktorka_od splavu hele.. Nadsázka, znáš?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 14. června 2020 22:30

Dadoo ne. mně tohle vadí, nemám ráda když někdo před dětma používá hnusný rasistický výrazivo. a to říkám normálně černochovi černoch a cikánovi cigán

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. června 2020 22:37

viktorka_od splavu však říkám, že místy to dost přepisk. Viz to jídlo, od koho je. To by neměl z huby vůbec vypustit. To je bez debaty hnusné. 

Ale jinak na tom ostatním není nic až tak hrozného. Takhle se prostě v tom prostředí drsných chlapů mluví. 

Celé jsem to neposlouchal, tak nevím, jestli tam není ještě něco dalšího. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 15. června 2020 05:33

Ounz tak jsem si to poslechla, to nema se slangem tvrdych chlapu nic spolecneho, v zaveru to je primitivni rasisticke hovado. Strasne. 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 15. června 2020 06:35

jinx přesně. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 15. června 2020 10:46

Dadoo o "to ostatni" ale vubec nejde, nebo teda ne mne, to je snad jasne. tyhle argumenty ze vsechno je fajn jenom tadyhle kapku ujel jsou divne. asi kazdy je celkem fajn krom tech chvili kdy kapku ujede, ze..

ono kdyby to bylo v satne tymu dospelych at si rve co chce.

Offline Lamicka
Avatar
13372 příspěvků moje polička 15. června 2020 13:14

Ounz Diskuzi o svobodnych matkach jsem cetla vcera a strasne me rozsekalo. Kolik lidi si mysli, ze je to jejich volba a rozhodnuti. Nechutna diskuze. Pak jsem si vzpomnela, jak se na fb rozcilovala jedna znama, kdyz vychazeli clanky o tom pohresovanem nemluvneti z Melnika, ze "takovem zenskejm by mely vodebirat deti". Mela jsem ji chut pripomenout, ze kdyby ji pred lety nepomohlo hodne lidi, od znamych, pres sousedy, po sefa a socialku, tak by ji kluka odebrali taky. Kolik z diskutujicich si asi potrebuje zamest pred vlastnim prahem... 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 15. června 2020 13:49

Lamicka no ale i kdyby byla svobodná matka z vlastního rozhodnutí, tak i tak může potŕebovat pomoc a nemělo by to znamenat, že ji nedostane...ale v tom sme určitě zajedno :) překvapila mě zloba těch lidí, no. Neviděj si do pusy..

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 15. června 2020 14:01

Z toho sportu v poslední době něco občas prosákne a vždycky to rozdělí veřejnost. Viz knížka Koukalové, která psala o poměrech v biatlonu. Vím, že drsné je to v moderní gymnastice (holky na tréningu omdlévaly hlady), podobně v krasobruslení - pamatuju si, že Juta Mullerová křičela na Wittovou, že je tlustá kráva (je to sice dávno, ale moc se asi nezměnilo). A někdo tam zmiňuje, že hokej není balet, asi není, ale podle knížky Čechové Baletky ty poměry jsou možná ještě drsnější. Aby nevznikla mýlka, vůbec s tím nesouhlasím a neomlouvám to. Úplně stačí jít na zápas malých kluků, jak tam tatínci řvou na 7 leté synky Zab ho! Třeba Řepka tím byl pověsný.

Online Garfie
Avatar
24022 příspěvků moje polička 15. června 2020 14:03

Lamicka Ounz Mně hlavně přijde, že lidi zpomínají, že ta pomoc je především pro děti, který jsou v těch rodinných a partnerských bitkách opravdu nevinně.