Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 08:47

Já jsem něco o tom zneužívání četla před časem a nechápu proč oběti vypovídají do médií, řeší to s církví, ale nešly na policii. Pokud by se mi něco takového stalo a chtěla jsem potrestat pachatele, šla bych na policii, proč by to mělo být jinak, pokud jde o církev? A nebo budu mlčet.

Online stes
Avatar
7350 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 08:50

Mirkaasi tak

Offline Karja
Avatar
35848 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 08:53

Mirka Ja jsem videla ci cetla jednu reportaz a ta zena spis nez potrestani pachatele chtela spise omluvu a proste vyjadreni od nekoho vysiho, ze to rozhodne neni v poradku, plus varovat ted ty nove deti, poukazat na problem. Ten jeji zneuzivatel byl bud mrtvej nebo starej jak Metuzalem, ted nevim presne. Navic I takovyto skutek se promlci, ne? Ona sebrala odvahu snad az po 15 letech. 

Online Kokoska
Avatar
28301 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 09:05

Dadoo no vzdyt jsem to rikala, naprosto nepripravena akce. A jak je videt, tak to ve svete neni azvtak bezny jev, kdyz si s tim obchodnik nevi rady. Hlavne ze kdyz je obchod prazdny, mas sekuritaka za zady porad, ale kdyz tam zensky delaj bordel, usmernit to nikdo nedokaze. Chovani lidi samozrejme neomlouvam. 

Online continuity
Avatar
33681 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 10:59

Mirka cetlas to vubec? Lidi nevypovidaji do medii, pisou soukrome dopisy tomu jednomu, co vzal odvahu dat trestni oznameni. To neni totez, zrovna obeti sexualniho nasili jsou zranitelne i po letech a nutit je ke zverejneni jenom proto, abych se ja ocistil neni nijak pekne a ani neni projevem lasky k bliznemu svemu. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 11:26
Reakce na Mirka:

Já jsem něco o tom zneužívání četla před časem a nechápu proč oběti vypovídají do médií, řeší to s církví, ale nešly na policii. Pokud by se mi něco takového stalo a chtěla jsem potrestat pachatele, šla bych na policii, proč by to mělo být jinak, pokud jde o církev? A nebo budu mlčet.

​Tak jako jednak celkem běžný blok oběti sexuálního násilí a za druhý pro věřící je církev natolik silná autorita, že se těžko člověk postaví proti ní a víře, těžko to odlišit, celkem mě vůbec nepřekvapuje, že procento obětí sexuálního násilí ze strany církevních hodnostářů, které na policii nejdou je ještě o řád vyšší než těch "běžných".

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 11:27

Kokoska Když ty šílené záběry z podobných akcí byly vždycky někde ze světa. Podle mě nikdo nečekal, že se něco podobného stane i v Brně v Salamandru.

Taky bych to nečekala.

Online continuity
Avatar
33681 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 11:32

Mutziputzi to je taky dobry point.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 11:32

Dadoo ja jo. uz jako mlade jsem byla svedkem rvacky duchodcu o kosti pro psa.. takze ja nemam o lidech nejmensi iluze.

Offline Ounz
Avatar
19832 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 12:04
Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 12:11

Dadoo tak lidi jsou vsude vesmes stejny. A obchodnik by pri poradani takovy marketingovy akce mel.predvidat to, ze lidi se spis neumi chavat nez umi. Ale zase se o nich pise. Ja ani nemela poneti, ze nejaka takova prodejna existuje, treba to tak nakonec chteli

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 12:36

continuity četla kdysi cosi. Já s Tebou souhlasím, že církev nemá co po obětech chtít, aby si tím prošli znovu, ale pokud to zůstane v téhle rovině - obvinění, popření, tak to taky nikomu nepomůže.      

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33722 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 12:46

ice salamander? To jsou docela luxusní prodejny a hrozně hezky to tam voní, zatiím se nepovedlo vyšpionit, čím, takže sem s tipama (hodně se to podobá Un Jardin sur le Nil nebo tý druhý zelený Un Jardin Sur Le Toit)

jinak jsem čekala, že když Dadoo psala, že o tom psali dokonce i v novinách, že to bude něco jinýho než odkaz na článek v Blesku, kde jen někdo popsal, co je vidět na fotce

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 12:54

Krehutka 

Podle mě je to normální zastrašování těch nebohejch obětí, hrozit jim policejníma výslechama... Ne každej stojí vo to (  Mirka ), vykládat před x lidma kam přesně jim dotyčnej sahal a kterou rukou nebo jiným údem, a co přesně a kdy a kolikrát s nima dělal a jestli dali najevo nesouhlas dostatečně srozumitelně... Některejm by stačilo říct to v soukromí knězi, něco jako při zpovědi, a dostat trochu útěchy.

A tohle vyjádření na adresu toho co s tím vyšel na veřejnost, je už vůbec naprostej hnus: "Dominik Duka v rozhovoru pro italskou televizi Sky TG24. Následně upřesnil, že slovy o "částečné hysterii" mínil "způsob medializace značně problematické kauzy jedné dospělé osoby"

WTF?! Do pekla s Dukou!

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 13:00

Dadoo ted davala Vendula Svobodova (nepamatuji si jeji nove jmeno) na IG, ze byla na luxusni akci H&M, kam byly pozvane herecky a blogerky (nevim, zda to bylo otevrene i pro nekoho zvenci), kde se lidi servali o obleceni a ze si nemyslela, ze tohle uvidi 30 let po revoluci. Videla jsem nejake video, bylo to fakt strasny. Nehodnotim to, pro me je to signal otocit se a prchat :)

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 13:02

barbucha No vždyť jsem psala, že oběti nemůže nikdo k ničemu nutit a je to nefér. Ale podobná prohlášení si bude moct Duka dovolit (když mu to dovolí jeho svědomí), dokud se nezjistí vina. A to mimo TŘ nejde.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 13:11
Reakce na Mirka:

Já jsem něco o tom zneužívání četla před časem a nechápu proč oběti vypovídají do médií, řeší to s církví, ale nešly na policii. Pokud by se mi něco takového stalo a chtěla jsem potrestat pachatele, šla bych na policii, proč by to mělo být jinak, pokud jde o církev? A nebo budu mlčet.

​Reagovala jsem na tohle...

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 13:11

Potrefenáhusa no fakt to neznam. Ale luxusni nebo ne, udelaj slevy a musi pocitat s tim, ze prijdou nakupovat i lidi, co nechodi do luxusnixh obchodu a udelaj bordel. Ale ten clanek uz jsem necetla, jedu furt na zaklade fotky a nasledny diskuze pod ni.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33722 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 13:24

ice jako ne až zas tak luxusní, ale prostě boty od 3 litrů vejš cca

Online slniecko admin
Avatar
17581 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 13:53
Reakce na Potrefenáhusa:

ice salamander? To jsou docela luxusní prodejny a hrozně hezky to tam voní, zatiím se nepovedlo vyšpionit, čím,

​niekde som čítala, že to majú vlastné