Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 31. října 2022 18:43
Reakce na barbucha:

Zajímalo by mě, co naši flastenci a jejich pevné zásady. Budou fakt volit cizáka a přivandrovalce?

​Teď jsem v autě poslouchala rozbor ohledně Babišovy kandidatury a tuhle otázku tam položili. Tak dle toho odborníka bude pro tuto skupinu Babiš nejvíce volitelný.

Ignis No přesně

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 31. října 2022 19:01

Já jen doufám, že to Babiš nebude. Kéž by se nedostal ani do druhého kola. To zas budou nervy toto.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 09:50
Reakce na Ignis:

barbucha No kdyz to s nima myslí dobře... Jde mu přece o lidi, že jo?

​Vždycky šlo!

Já se docela těším, až se ho někdo zeptá, jak by z pozice prezidenta těm lidičkám pomáhal, jak slibuje... 

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 07:13

Normálně vydírání...Hrad

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 08:27

barbucha myslis, ze se nekdo zepta? A jestli jo, tak rekne, ze se bude ze vsech sil zasazovat o to, aby vlada delala vic pro nase lidi, to bude vlastencum stacit. Za Babise nebyl drahej plyn, nebyly tu statisice Ukrajincu, ktery nasim lidem berou praci a jen vyziraj socialni davky, duchodcum se pridalo jakoz i ucitelum a doktorum a hasicum, dane z prijmu se snizily... vlada pracovala, ani nespala, pani Schillerova je takova prijemna a usmevava a nase, klidne se voblikne do kroje jako tetky z Moravy, jó, za Babise bylo dobre! A vysvetluj jim, ze prezident muze akorat prudit, jinak toho moc neovlivni. Von bude tu hroznou vladu prece hlidat a usmernovat!

Offline Lenka22
Avatar
1626 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 09:23

Mě začalo být z celé situace regulerně úzko velký, ani už nemůžu číst ty zprávy a na twitter se neodvážím, hned mi z těch hlodů vylítne tlak. 

Online rysamona
Avatar
832 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 10:07

Lenka22 to mě je už dlouhodobě. Mám kamaráda astrologa(dle mého jeden z nejlepších a fakt mu to vychází), a ten tvrdí že v následujících letech jdou republice konstelace jak v roce 38 a 46. Není to veselé čtení. Pokud se to nepodaří ukočírovat tak půjde do kytek i EU .

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 10:58
Reakce na rasaNori:

Normálně vydírání...Hrad

​Kdyby si tam nepěstovali Baláka, mohli se mít líp.

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 11:00

barbucha jako přes lanskou oboru jezdíme ke kamarádům, o něco méně zvěře určitě zvládne, tam je to o plechy i v pravé poledne, ale tohle mě teda nadzvedlo fest.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 11:00

Kokoska 

By mě zajímalo, komu vlastně ti Ukrajinci berou práci

No já vim, že tupci nevysvětlíš nic, to už bych mohla všechno líp vysvětlit mýmu psovi - a ten by na mě ani tak blbě nečuměl

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 11:06

rasaNori 

Je to chucpe - ve světle celý tý lánský kauzy. Ale proč mě to nepřekvapuje - to hovado si myslí, že celý Lány, celá obora, nakonec i celej Hrad, to všechno je jeho... jeho osobní majetek! A může si s ním dělat co chce, kus nechat rozkrást kamarádíčkům, v budovách se opevnit a lidi vyhnat... a to vše za naše peníze. Není divu, že tu filipiku radostně vyvěsil.

Offline andulka01
Avatar
10658 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 11:27

rasaNori oni ten palmflet pověsili na stránky Hradu? No tvl...

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 11:51

barbucha teď mě na dovolený nemile překvapil chlapík, se kterým už jsme vloni jeli a byl celkem fajn. Začal jak mají Ukrajinci lepší auta než on, takový drahý auta! Takže jsme položili klasickou otázku - jestli si fakt myslí, že jsem jde jen nemajetnej chudej a nevzdělanej "póvl" a jestli by on v případě nutnosti nechal svoje auto před barákem a šel na vlak. No, už tohle téma nezačal.

Offline Lenka22
Avatar
1626 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 12:25

rysamona ježišmarjá, to vůbec neříkej toto. Mě ještě celý leta po revoluci pronásledovaly občas myšlenky, jestli se mi to celé nezdálo, jestli jsme se těch Rusáků fakt zbavili, že se to už nevrátí. Postupem času se mi zdálo, že je to už fakt upevněná situace a zpátky se to už nemůže zvrtnout. A najednou, co se to děje....lidi si to dokonce sami přejou. Na tohle je můj ubohej rozum krátkej. 

Online rysamona
Avatar
832 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 12:33

Lenka22 musíme doufat v lepší. Ono to není o tom, že se to stane (není vedma)ale o tom jaké budou nálady ve společnosti,k čemu člověk tíhne.nemusi.se

To týkat ani politiky ale jiné oblasti, ekonomie nebo sociální a tak. Každopádně nebude to veselé období, a náprava prostě bude těžší než jindy.

Lidi co fandí Rusku  apod.naprosto nechápu a musím opět dat za pravdu mému tátovi, který říkal"Rysamonko, většina lidí je úplně blbejch"

Online rysamona
Avatar
832 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 12:34

A pro obveselení můj oblíbený vtip. "součet všech hodnot IQ  lidí na světě je stálý. Problém je v tom, že lidi je pořád víc"

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 12:45

Kokoska 

S těma autama jsem to už taky několikrát použila. Nejlepší je že jde většinou o chytráky, který by neváhali vraždit, kdyby jim jejich auto někdo škrábnul.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 12:50
Reakce na rysamona:

A pro obveselení můj oblíbený vtip. "součet všech hodnot IQ  lidí na světě je stálý. Problém je v tom, že lidi je pořád víc"

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 15:48
Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 16:14

barbucha natolik ho neznam, ale fakt me to nemile prekvapilo, takovy docela fajn chlapik, byl vsudemozne po svete, clovek by rekl, ze bude mit trochu rozhled a prehled. No jo, lide jsou holt ruzne, bohuzel i pitome a blbe. Mozna ted o nas nekde vypravi, jak fandime tem ukrajinskym vyzirkam.