Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline 711990
Avatar
17186 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 08:34

razorblade bych rekla ze si je progoogluje nebo proste vyradi vsecky vzdelany...a dost mozna ted s tim halo okolo toho proste nebere nikoho preventivne

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 08:50

711990 To zkusime za pul roku, az to ochladne

Online Garfie
Avatar
24042 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 09:27

jinx Počkej, jako že bychom k ní všechny šly na terapii? Nepořádá nějaké semináře? Bychom tam mohly jít všechny a pak společně do hospody!

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 09:37

Garfie no prave, pekne osobne. Podle me by se tim jejim filtrem dalo proklouznout. Blby je, ze v tu chvili uz zrejme calujes. 

Offline stes
Avatar
7393 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 09:47

Tady má sektička stránky Miluna

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 10:33

stes jsem se teda do toho jejiho online kurzu pod smyslenym jmenem registrovala, ale nevim, jestli mam chut si ty sragory stahovat a jeste je cist... :D

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 10:41

Ja to asi nedam:

Ahoj Miluško, jsem dojatá k slzám. Tak moc mi dáváš. Děkuji, velmi tobě i Ivanovi děkuji. Dnes jsem se dozvěděla, že čekám své páté dítě a s mužem jsme v karmickém vztahu. Já jsem učitel a on žák. Cítím, že už nemám sílu, bez jeho podpory, těhotenství a výchovu zvládnout. On nemá sílu mi podporu dát. Nezlobím se. Děkuji ti Miluško, za tvou obrovskou podporu. Tvá nabídnutá pomoc dítěti s rozbitým kolenem je úplně úžasná. Jako malá jsem si totiž rozbila koleno a maminka neměla sílu, vyčistit mi z něho štěrk. Ten mi v koleně zůstal a mám ho tam na památku dodnes. Tolik jsem tenkrát potřebovala maminku jako jsi ty. Přišly roky a ta maminka, ochotná mi vyčistit laskavě ránu ke mě přišla. Jsi to ty Miluško. Lásko! Tolik se těším na tvou energii. Tvé rozhodnutí dát kurz zdarma je úžasné a pro mě snad ušité na míru. Koupit bych si ho opravdu nemohla. Dlouho jsem ti chtěla napsat. Teprve dnes jsem to dokázala. Jsme skvělé ženy. Děkuji ahoj“

Offline Aranel
Avatar
4541 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 10:48

razorblade

(Kdo teda bude vychovávat, když už tam nikdo nemá sílu ani podporu???)

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 10:51
Offline stes
Avatar
7393 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 11:02

razorblade tak to jsem jsem zvědavá

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 11:03

razorblade zenska ceka svoje pate dite a neodpustila jeste matce, ze ji nevycistila rozbite koleno ( predpokladam nekdy v peti letech, protoze starsi ditko uz si to normalne umyje samo).

No ale rekla bych, ze to u nich doma dopadne stejne. Maminka nebude mit silu nejenom na cisteni kolen.

Offline stes
Avatar
7393 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 11:03

razorblade tak to je nářez..teď jsem se dopodrobna přečetla, co je karmický vztah, resp. vysvětlení pojmu

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 11:24

continuity ja to taky vidim tak, ze pani ma dlouhodobej a velkej problem, ale bohuzel misto odbornika vyhledala tuhle bábu, cimz se postupne dostane do jeste vetsiho hnoje, i kdyz to vsechno ted vidi jako spasu.

stes tak daleko jeste nejsem. kruci, ja potrebuju pracovat! :D

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 11:37

Ten dopis není napsaný nějak primitivně, není to fejk?

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 11:45

Mirka tak zranena zena, ktera nevi, co se zivotem nemusi byt nutne blbá jak táčky. 

Offline stes
Avatar
7393 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 11:45

Mirka Tak možná že si Miluška píše sama se sebou..

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 11:48

continuity To docela určitě nemusí, jen bych nečekala, že se zamiluje do Milušky

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 11:51

Mirka kdyz jses opravdu v prdeli, tak ty spasitele hledas vsude mozne. S inteligencii to prilis nesouvisi.

Fake to muze byt, proc by ne, jenom bych si nemalovala, ze inteligentni zenske se to nemuze stat. Uplne lehce. Nekdy je to jenom o stesti, jestli se driv dostane k dobremu terapeutovi nebo ke guru Jarovi.  

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 11:58

continuity Budu Ti věřit, ale minimálně ty základní výstražný majáky by se inteligentní ženský rozsvítit v tomhle případě měly. I když, ta dáma píše o pátém dítěti ve vztahu, který asi příliš nefunguje...  a kolegyně, dost inteligentní, taky zachraňovala vztah třetím dítětem, ze kterého se vyklubala dvojčata. A pak říkala o bývalém, že děti ho nikdy nezajímaly. Jak se to tak samostatné chytré ženě přihodí, že má 4 děti s někým, koho nezajímají? U ní jsem si tyhle otázky kladla často, ale jen v sobě. Takže jo, inteligence je přeceňovaná.

Offline slniecko admin
Avatar
17627 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 12:27

Hlásim sa do podrývačského týmu, už niekoľko dní rozmýšľam, čo by sa s tým dalo robiť. Dokonca som ochotná si zaplatiť ubytko a niekam kvôli tomu docestovať. Budem to brať ako malú úlitbu in memoriam známej, ktorá domácemu násiliu podľahla.