Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline dynda
Avatar
7258 příspěvků moje polička 04. června 2021 22:20

Karja 

Jo, on by s námi zamával každý z těch příběhů takhle v přímém přenosu. 

Offline stes
Avatar
7343 příspěvků moje polička 05. června 2021 05:49

Souhlas se vším, 21.stoleti v Evropě ????????..strasny a smutny.jsou to sráči a tak dlouho je jim tolerovano

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 05. června 2021 06:34

Taky mi připadal ještě jako klučík a bylo mi ho líto a srdce se svíralo, když plakala jeho máma. Jj, je to děs. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 05. června 2021 08:47
Reakce na 999:

Karja Oni jsou takový svině, že ho nechají mluvit před kamerama, u když je vidět, že ho mučili. Prostě demonstrace moci, takhle dopadnete všichni, co nebudete držet hubu a krok. A svět tomu přihlíží...

​Mně z toho bylo úplně mdlo. Hned jsem si vzpomněla na proces se Slánským. 

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 05. června 2021 18:32

barbucha Tak zrovna Slanskyho a Pratasevice bych nesrovnavala. Jak to rikal Karel Kaplan: "V procesu se Slanskym byli lidi souzeni za neco, co neudelali, ale meli byt souzeni za to, co udelali." 

Offline Lav
Avatar
381 příspěvků moje polička 05. června 2021 19:21
Reakce na Emerald:

barbucha Tak zrovna Slanskyho a Pratasevice bych nesrovnavala. Jak to rikal Karel Kaplan: "V procesu se Slanskym byli lidi souzeni za neco, co neudelali, ale meli byt souzeni za to, co udelali." 

​Přesně.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 05. června 2021 19:33
Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 06. června 2021 09:59

Já bych řekla, že barbucha myslela spíš způsob, jakým byli ke svému vyjádření přinuceni, než důvod proč. Ten způsob - a výsledek - je stejný a já mám z něj husí kůži taky. Osoby Prataševiče a Slánského nesrovnávám, samozřejmě, to nelze. Ale bolšvické postupy se bohužel nemění. Když jsem četla o "běloruské Bastile" dělalo se mi zle. A ještě hůř se mi udělalo, když jsem koukla na tohle .

Co je to za lidi, co tam píšou takové komentáře? Vůbec to nechápu. Pokud to nejsou placení trolové, je to fakt hrůza a děs.

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 06. června 2021 12:03

Emerald 

Torrah to pochopila správně. Šlo mi samozřejmě o tu výpověď před kamerou... kdy úplně stejně jako ti v procesu ve Slánským měl (sebeobviňující ) výpověď někým napsanou a naučenou nazpaměť (pod kdovíjakou výhrůžkou). Bolševický způsoby se neměněj.

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 06. června 2021 13:19

barbucha Ja to pochopila, ale opravdu mi prislo uplne  mimo misu davat za priklad Slanskyho. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 06. června 2021 23:08

Emerald 

No, tak já jsem si na jinej proces (nebo případ), kde by se najednou dotyčnej zadrženej/obviněnej začal přiznávat ke všemu, litovat svých vin a uznávat vedoucí úlohu (strany nebo prezidenta, whatever) nevzpomněla. Máš lepší příklad?

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 07. června 2021 11:22

barbucha U procesu s Horakovou bys nikoho nenasla? To, ze nebyla mucena ona, neznamena, ze nebyli muceni jini. A odpovedi meli naucene vsichni. Proste to prirovnani ke Slanskemu dost pokulhavalo. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 07. června 2021 11:29

Emerald 

To je snad jedno, o jakej jde (politickej) proces, když jde výhradně o to, že byl dotyčnej donucenej k nesmyslný výpovědi. Jestli ovšem dáváš přednost Horákový, tak si posluž, to je mi v tomhle případě fakt ukradený.

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 07. června 2021 12:30

barbucha Tobe je to ukradeny, mne ne. Slansky byl hajzl, ktery sam mohl za bezpravi a sam tyhle metody vyslechu a vykonstruovanych obvineni schvaloval, Pratasevic jen nesouhlasi s rezimem a snazi se proti nemu neco v ramci svych moznosti delat. Proste se ti to srovnani moc nepovedlo.

Offline SunEclipse
Avatar
3106 příspěvků moje polička 07. června 2021 12:33

Emerald ale barbucha nesrovnává osoby, srovnává metody výslechu.  Mně to přijde stejné, jako kdyby řekla, že slunečnice je žlutá jako řepka, a tys namítla, že to není srovnatelné, protože řepka je sajrajt a slunečnice je neškodná

Edit: přesněji řečeno metody vedení politického  procesu

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 07. června 2021 12:35

SunEclipse Vim, co srovnava, a stejne mi to nesedi a vadi. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 07. června 2021 13:06

Emerald souhlasim s tebou

Offline Sweet Potato
Avatar
34822 příspěvků moje polička 07. června 2021 13:11

Emerald Souhlasím s tebou.

Chápu, co @barbucha myslela, ale ten Slánský tam dře.

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 07. června 2021 13:12
Reakce na SunEclipse:

Emerald ale barbucha nesrovnává osoby, srovnává metody výslechu.  Mně to přijde stejné, jako kdyby řekla, že slunečnice je žlutá jako řepka, a tys namítla, že to není srovnatelné, protože řepka je sajrajt a slunečnice je neškodná

Edit: přesněji řečeno metody vedení politického  procesu

Ale jinak... marnost nad marnost a všechno je marnost

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 07. června 2021 13:13
Reakce na Emerald:

SunEclipse Vim, co srovnava, a stejne mi to nesedi a vadi. 

​A to je tvoje svatý právo