Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 05. května 2021 11:35

Mno, vidím, že se na tomto poli stále ještě mám čemu divit. V rámci svého oboru. A to je vlastně asi dobře

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 05. května 2021 12:04

barbucha Snad nebude to sousoší stát ve Vršovicích! Koukám na sídlo firmy, provozující vulvarium, a je to v Lublaňské

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 05. května 2021 12:23

barbucha jsem psala, že emancipace je OK. Mám to štěstí, že nevidím falus ve všem, co směřuje od země vzhůru. Jinak ano, nemálo jich určitě je. Myslela jsem spíš, že nevím o pánovi, co by se takto prezentoval na síti, ale jak jsem psala, moc tam nechodím.

A mezi námi, ty bys opravdu stála o to, něco takového potkávat na veřejném prostranství? Jakože pan starosta si postaví falus, pardon, sídliště a v dalším období paní starostka, nejlíp proto, aby se mu vyrovnala, třeba koncertní sál v příslušném tvaru?

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 05. května 2021 12:29

Kan :-DTak to je fakt boží, s těma bankovka, jseš pohotová;-))

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 05. května 2021 13:40

mirajo Vulvárium!

Offline Kan
Avatar
7005 příspěvků moje polička 05. května 2021 13:42

marieu Vidíš, vidíš, alespoň budeš připravená a v obraze, až za tebou přijde pacientka se zubní obtiskovací hmotou ehm...tam.

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 05. května 2021 13:46

Kan doufám, že naše klientky přece jen zůstanou u běžných požadavků. Přece jen, venkov

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 05. května 2021 13:50

Mirka no tak u nás máme falus a co na to Markéta to zatim nevim

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 05. května 2021 15:28

viktorka_od splavu vím, že se tomu tak říká. A vím o nové stavbě kus od nás, která taky vypadá, že si dotyčný vztyčil pomník.

Offline Akras
Avatar
233 příspěvků moje polička 05. května 2021 16:56
Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 05. května 2021 17:46

Tyhle trapárny s odlíváním různých ŠOKUJÍCÍCH částí těla byly k smíchu už před lety. Na fakultě se vždycky našly nějaké slepice, které nezvládly nakreslit primitivní zátiší, ale vždy se prezenovaly jako děsný performerky a odlívaly pipiny a malovaly menstruační krví nebo aspoň o sobě mluvily v mužském rodě. MRK MRK, chápete, že? No a kecy o hledání vnitřní ženy included.

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 05. května 2021 17:58
Reakce na Luna:

Tyhle trapárny s odlíváním různých ŠOKUJÍCÍCH částí těla byly k smíchu už před lety. Na fakultě se vždycky našly nějaké slepice, které nezvládly nakreslit primitivní zátiší, ale vždy se prezenovaly jako děsný performerky a odlívaly pipiny a malovaly menstruační krví nebo aspoň o sobě mluvily v mužském rodě. MRK MRK, chápete, že? No a kecy o hledání vnitřní ženy included.

 

Offline eeny-meeny
Avatar
242 příspěvků moje polička 05. května 2021 18:15

Luna  Nesnáším ezoženy. Přijde mi, že to většinou začne nějakým rozvodem nebo zklamáním, následuje hledání své vlastní cesty, objevování ženy apod. Znám jednu, co absolvovala nějaký pochybný kurz a má teď pocit, že to musí šířít dát. Začala na fcb nabízet  "terapie". Přijde mi to hrozně nebezpečný, že u někoho takového skončí člověk, co má třeba opravdové problémy a potřebuje odbornou pomoc.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 05. května 2021 18:21

eeny-meeny No přesně, už aby si všichni přečetli ten můj komiks a drželi se od ezobláznů dál. Já totiž šířím zcela jiné myšlenky.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2021 19:20

Já myslím, že je taková tenká hranice, ten jeden krůček k tomu, aby se z člověka stal blázen. A nemyslím jen v ezo oblasti, jsou i šílené sufražetky, šílené učitelky prvního stupně (každého vychovávají), šílené matky (mluví v množném čísle o stolici)... 

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 05. května 2021 19:26

eeny-meeny Ezoženy, co znám, naopak začaly tím ezo a rozvodem pokračovaly "nic proti němu nemám, ale já už jsem dál, potřebuju být sama sebou, blablabla"

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 05. května 2021 19:27

eeny-meeny Kamarádka psycholožka poměrně často následky péče takových samozvaných terapeutů napravuje.

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 05. května 2021 19:31
Reakce na Luna:

Tyhle trapárny s odlíváním různých ŠOKUJÍCÍCH částí těla byly k smíchu už před lety. Na fakultě se vždycky našly nějaké slepice, které nezvládly nakreslit primitivní zátiší, ale vždy se prezenovaly jako děsný performerky a odlívaly pipiny a malovaly menstruační krví nebo aspoň o sobě mluvily v mužském rodě. MRK MRK, chápete, že? No a kecy o hledání vnitřní ženy included.

​Ježkovo oko, teď jsem si díky Tobě opět připomněla slavnou Kateřinu Olivovou. Proč?

Offline 999
Avatar
17582 příspěvků moje polička 05. května 2021 19:36

brrr Jenže Kateřina Olivová je úplně jiný level. To je finalistka ceny Jindřicha Chalupeckého, to není ezo žena odlévající si pindu...

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2021 19:39

999 Nevíš, za jaký počin konkrétně to bylo? Bojím se to hledat.