Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline notna
Avatar
6514 příspěvků moje polička 06. května 2021 00:13

999 Luna Nominaci Olivové jsem nepochopila tehdy ani teď. Mi normálně spadla brada, když jsem to poprvé četla. Mi to přijde jenom bizarní. Ale je fakt, že se mi vryla hodně do paměti a zkoušela jsem se na ni dívat opakovaně. Jakože co jsem na tom nepochopila. A vždycky to byl jen teda pocit, že mě to vůbec nebaví/nezajímá. Dle jejích slov to ale prý vypovídá hlavně o mně...

Offline mitford sister
Avatar
1379 příspěvků moje polička 06. května 2021 00:28

Heh, tak jsem zjistila, že můj drahý s olivovou chodil na vejsku...teď mi tu vypráví historky :) 

Offline Jitka77
Avatar
1131 příspěvků moje polička 06. května 2021 00:46

999 Váhám, jestli je to vysvětlení, nebo další příklad.

Offline 999
Avatar
17540 příspěvků moje polička 06. května 2021 06:53

Jitka77 Takový úvod do konceptuálního umění :-).

Offline 999
Avatar
17540 příspěvků moje polička 06. května 2021 06:56

notna Ty sis vlastně odpověděla sama :-).

Ale je fakt, že se mi vryla hodně do paměti a zkoušela jsem se na ni dívat opakovaně.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 06. května 2021 08:13

Jitka77 rict, ze ti jsou performeri podezreli, protozes videla jedno nepovedeny performance, je trochu extrem :)

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 06. května 2021 08:15
Offline notna
Avatar
6514 příspěvků moje polička 06. května 2021 08:24

999 Tyady diskutované odlitky se mi taky vryly hluboko. A kdyby ještě byly nominované, tak to budu zkoušet opakovaně se na to koukat a přijít na to proč?! Mě na tom zaujalo jen to, že dostala nominaci. Nic víc.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 06. května 2021 08:39

Lilly_Ku zajimavy, diky. tohle me teda rozesmalo "Kdy jsem se svlékla poprvé, bylo to natolik intenzivní, že jsem se pak dva roky nemohla vůbec obléct."

Offline notna
Avatar
6514 příspěvků moje polička 06. května 2021 09:04

V umění moc přehled nemám, ale z performerek se mi moc líbí a oslovuje mě hodně Lenka Klodová. teda to, co jsem viděla.

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 06. května 2021 09:55
Reakce na 999:

brrr Jenže Kateřina Olivová je úplně jiný level. To je finalistka ceny Jindřicha Chalupeckého, to není ezo žena odlévající si pindu...

​Hele finalistka sem, finalistka tam... kojící guerilla a jiné vkusné umělecké performance (a řeči kolem toho mateřství vůbec) mi ji zařadila do ezo bohyň úplně lehce, to si nemůžu pomoct.

Ne vždycky a všude se komise s laureátem trefí... a naopak, cena z tebe světovou umělkyni neudělá

Offline 999
Avatar
17540 příspěvků moje polička 06. května 2021 10:00

barbucha Jako můžeme si o ní myslet co chceme, já jsem jen chtěla naznačit, že určité rozdíly tu jsou . Vede ateliér Nových médií na Akademii.

Offline andulka01
Avatar
10637 příspěvků moje polička 06. května 2021 10:03

999 Lilly_Ku Přečetla jsem poctivě celej rozhovor. A za mě bohužel stále zbytnělé ego, ezožena, bohyně matka, kudlanka nábožná a tak, no. Nikomu to neberu ani nevnucuju, obecně performance není můj šálek. Jsem maloměštsky nízce orientovaná na hmatatelné umění

Offline Jitka77
Avatar
1131 příspěvků moje polička 06. května 2021 10:42
Reakce na Lilly_Ku:

Jitka77 rict, ze ti jsou performeri podezreli, protozes videla jedno nepovedeny performance, je trochu extrem :)

​Zmínila jsem svůj pocit a uvedla jeden příklad z nedávné doby, to je vše.

Offline eeny-meeny
Avatar
242 příspěvků moje polička 06. května 2021 10:53
Reakce na Sweet Potato:

eeny-meeny Ezoženy, co znám, naopak začaly tím ezo a rozvodem pokračovaly "nic proti němu nemám, ale já už jsem dál, potřebuju být sama sebou, blablabla"

​Teď  jsem si vzpomněla, že znám jeden takový případ, ale trochu obrácený. Kamarádčin manžel se stal ezomužem a skončilo to rozvodem. O rozvod teda požádala ona.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 09. května 2021 20:45

Já nevím, kam to dát, tak to strčím sem, protože jsem dlouho jen nevěřícně zírala a po dokoukání jsem z toho byla fakt smutná. Ti lidi tam žijí v tak hrozné chudobě, a drží se té jediné velké věci, které rozumí a na kterou tím pádem můžou být pyšní... a toho využívají další a z toho závěru mě až mrazilo.

Pokud to tu už bylo nebo to znáte, tak se omlouvám, já na to narazila nedávno. Kdo neznáte, koukněte.

Každodenní život v malém ruském městečku, jakých jsou po celém Rusku stovky. Na příběhu tří generací místních usedlíků autoři dokumentují, jak duchové hrdinné sovětské minulosti nedovolí provinčnímu městečku žít v přítomnosti. Režie D. Bogolubov:

Provinční městečko E

Offline jitřenka
Avatar
671 příspěvků moje polička 11. května 2021 06:56

Já už nemůžu, otevřít internet, mě je z té politiky už tak blivno. Každý den nějaká jejich prasárna. A to kupování důchodců, to je fakt na poblití. Panebože ať už jsou volby. 

Offline continuity
Avatar
33546 příspěvků moje polička 11. května 2021 07:28

jitřenka no asi tak. Babiš stihne zplundrovat státní kasu tak, že se budou nejenom zvyšovat daně z nemovitostí, ale bude potřeba zavést nové daně z dýchání a pr.eni. 

Nebo nás čeká dvojciferna inflace. Už jsem v takovém státě bydlela, ty úroky na uctu vypadají sexy, ale jinak je to pěkne na...

Ten Mečiar za to postavil alespoň dálnice, tito to prozerou. Jsem z toho fakt nešťastná. 

Offline rasaNori
Avatar
7704 příspěvků moje polička 11. května 2021 08:09

continuity a oni nemaji zadnou zodpovednost, ze? Jako kdyby nahodou volby nevyhralo Ano, ale ti druzi, tak se stejne nic nestane. Tohle jsem teda necekala ani ve snu... 

Offline continuity
Avatar
33546 příspěvků moje polička 11. května 2021 08:55

rasaNori politická odpovednost, nebo jak to řekli?

Nicméně to jakákoliv trochu odpovědná vláda bude mít příští období extrémně těžké a ještě to pak dostane sežrat ve volbách.

Ale, co se stane je těžko predikovat, obecně se všechny centrální banky utrhly z řetězu a rotačky jedou nonstop. A nikdo neví, co to udělá, protože je to poprvé.