Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 06. března 2021 09:24

barbucha ked som tu fotku zbadala a pri tom popijala v zupane kavu, vsetko som nechala tak a bezala sa obliect

a to mam krajsii nocny odev ako ona

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 06. března 2021 09:26

Torrah 

Hele von si Bureš musí ty svoje tetiny vybírat podle váhy, ne? O mentální kapacitě ani nemluvě, ta je zjevně podružná.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 06. března 2021 09:27

Janulik03 

Hlavně to nedáváš na facebook, že jo.

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 06. března 2021 09:31

barbucha no no uplne staci co davam sem

Online andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 06. března 2021 09:32

barbucha Až tolik mi nevadí ten zjev, to by mě taky mohli brzy vylejt z práce že su hnusná. Ale moc mi vadí, že tahle paní už v MS kraji tu hygienu nezvládala. Jak to může najednou zvládat na státní úrovni fakt nevím. A to nevysvětlení výměny je úplný wtf. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 06. března 2021 09:37
Reakce na andulka01:

barbucha Až tolik mi nevadí ten zjev, to by mě taky mohli brzy vylejt z práce že su hnusná. 

​Prosimtě nežvaň. Snad si aspoň meješ vlasy, ne?!

Tady prosimpěkně hlavní hygienička, nečesaná nemytá

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 06. března 2021 09:53

barbucha no přesně, ukažte mi ženskou, která se vystaví na FB v takovéhle stavu?

Kazda prohlížíme fotky, jestli tam vypadám nejlíp, jak to jde, jeslí nemáme škleb nebo špek a ona se tam vyzvali v téhle kráse. A nejen to. 

Že vůbec má FB veřejné přístupný! Že nemá otevřený jen pro přátele, ani ne pro přátele přátel. 

A pak tam flakne fotku, necesana, nemyta a vůbec nepřemýšlí, že to může vidět každý. 

Hygienicka? Cuchta je to.

Online andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 06. března 2021 10:02

barbucha ano prosím, meju, už ani nepipnu

Já jen že ten vzhled neberu jako největší problém. Tetina prý už dala vědět, že chce aby hygiena zase hezky pracovala jen ve své pracovní době, navyšování personálního stavu nic, trasování nic. Ten fcb je už jen tresinka...

Offline dzizisketa
Avatar
7452 příspěvků moje polička 06. března 2021 10:05

Kompetentnost je jedna věc, ale tohle zostuzování na základě vzhledu, navíc v soukromí, je pěkně hnusný. Už jsem se na toto téma dost rozhořčila jinde. 

Offline SunEclipse
Avatar
3106 příspěvků moje polička 06. března 2021 10:55

dzizisketa no ale pokud si to vystavila sama, tak si to soukromí zrušila sama. Já taky kolikrát  vypadám teď  jako cuchta, v teplákách a s roštím, ale v životě by mě nenapadlo se tak fotit a věšet to na síť.

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 06. března 2021 10:56
Reakce na dzizisketa:

Kompetentnost je jedna věc, ale tohle zostuzování na základě vzhledu, navíc v soukromí, je pěkně hnusný. Už jsem se na toto téma dost rozhořčila jinde. 

​mně nevadí vzhled. To že má někdo potřebu se veřejně prezentovat nečesanej, nemytej, v pyžamu, bez prádla?, to už je u mě na zdvižené obočí. A že paní buď lže, že neví, jak se jí co dostalo na fb a nebo nemá elementární znalost, jak fungujou socky, který používá, mi přijde pro osobu s takovou funkcí fakt průser.

navíc, jaký soukromí, když to vyvěsila veřejně?

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 06. března 2021 10:59
Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 06. března 2021 11:10
Offline dzizisketa
Avatar
7452 příspěvků moje polička 06. března 2021 11:13

Fotka zachycuje úplně normální soukromí úplně normálního člověka, což si myslím že hlavní hygienička pořád je. To, že neví, jak socky fungují, je jedna věc - u člověka jejího věku a zájmů asi nic nezvyklého, tak ale stane se, nedělá na té fotce nic nelegálního, neetického nebo nemorálního. Akorát na ní vypadá blbě, navíc jde o ženu, která nesplňuje ideál. Prostě život online se s životem offline stále víc prolíná, oběma směry. Myslím, že spíš se nad existencí takových fotek pobuřovat je lepší se smířit s tím, že jejich vytahování na světlo bude stále víc, protže lidi stále více ze svého života sdílejí, a pokud ona je s vyvěšením té fotky OK, nám to může být jedno. Může nám to přijít jako neestetické nebo neintimní, ale to je asi tak všechno. Ovšem to je pouze jeden, ten méně problematický bod debaty. Horší je vysmívání se a ponižování Svrčinové jen na základě jejího vzhledu, a opakuju, notabene vzhledu v soukromí. A dno všech pekel je pak divení se nad užíváním lubrikantu a vibrátoru, jako by normální lidi nemohli mít normální sexuální život.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 06. března 2021 11:14

Prosim vás, při bližším ohledání tý postelový fotky... šálí mě zrak nebo fakt nemá spoďáry?! 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 06. března 2021 11:16

dzizisketa souhlasim

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 06. března 2021 11:22

barbucha ona si spletla svuj profil na fb s tim na amaterech, jednoduchy vysvetleni

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 06. března 2021 11:33
Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 06. března 2021 11:35

viktorka_od splavu 

Na jakejch amatérech? Nějaká seznamka nebo co (jsem značně pozadu jak vidim)?

Mě by zajímalo, co by se říkalo o - veřejně činným - chlapovi, kterej by vyvěsil na FB podobnou fotku... máme přece rovnoprávnost, to jo, ale troufám si tvrdit, že by se vyskytla kritika, v níž by se hojně skloňovalo slovo "prasák"

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 06. března 2021 11:37

dzizisketa já se třeba nedivím užívání vibrátorů, ale divím se tomu, že má někdo potřebu to dávat světu na odiv, co nám ukáže příště? Hemeroidy?

a že tetina neví, jak funguje fb a přesto ho používá? Nerozumný. A nesouhlasím s Tebou, že je to jedno. Hygiena nezvládala trasovaní a jedním z důvodů bylo i to, že měli, možná ještě mají starej nevyhovující IT systém a do léta ani nebyly propojeny všechny kraje. Pokud tomu šéfujou osoby, co maj nárok nerozumět moderní době, je to průšvih vždycky a v týhle době obzvlášť