Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline marieu
Avatar
4500 příspěvků moje polička 13. prosince 2023 09:20

černá káva je to tento. Odleju si cca polévkovou lžíci do mini skleničky, ohřeju ve vodní lázni, namasíruju a po půl hodině důkladně nadvakrát umyju vlasy. Obecně- od okamžiku, co jsem přestala užívat konvenční šampony na bázi SLS a SLES a přešla na CGM kosmetiku (ne teda styling, na to nemám čas), spousta mých potíží se vyřešila.

Offline černá káva
Avatar
1913 příspěvků moje polička 13. prosince 2023 16:54

marieu děkuju moc.

Offline slniecko admin
Avatar
17621 příspěvků moje polička 14. prosince 2023 22:39

Moja kaderníčka mi odporučila, že by som si mala do koncov vlasov dávať nejaký olejček. Nemáte niekto odporúčanie na nejaký? Mám normálne vlasy, bez nejakých problémov, len že tie končeky sa sušia...a nerada by som niečo, po čom by sa mi vlasy mastili a musela si ich častejšie umývať...

Ok, ja viem, že olej/nemastiť je asi oxymoron, ale náhodou?

Offline Mrakoplas
Avatar
8858 příspěvků moje polička 15. prosince 2023 08:32

slniecko ja mam nejaky od kadernicky, takze so znackou neporadim ale chcem ta ukludnit, ja mam jemne,mastiace a lahko plihnuce vlasy ale ked si ho dam len na konceky, nema to na to ziaden vplyv, ale s vysusenymi koncekmi pomohol.

Online RoSa
Avatar
8251 příspěvků moje polička 15. prosince 2023 09:33

slniecko kdysi jsem dostala od kadeřnice malou lahvičku tohodle CHI a docela dobrý

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 15. prosince 2023 10:04

slniecko Používám občas tento olej https://cz.davines.com/products/oi-oil Krásně voní, vlasy mám po něm hezky hladké, nezmaštěné, ale obsahuje silikony. Pak si občas do mokrých konečků vlasů vetřu trochu oleje, který používám na obličej nebo tělo od Renovality. A to je různé podle toho, co zrovna mám doma. U některých mají i napsané, že jsou vhodné na vlasy.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 15. prosince 2023 10:59

me by zajimalo, jak muze silikon "hydratovat vlasy":-)

na me to teda nefunguje, ale nakonec jsem po dlouhem patrani objevila https://www.dm.cz/elseve-serum-na-vlasy-dream-long-go-sleek-serum-p3600523970896.html

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 15. prosince 2023 11:04

viktorka_od splavu houby tomu rozumím, ale podle mě silikon nehydrartuje, ale jen ten vlas uzavře a vyhladí.Olej dodá lesk, pružnost? Osvědčilo se mi to, když foukám narovno. Většinou mám vlasy vlnité, tak to jednou za čas použivám, protože jsem nic lepšího neobjevila. Ale dlouhodobě při každém umytí vlasů, bych to nedělala.

Offline Gatita
Avatar
7176 příspěvků moje polička 15. prosince 2023 12:14

slniecko mam ted nejake serum od aussie miracle a prijde mi to uplne stejne jako vsechny podobne produkty, co jsem mela. Pokud si to das jen do koncu, vlasy ti nezplihnou. Ale osobne si nemyslim, ze by to tem vlasum nejak moc pomahalo, myslim, ze v tom jsou silikony a hodne parfemu, ale opticky ty konce vypadaji mene suche. 

Zkousela jsi kokosovy olej? Cas od casu ho nanesu do vlasu pres noc a rano umyju. Vlasy mi pak prijdou lepsi. 

Offline Catherinne
Avatar
9887 příspěvků moje polička 16. prosince 2023 01:27

Jestli vaše vlasy potřebují hydrataci ( což jim olej fakt nedá) kupte si tuhle masku na vlasy. 5 minut jí stačí. Je to něco neuvěřitelného a když k ní přidáte i šampon ze stejné řady ( což je nám všem jasné, žejo) vaše vlasy budo po vyfoukání neuvěřitelně vitální, lesklé a plné života.

Je tam důležitých těch 16

Jo a po téhle masce už nemusíte dávat kondicionér!!!

P.S. Hlavně to nekupujte na tom Notinu, nebo si pak nestěžujte, že to nefunguje

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 16. prosince 2023 10:11

Catherinne super, diky za tip!

Offline Malvin
Avatar
1034 příspěvků moje polička 16. prosince 2023 10:52

Catherinne a kde je bezpečne ji koupit?

Offline Catherinne
Avatar
9887 příspěvků moje polička 16. prosince 2023 11:04

marieu tyjo, koncentrátor jsem nikdy neslyšela používat. My máme úzké hubice

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 16. prosince 2023 11:29

Catherinne Prosím tě, u té masky píšeš, po vyfoukání budou vaše vlasy... A bez foukání? :-)

Offline Catherinne
Avatar
9887 příspěvků moje polička 16. prosince 2023 11:38

999 nezkoušela jsem, ale myslím, že budou nádherný taky. Jde o tu výživu, co dostanou, tu hlubokou hydrataci. To foukání prostě uhladí strukturu a pokud to nejsou fakt brutálně chlupatý vlasy, tak vždycky vypadají líp. 

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 16. prosince 2023 12:30

Catherinne Díky, zkusím to :-).

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 16. prosince 2023 13:07

Catherinne prosim, takze nanest masku, nechat pusobit, po chvilce umyt samponem ze stejne tady? 
To pisi na Douglas u jine slabsi masky.

Offline Catherinne
Avatar
9887 příspěvků moje polička 16. prosince 2023 13:09

999 kdybych se teď nemusela držet v teple, tak ti to vyzkouším, ale tři hodiny než to opravdu doschne i u hlavy se nemůžu dovolit. 

Offline Catherinne
Avatar
9887 příspěvků moje polička 16. prosince 2023 13:11

Antje nene, umýt šamponem, lehce odsát vodu ručníkem, nanést masku, nechat 5 min a opláchnout. Slabší masku nebrat, její efekt neznám.