Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline Catherinne
Avatar
9844 příspěvků moje polička 22. února 2024 11:56

nikka75 přeliv z řady Eclectik s minimálmím % vyvíječem by se základní barvou vlasů nic udělat neměl. Neznám tvůj základ, ale 7PE a 8PE používám na stínovámí melírovaných vlasů od hlavy, do délek 9CT. Všechno to jsou hezké studené odstíny.

Chlor to bude rozhodně vymývat, na jeho odstranění z vlasů prodává Malibu C přímo šampon a kondicionér. Doporučuji. 

A pak jsou skvělé tzv. Šejky od Redkenu, těch je velká paleta, s těmi chci já pracovat od března, dubna. Tak jedině jiné kadeřnictví, kde s Redkenem dělají

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 25. února 2024 14:25

Potrebujem radu, tie, ktoré používate gely, prípadne peny na vlasy, ktoré vytvoria krustu,

čím túto krustu vytlieskavate z vlasov? Všade počúvam a čítam, že na to treba hodvábnu šatku alebo hodvábny uteráčik. Viem si pomôcť aj bez toho?

Online Kan
Avatar
7024 příspěvků moje polička 25. února 2024 14:42

Daridari Hroznový olej do dlaní decentně a promačkám. Značku se nepodívám, nejsem doma.

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 25. února 2024 14:52

Kan Dík za tip, vlasových olej mám dosť, tak to skúsim

Offline milacka
Avatar
5473 příspěvků moje polička 27. února 2024 00:19

Poraďte mi prosím dobrú žehličku na vlasy, s ktorou si spravím aj vlny, šetrnú k vlasom, môže byť aj profesionálna. Ďakujem.

Offline 999
Avatar
17591 příspěvků moje polička 27. února 2024 06:43

Daridari Stačí to promačkat přes bavlněné tričko. Já to teď ale dělám jinak, po umytí vlasy natřu gelem a vysuším těmito rukavicemi https://www.kudrnatevlasy.cz/products/curl-keeper-quick-dry-styling-gloves

Pak se mi krusta neudělá nebo minimální a není třeba prokřupávat :-). Efekt zůstane zachován.

Offline milacka
Avatar
5473 příspěvků moje polička 27. února 2024 09:11

Catherinne ďakujem, pozriem, či ho ponúka aj slovenský e-shop. Máš s ňou skúsenosti? 

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 28. února 2024 13:30

999 Jej ďakujem za skvelý tip, práve idem z kudrnatých robiť objednávku. 

Ty ak si dobre pamätám, máš aj gel z tej značky ako tie rukavice, že?

Offline 999
Avatar
17591 příspěvků moje polička 28. února 2024 17:23

Daridari Mám, tenhle https://www.kudrnatevlasy.cz/products/curl-keeper-gel?_pos=1&_sid=a5b6ac298&_ss=r

Nemusí vyhovovat každému, ale pro můj typ vlasů je vynikající. Pokud bys ho chtěla vyzkoušet, tak doporučuju ho dávat do vlasů dost, pak to funguje, jak má.

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 28. února 2024 18:05

999 Dík, dobre som si pamätala. 

Tie rukavice asi prihodím, len mi prosím ešte vysvetli, na mokré vlasy dáš ten gel a potom to iba tými rukavicami mačkáš? Už vôbec nefénuješ?

Bola som už dva krát v kučeravom kaderníctve, jediné čo tu je, Curly lab, presne tam mi vysvetľovala kaderníčka, že podstatné je to veľké množstvo gelu a na veľmi mokrých vlasoch. Doslova to tak " čvachtalo " , keď to mačkala. 

Pomaličky sa orientujem v tej starostlivosti, celé som to robila v podstate nesprávne, vrátane nesprávnych výrobkov. 

Offline 999
Avatar
17591 příspěvků moje polička 28. února 2024 19:14

Daridari Ano, vlasy jen vyždímám rukama v předklonu, párkrát zatřepu hlavou, aby mi z nich necrčela voda voda, nanesu gel a vysuším rukavicema. Když mám čas, nechám uschnout, když ne, urychlím to difuzérem. Ty rukavice určité množství gelu spolknout, ale zase už nepotrebuješ prokřupovávat, nebo jen minimálně :-). Je to alchymie, ale jakmile to člověk vychytá, tak je to pohoda :-). Vlasy až do dalšího umytí nečešu, max zespodu, jen si je občas prohrábnu :-). Klidně si nemyju hlavu pět dní a nikdo to nepozná :-).

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 28. února 2024 19:22

999 Veľká vďaka, skúsim to presne takto isto urobiť

Inak objednala som si pred časom tú nahrievaciu čiapku a to je taký vyšší level v rámci starostlivosti. Tak odporúčam , ak ešte nemáš

táto

A kaderníčky z Curly lab  ma presviedčali, že je nutné spať v noci v tej hodvábnej čiapke. Len tomu ešte odolávam, predstava ísť spať v čiapke mi je proti srsti

Offline 999
Avatar
17591 příspěvků moje polička 28. února 2024 19:42

Daridari Tak ono jde o to, jaký typ vlasů máš a také jaké máš očekávání :-). V čepičce bych nespala :-).

Online viktorka_od splavu
Avatar
46102 příspěvků moje polička 28. února 2024 20:12

Daridari ja spim akorat na hedvabnym polstari, je to fajn:-)

999 ja to necesani vydrzim max dva dny, proste musim:-)

Offline 999
Avatar
17591 příspěvků moje polička 28. února 2024 20:15

Daridari Teď mám novou zkušenosti s těmito prostředky, přemluvila mě kadeřnice, že by to chtěla na někom vyzkoušet :-). https://www.vivabeauty.cz/rulls/rulls-mini-pack--leave-in-a-stylingovy-gel--2-x-100-ml/

Byla jsem skeptická, ale výsledek je dobrý. Trochu jiný než u toho předchozího gelu, vlasy jsou mnohem jemnější, ale je středa, u kadeřnice jsem byla v pondělí a pořád to vypadá dobře :-).

Offline 999
Avatar
17591 příspěvků moje polička 28. února 2024 20:17

viktorka_od splavu Já vím, že jak do toho sáhnu hřebenem, tak je konec :-). To si jdu rovnou umýt hlavu.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46102 příspěvků moje polička 28. února 2024 20:19

999 ja mam spis vlnite nez kudrnate, tak to jde, i kdyz to samozrejme neni uz idealni. ty kudrny rozcesane uz nejdou, to je jasny. jeden cas jsem si kvuli tomu myla hlavu denne

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 28. února 2024 20:43

999 Ten výrobok vyzerá byť veľmi dobrý. 

Ja teraz používam toto

je to fajn, kučery som z toho mäkké a pružné, ale chcem viac tužiaci gel zase pre zmenu. 

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 28. února 2024 20:44

viktorka_od splavu Ano aj hodvábny vankúš by stačil, len som zatiaľ nezohnala. 

Objednala som dve obliečky, ale tie zďaleka nie sú ani hodvábne ani len saténové.