VIP, na které je příjemné koukat;-)

01. zaří 2014 21:45
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. května 2022 13:26

barbucha deprese přece není o životních podmínkách a pobyt na Ukrajině ti nepomůže. Ale samozřejmě jí mohlo být cokoliv. S tou ušní infekcí prý nemohla lítat, jinak asi mohla být celkem v pohodě. Ale celé je to takové divné.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 03. května 2022 13:41

Evaeva 

No však já taky v podstatě nemyslím depresi, ale spíš zpovykanost.

Offline dzizisketa
Avatar
7491 příspěvků moje polička 03. května 2022 22:33

Tohle je boží

Online Malvin
Avatar
1034 příspěvků moje polička 03. května 2022 23:30

dzizisketa mně se to taky líbí.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 04. května 2022 09:43

barbucha aha takze ty presne vis ze nema depresi, nejaky zakulisni info zrejme

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 04. května 2022 10:24

viktorka_od splavu 

No výborně. Poprosím tě o citaci mého výroku, kde tvrdím že přesně vím že nemá depresi. Jinak mi dej pokoj, případně se nauč číst (související) příspěvky celé.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 04. května 2022 18:35

A kdybyste potřebovali někoho na praktický experiment, jestli služebnictvo má vliv na deprese nebo ne, tak Mlha se hlásí.

A dva, tři zahradniky k tomu přidejte.

Offline Kokoska
Avatar
28407 příspěvků moje polička 04. května 2022 18:43

Vari taky mam pocit, ze v tom Monaku pred svatbou neco probehlo, ze si to rozmýšlela. Na nej praskly ty nemanzelsky deti, neco takovyho.

Offline Kokoska
Avatar
28407 příspěvků moje polička 04. května 2022 18:45

Mha jeden objekt je pro testovani malo, ale rada se pridam, at ma vyzkum nejakou vypovidaci hodnotu!

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 04. května 2022 18:50

Mha Kokoska Já bych měla jednoznačně deprese z toho, že mám někoho pořád za zadkem - takže jako objekt testování asi nejsem žádoucí.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 04. května 2022 18:51

Kokoska

Dobrá tedy. Ale bez zahradniků, ty potřebuju. Nabízím přebytečné chůvy a komorné. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 04. května 2022 18:53

Hanka H cože, ani majordoma nechceš?

Nedá se nic dělat, my s Kokoska se pro vás obětujeme. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 04. května 2022 18:54

Mha Nechci - jedině toho zahradníka, ale nejlépe nevidomého, abych se mohla v knížecích zahradách opalovat nahá.

Offline Kokoska
Avatar
28407 příspěvků moje polička 04. května 2022 18:59

Hanka H to si zvyknes. Ta nase znama v Kolumbii mela sluzku (rekla bych korektne spis pomocnici v domacnosti, ale prakticky to sluzka byla). Stlala nam napriklad postele. Ze zacatku mi to bylo blby, tak jsem to koukala jeste pred snidani ustlat, aby s nama nemela praci. A ona to po mne prestylala, tak jsem si rekla chces to,  mas to mit, a za tyden uz mi to ani neprislo.

Offline Kokoska
Avatar
28407 příspěvků moje polička 04. května 2022 19:01

Mha dej jednoho zahradnika, co ti to udela! Prenecham ti za to pradlenu!

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 04. května 2022 19:12

KokoskaNevadilo by mi, kdyby někdo vykonával práci, která je teď na mně, ale nechtěla bych nikoho mít neustále přítomného v mém životním prostoru. Aby mě pozoroval, koukal, co dělám/nedělám, jak vypadám .... a pak by to ještě prodal bulváru!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 04. května 2022 19:13

Kokoska

Dobrá, máš ho mít.

Ale pradlenu nechci, raději lokaje.

Hanka H

Zahradníka nedám, sama mám málo

Maximálně podkoniho. Nestačil by? Díval by se na zahradě po koních a ty bys klidně mohla chodit nahá. 

Offline Kokoska
Avatar
28407 příspěvků moje polička 04. května 2022 19:39

Mha lokaje si vem, my jsme jen dva, sikovna panska to zvladne sama.

Hanka H sluzebnictvo je v tvem prostoru jen pokud si to prejes, jinak je ve svych vymezenych mistnostech. A jak vypadas muze byt taky jeho starost. S tim bulvarem je to horsi, holt budes muset nastavit dobre smlouvy pro pripad uniku informaci a dobre platit, aby te nemuseli prodavat. Nebo zit tak nudne, aby to nikoho z bulvaru nezajimalo

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. května 2022 20:17
Reakce na Hanka H:

KokoskaNevadilo by mi, kdyby někdo vykonával práci, která je teď na mně, ale nechtěla bych nikoho mít neustále přítomného v mém životním prostoru. Aby mě pozoroval, koukal, co dělám/nedělám, jak vypadám .... a pak by to ještě prodal bulváru!

​tak to je spis prace bodyguarda ne?

A co rikate na kauzu Johny Depp a Heard?

Ja fakt doufam,ze to Johny vyhraje,jsem jednoznacne na jeho strane.Mne nijak moc nikdy nebral,ale jak byl ve Varech tak jsem z nej tedy byla uplne paf......tak prijemny,noblesni,nenafoukany,prirozeny.A prave mi to pripomnela tahle debata,protoze zamestnanci o nem mluvi moc hezky.

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 04. května 2022 21:08