VIP, na které je příjemné koukat;-)

01. zaří 2014 21:45
Offline Karja
Avatar
36049 příspěvků moje polička 02. května 2022 20:43

barbucha Já myslím, že ten její manžel je hroznej debil a ona od nej nemůže v podstatě nějak normálně odejít jako běžná smrtelníce, to jest střídavá péče o děti a tak. Že už je prostě semleta. 

Offline Karja
Avatar
36049 příspěvků moje polička 02. května 2022 21:02

barbucha Ale zas musím říct, že jsem teď nalistovala nějaký starší fotky a ona ten srdcervoucí výraz měla i jako mladší. Tak asi tak chudák prostě vypadá na fotkách a nebude to tam tak hrozny:-D 

Offline Kan
Avatar
7090 příspěvků moje polička 02. května 2022 21:09
Reakce na Karja:

barbucha Já myslím, že ten její manžel je hroznej debil a ona od nej nemůže v podstatě nějak normálně odejít jako běžná smrtelníce, to jest střídavá péče o děti a tak. Že už je prostě semleta. 

​A to takhle poznáš z obrázku, že je debil, jo?

Offline Karja
Avatar
36049 příspěvků moje polička 02. května 2022 21:14

Kan Mně je hrozně nesympatickej a bulvární plátky o něm nikdy nepsaly hezky. Což obojí nic neznamená, ale tak doufám že tato VIP vlákna můžou být nadále oproti třeba politickému vláknu plná osobních konspiraci! Jinak by nebylo o čem....bohužel;-)

Offline Kan
Avatar
7090 příspěvků moje polička 02. května 2022 21:16

Karja Jo ták, no když máš potřebu konspirovat, že je někdo debil na základě sympatií. 

Offline Karja
Avatar
36049 příspěvků moje polička 02. května 2022 21:25

Kan No tak samozřejmě, osobně jsem neměla tu čest;-) 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 02. května 2022 22:02

Karja  (taky se mi ten pan nelibi

Offline Karja
Avatar
36049 příspěvků moje polička 02. května 2022 22:20

viktorka_od splavu No já mám strach, že nám sem někdo napíše jeho všechny charitativní počiny a vyplacené sumy a já se půjdu stydět....Ale tak prostě napíšu, že mi jejich manželství nepřipadá z té veřejné prezentace moc šťastné. Na druhou stranu ona má neuvěřitelne umění tvářit se na fotkách jako kakabus napříč roky! Shcvalne jsem si ji dala do google obrázku a ten zjihlej pohled do prázdna má na polovině fotek. Tak třeba jsou happy a fakt měla tu ušní infekci.....:-D 

Online barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 02. května 2022 22:32
Reakce na Karja:

barbucha Já myslím, že ten její manžel je hroznej debil a ona od nej nemůže v podstatě nějak normálně odejít jako běžná smrtelníce, to jest střídavá péče o děti a tak. Že už je prostě semleta. 

​Tak samozřejmě by o děti přišla, jako dědicové by musely vyrůstat v Monaku. Někde jsem snad zahlídla že to mají mít i ve smlouvě...

Ale kdyby se snad Albert choval k ní nějak špatně, to by si bulvár smlsnul, a nikdy neprosáklo nic... Naopak, na ni si stěžovali tamní lidi už dávno, že ty repre povinnosti plní laxně, francouzsky že se pořádně za těch x let nenaučila a jediný co umí je furt mizet do tý Jižní Afriky, děti neděti. Tak vono to nebude tak horký, že by byla takovej chudák.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. května 2022 22:39

Karja v tom článku psali, že byla několik měsíců v péči psychiatrů. To asi nebylo jen kvůli ušní infekci.

Offline Karja
Avatar
36049 příspěvků moje polička 02. května 2022 22:42

Evaeva No tak jasne že ta infekce byla nějaka výmluva. 

barbucha No vidíš to, ty máš o těch kralovskejch rodinách přehled napříč Evropou. Tak jsou prostě divný oba a basta! 

Offline Vari
Avatar
1638 příspěvků moje polička 02. května 2022 22:46

Karja Nechtela ona zdrhnout uz pred svatbou? Jakoze ji odchytli dokonce nekde na letisti? 

Offline stes
Avatar
7393 příspěvků moje polička 03. května 2022 08:22

barbucha Ty necito. I bohatej se zdravejma dětma může bejt nešťasnej. Pro nezadané: Proto 2x měř a jednou řež, než vlezeš do manželství s dědicem

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 03. května 2022 08:46

barbucha vcera jsme se o charlene bavil s kolegyni a ona mela docela zajimavej point... jak charlene zmizela do afriky pry kvuli zmrveny plastice a pak se o mesice pozdeji objevila s dost kratkejma vlasama, jestli se nelecila z rakoviny. Mne to znelo i celkem logicky

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 03. května 2022 09:39

razorblade víš, že ne to taky napadlo? Úplně mimoděk. Když se znovu objevila, napadlo mě, že vypadá, jak kdyby ji rostly znovu vlasy po chemo.

barbucha hele, počet sluzebnictva na deprese fakt žádný vliv nemá

Online barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 03. května 2022 10:53

razorblade 

Těžko říct z čeho se léčila, pokud vůbec. Tu vyholenou hlavu měla ještě před odjezdem (a účesy mění hodně často, a na krátkejch vlasech toho moc nevymyslíš). Původně tam jela zjara kvůli pohřbu nějakýho místního krále a nakonec tam zkejsla na půl roku a mlžili s tou infekcí, s kterou se nemohla vrátit - ale přesto tam na podzim dělala kampaň na záchranu nosorožců (takže na lůžko upoutaná nebyla)... no pak se vrátila konečně a rovnou šupem ještě do nějakýho ústavu... Plastik má dost na to aby nějaká začla dělat neplechu, ale spíš to vidim na nějakou tu duševní nevyrovnanost, nechtělo se jí zpátky ani kvůli dětem. No, čert ví. 

Online barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 03. května 2022 10:56
Reakce na stes:

barbucha Ty necito. I bohatej se zdravejma dětma může bejt nešťasnej. Pro nezadané: Proto 2x měř a jednou řež, než vlezeš do manželství s dědicem

​Mně tyhlety mouchy snězte si mě lezou poměrně dost na nervy. Zvlášť z takovejch životních podmínek. Měla by si zajet na Ukrajinu, aby přišla na jiný myšlenky.

Offline notna
Avatar
6575 příspěvků moje polička 03. května 2022 11:40

Proč by u Charlene tajili rakovinu a vymýšleli jinou chorobu? To nedává moc smysl. Mi přišlo divný, že je tak dlouho bez dětí. Bych je asi chtěla mít u sebe. Ale tak to soudím podle sebe. 

Offline andulka01
Avatar
10777 příspěvků moje polička 03. května 2022 11:47

barbucha tak je to bývalá vrcholová sportovkyně, úplně bych ji nemela za "mouchy snězte si mě" Možná ji dohnala tréninková nálož, možná nezvládla přechod od sportu do rodiny. Anebo jo, možná se špatně vdala a není z toho žádný dobrý únik. 

Online barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 03. května 2022 12:16

andulka01 

Jaká tréninková nálož? Plavat přestala před 15 lety hned jak potkala svůj úlovek snů

Ale nechci se hádat, mně prostě neni sympatická, to je vše.