VIP, na které je příjemné koukat;-)

01. zaří 2014 21:45
Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 06. května 2022 12:22

Hele a můžete mi někdo osvětlit, kde se vzaly ty nahrávky hádek? Jakože kdo je nahrával? To snad není úplně neformální? (Ne že by se mi o někdy jako důkaz nehodilo, možná o tom taky zauvažuju )

Online Karja
Avatar
35853 příspěvků moje polička 06. května 2022 12:25

MP Meri Hele já pochopila že hodně nahrávala Amber, já si myslím že z její strany šlo hodně brzo o to, přijít později s nějakou konfrontaci nebo mít něco v ruce. A pak ke konci už i Johny, asi tušil že to nebude taková p.del. 

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 06. května 2022 12:54

Depp se mi moc líbí jako herec. je neuvěritelný chameleon. na základě toho pro mě teda obrovský charisma. A na té kauze mě štve, že aniž se přesně vědělo, jak to bylo, parádně mu to pošlapalo kariéru. By mě víc bavilo sledovat ho v něčem hrát než zpravodajství od soudu. 

Lilly_KuPřijde mi to právě naopak. Buď musí být oba ve vztahu normální nebo oba magoři, ale tak, aby jim to vyhovovalo. Jeden magor a jeden normální podle mě nemůže fungovat.

Offline Pinot Noir
Avatar
24476 příspěvků moje polička 06. května 2022 12:59

notna mě štve totéž, plus to, že to ostatní případy domácího násilí tak jako degraduje, všichni zlehčovači zas budou mít v ruce zbraň v podobě hysterické vypočítavé Amber. 

Online tarra
Avatar
285 příspěvků moje polička 06. května 2022 16:55

Pinot Noir Na druhou stranu případy různých neoprávněných nařčení od žen jsou tu také a pokud se to stane, muž bývá kolikrát také v pozici, kdy na něj je nějak pohlíženo pouze tím vyřčením obvinění a zamávat se životem to umí nejméně stejně. Znamená to tedy, se v takových případech nebránit? Teď nemyslím tento případ, ale obecně  - jakože ohrazení se proti křivému obvinění degraduje skutečné domácí násilí?

Online 711990
Avatar
17137 příspěvků moje polička 06. května 2022 16:58

Pinot Noir chapu, jak to myslis, ale domaci nasili na muzich je bohuzel skoro stejne casty a nemelo by se prehlizet...

Offline letfenixa
Avatar
7974 příspěvků moje polička 06. května 2022 17:23

Johny Depp je úžasný a na tých videach zo súdu,  keď sa spýta advokáta Amber,  či to je z počutia,  že aj on sa učí skvelý je.

Offline letfenixa
Avatar
7974 příspěvků moje polička 06. května 2022 17:42

A Amber ma tiež riadne odrasty. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24476 příspěvků moje polička 06. května 2022 17:59

tarra to vůbec ne, samozřejmě je jedině dobře, že se ohradil a šel do toho s tím, že se budou vytahovat všelijaké věci, spíš mě mrzí, že ... no že ona to celé spískala, no.

711990 to rozhodně.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 06. května 2022 18:32
Reakce na 711990:

Pinot Noir chapu, jak to myslis, ale domaci nasili na muzich je bohuzel skoro stejne casty a nemelo by se prehlizet...

​Jestli je skoro stejně časné, nevím (spíš si myslím, že nikoliv), ale jeden podstatný rozdíl tu je. Žena se muži fyzicky nemůže rovnat; oběti proto bývají často krutě a opakovaně zbity, násilník je schopen ji s použitím fyzické síly i připravit o život. Nemluvím tu o případech, kdy žena napadne muže se zbraní v ruce.

A kdo se chce ještě o kauze  Depp vs Heard něco dozvědět.

Online 711990
Avatar
17137 příspěvků moje polička 06. května 2022 18:38

Hanka H a to, ze existujou zensky, co chlapa psychicky tejraj je min hrozny? Ja jsem fyzicky i psychicky nasili ze strany chlapa zazila, rozhodne to nijak nesnizuju, ale vnimam dost casto, ze kdyz by se totez, co se deje chlapovi, delo moji kamaradce, davno bych ji radila utect. A u chlapa se to prehlizi....

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 06. května 2022 18:53

711990 Tak samozřejmě, i psychické týrání je násilí, ale (až na výjimky) nekončí smrtí oběti. Tím to ovšem v žádném případě nezlehčuji.

Online tarra
Avatar
285 příspěvků moje polička 06. května 2022 19:02

Některé ženy dokáží muže také připravit o dost, o psychické zdraví, kariéru, děti...a stačí jim k tomu někdy jen slova. Asi v poměru to není tak časté, jak fyzické, ale taky bych se netvářila, že to neegzistuje

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2022 19:06

Hanka H Zensky taky umi byt pekne rafinovane. Jinak mam ve svem okoli nekolik paru, kde ma klidne i tu fyzickou prevahu zena. Jako opravdu tim myslim vetsi silu. Nerikam, ze to je nejak extra caste, ale ono staci mit v ruce nejaky instrument a rovnovaha sil se muze otocit. Podle me se ani odhadem netusi, kolik tech tyranych chlapu vubec je. Hrozne je proste oboji. 

Online 711990
Avatar
17137 příspěvků moje polička 06. května 2022 19:06

Hanka H hm a sebevrazda treba? Myslim ze to zlehcujes.

Offline Skat
Avatar
46 příspěvků moje polička 06. května 2022 19:26

Off topic, ale prijmeni Depp se pise se dvema P, nikoliv dvema E.

Offline Mrakoplas
Avatar
8807 příspěvků moje polička 06. května 2022 19:31

To Pozovanie s vreckovkou pre fotografa ste videli? .  

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2022 19:49

Hanka H kromě všeho výše uvedeného mají muži taky zábrany se fyzicky vymezit vůči ženě. Podle mě je to naprosto stejné, ten muž je naprosto stejná oběť jako žena. Taky se k tomu pojí všechny ty věci, jako že on se bojí odejít, protože mu systematicky snižuje sebevědomí, bere mu všechny peníze, zakazuje styk s rodinnou,...

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 06. května 2022 20:03

Skat Díky, opraveno.711990 Zlehčovat bych si nedovolila ani náhodou - píšu "psychické násilí (až na výjimky) nekončí smrtí oběti" - tím jsem právě měla na mysli případy, kdy žena či muž nevidí jiné východisko. Evaeva Muž v roli oběti má možnost se fyzicky ubránit, žena nikoliv - to tvrdím, ostatní tebou uvedené dopady domácího násilí mohou nastat.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46065 příspěvků moje polička 06. května 2022 20:08

Hanka H já s tebou souhlasím. nevidím v tom žádné zlehčování, ale to, že žena je fyzicky slabší než muž je prostě realita a snaha to popírat je kontraproduktivní. ovšem že zlá ženská umí být o mnoho horší v tom psychickém teroru než muž to si teda myslím odjakživa, ono se to asi musí nějak vyrovnat...