Domáce spotrebiče

13. ledna 2018 14:47
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 11. března 2018 21:07

viktorka_od splavu tenhle ma ten prevod jako si mi dala odkaz,ehm tedy ne zelezny,ale ten typ.Myslis,ze by to bylo lepsi nebo v tyhle cenovy relaci nemam sanci?

http://wwwhttp://www.saturn.de/de/product/_russell-hobbs-22990-56-easyprep-2307275.html.saturn.de/de/product/_russell-hobbs-22990-56-easyprep-2307275.html

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 11. března 2018 21:50

Zarinya no zkusit to můžeš

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 11. března 2018 21:55

viktorka_od splavu ja do ted mela z lidlu.Designove se mi libi moc,ale ted sem oddelala druhy za cca 4roky,stoji 25euro.To neni spatny skore.ale chystam se mixovat  ted casteji,no a nekdy sem netrpeliva a hodim tam "kamen"z mrazaku.

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 09:00

Kde je tady nějakej odborník na vyhledávání spotřebičů?

Rodiče se rozhodli, že si koupěj novou ledničku.

t.č. mají volně stojící, kombinovanou, mrazák dole 3 šuplíky, vysokou... značku netušim (Samsung?)

Já osobně jim teda radim Liebherr, s tou značkou mám výborný zkušenosti, ale oni to asi až tak neřešej - jen ne žádnej levnej šunt jako třeba Indesit a podobný škváry, no...

Zvažujou i tu skříňovou čtyřdvéřovou americkou, ale bez toho otvoru na nápoje.

Tyhle typy Liebherr asi nedělá, co?

Našla jsem nějakou Hisense... co to je za značku, znáte? Já to v životě neslyšela...

Tak si nechám poradit - co byste doporučili/y?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 09:20

Známy majú americkú Beko a veľmi si ju chvália. Mali predtým Samsung a po 2 rokoch sa pokazila. Tú 4dverovú Beko majú asi 6 rok. S tou značkou skúsenosti nemám aj keď sestra má od nich pracku a tiež si chváli. Predtým mala prekvapivo Samsung a po skončení záručnej doby odišla. No ja ako mam Samsung telefóny rada tak bielu techniku od nich nikdy  Recenzie je dobré pozerať aj na zahraničných stránkach, a nespoliehajte sa na špecifikácie na Heuréke, majú v tom bordel.

Ja mám chladničku Gorenje pretože Bosch chladničky sa mi v tej dobe nepáčili tak som vzala dobrý pomer cena/výkon a chladnička ma 5 rokov a furt ako nová. 

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 10:12

paktofonika 

oni tu stávající mají určitě 20 let a furt funguje skvěle - jen mám pocit, že to těsnění už není měkké a tudíž asi netěsní na 100%... no a výměna se nevyplatí

tak já kouknu i na ty Beko, ale to bude pro matku určitě nekvalitní značka (má to na stejné úrovni jako Indesit)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 10:19

RoSa Jj ja to mám takisto zaradené medzi tie nekvalitnejšie značky ako Indesit a Candy ale Candy som mala pracku a vydržala 5 rokov a ešte som ju predala lebo bola ako nová a nič jej nebolo. Známa práve kupovala tú Beko preto že vtedy ešte výber tých 4dverových bol malý resp vyberali medzi 2 značkami. Videla som ju mnohokrát naživo a pôsobí kvalitne. No pokiaľ by netrvali na 4 dverovej tak Miele. 

A Samsung pred 20 rokmi nieje Samsung dnes 

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 10:27

paktofonika 

čtyřdvéřová není podmínkou - to nás jen tak napadlo...

tahle Concept by jim možná stačila, jen netuším, co je to zač

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 10:30

RoSa známému těsně po záruce odešla Liebherr, takže dnes se obávám že nic není jistý.

máme tuhle a já jsem teda spokojená, ale pro dva lidi by mi přišla veliká

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 10:45

RoSa No ani som nevedela že Bosch ma takisto tento typ chladničky. Tak za mňa určite Bosch. Všetky spotrebiče okrem chladničky a sporáku mam od nich a super. Záručná doba ubehla u všetkých a fungujú na 100%.

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 14. dubna 2018 16:45

@Rosa

 Beko je vyrobeno v Turecku. Já mám Siemens, nerez, dvoudveřová, výška 200cm, š. 70 cm.Mám jí čtvrtým rokem a zatím ok, a super vnitřní prostor. Liebherr jsem měla před ní a bylo to celkem zklamání. Hlučná, mizerný plasty.

Offline rozarka
Avatar
3984 příspěvků moje polička 15. dubna 2018 15:13

Mívali jsme Elektrolux stejnou, jako měl syn v nájemním bytě. Typ stejný a ve výsledku úplně jinou. Plastové části z jiného materiálu,všechno tak nějak lip lícovalo....takže určitě záleží, pro jaký trh je zboží určeno. Pak nemusí být značka rozhodujici

Offline Pherenike
Avatar
70 příspěvků moje polička 15. dubna 2018 16:12

Zdravím, vždycky mi to přišlo zbytečný, ale nějak začínám uvažovat o koupi sušičky a to hlavně z toho důvodu, že naprosto nesnáším žehlení a vůbec se mi tím nechce zabíjet čas, ale na druhou stranu nesnášim pomačkaný oblečení. Takže se to ve mně dost tluče :-). Osobní zkušenost se sušičkou nemám žádnou, můžete mi, vy zběhlejší říct, jestli to tak opravdu je, že to prádlo se sušičky není zmuchlané a nepotřebuje žehlení? A taky nějak mám v povědomí, že sušičku kombinovanou s pračkou ne. Nevíte proč? A nemáte s tím někdo zkušenost? Případně budu ráda za doporučení na nějaký konkrétní typ, značku...

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 15. dubna 2018 16:42

Jde o to, jak moc je člověk citlivý. Já prádlo vyndám hned, trička si rovnám přes opěradlo židle a hned potom je jdu skládat. Když to na stole uhladím ještě trošku teplé, tak je to v pohodě. Nejsou jak vyžehlené, spíš jsem na začátku měla pocit, jako když člověk poskládá už nošené triko. Ostatní věci neřeším. 

S tou kombinovanou to vidím teď u bráchy. Brácha si nepořídil nic levného, ale kombinovaného a spokojený není. Prádlo někdy není dosušené a je víc zmačkané. Taky cyklus praní a sušení prostě trvá déle a nemůžeš prát další věci. Přijde mi, že samostatná sušička má větší buben a tím se prádlo méně mačká. Kdysi mi opravář řekl, že je to jak chtít mít funkční troubu s ledničkou a kombinovanou mi rozmluvil. Osobní zkušenost mám jen s jedním praním u bráchy. 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 15. dubna 2018 18:06

Renusatko Vystihla jsi to naprosto přesně. Dalšího komentáře netřeba, jen se souhlasně přidávám k tvé odpovědi. 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 15. dubna 2018 18:10

paktofonika Beko je tuším turecká značka, ne americká . Kdysi jsem měla Beko pračku se sušičkou, teď máme od Beko mrazák a ten je naprosto v pohodě, spokojenost.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. dubna 2018 18:19

whiskas Netvrdím že je Americká. Bavili sme sa o americkej chladničke tzn. Dvojdverová/štvordverová 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 15. dubna 2018 18:22

paktofonika Jo, teď to dočítám, nějak ten text splynul. 

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 15. dubna 2018 19:46

Pherenike pokiaľ ju totálne neprepcháš, alebo to tam nenecháš ležať, kým to úplne nevychladne, tak to  (podľa môjho názoru) až na výnimky žehliť netreba. Čo sa týka kombinovanej, mala som aj takú, bola som spokojná, ale tým, že program pranie + sušenie trval veky (takto to prehodíš a kým sa suší, už sa môže prať ďalšia várka), tak pri zvyšujúcom sa počte obyvateľov domácnosti (a teda že tí noví malí sa vedia fakt umne zaprasiť), to prestalo kapacitne stačiť.

Offline Pherenike
Avatar
70 příspěvků moje polička 15. dubna 2018 20:18

Díky za reakce, no já jsem už dost polevila, už mi stačí, že to prádlo nevypadá, jako krávě odněkud vytažené, takže by to mohlo řešit můj problém. Občas to fakt jen z tý pračky rovnou jen poskládám, že se svět nezblázní, ale pak to vidím oblečené a hrozně mě to žere. Ale u toho žehlení fakt trpím, takže beru cokoliv, co by mohlo pomoct :-)