Domáce spotrebiče

13. ledna 2018 14:47
Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 22:06

Mrakoplas 
Drahé sklo, nože, dřevěné nebo zlacené nádobí a stříbro. Ale opraváři tam nachází žvýkačky, skořápky, pecky atp.

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 22:07

Mrakoplas 
Drahé sklo, nože, dřevěné nebo zlacené nádobí a stříbro. Ale opraváři tam nachází žvýkačky, skořápky, pecky atp. A věci z hliníku.

Offline Mrakoplas
Avatar
8785 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 22:33

kocoureksuggy tak to hej, to su veci co umyvacka znici. Myslela som skor na veci, ktore znicia umyvacku (ako ten lep z etikiet). Inak to si mi pripomenula ako bezne najdem po doprani pracky v tej prackovej gume kamienky z ihriska. Vsetko pred pranim preberiem, kamienky vypadavaju z deciek kontinualne odkedy pridu domov, z vyzleceneho oblecenia a aj tak ich kopec unikne a cakam kedy ucpu práčku

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 23:33

Mrakoplas 

Asi jí neucpeš, jen často kontrolovat filtr a holt vyklepávat to "pískoviště". Normálním provozem se přístroje nezničí, jen to lepidlo z etiket ve velkém množství může způsobit problém. Jinak vždy stačí běžná doporučená údržba.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 24. srpna 2020 14:25

Jsem měla za to, že Beko je levná nic moc značka, ne, že si hraje na Miele. My měli asi 7 let myčku, zrezavěly jí koše na nádobí a prasklo jí plastové kurvítko pod vypínačem a mamka má mrazák, asi 4 roky? Funguje bez problémů. Pračku mám Brandt na 8 kilo prádla s betonovou zátěží a neměnila bych.

U těch parních přístrojů na úklid pozor na to, zda tu špinavou vodu také vysají, některé čističe jen vytváří páru a zbytek je třeba udělat ručně - vyčistit a vytřít.

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 24. srpna 2020 14:44

Mohučanka No ale na co by pak člověk měl myčku, když tam nesmí dát mísu od těsta?

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 24. srpna 2020 14:46

Aranel no, prej jí mám předmýt 

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 24. srpna 2020 14:53

Candance mam vestavenou lednicku whirpool, pred 2 lety byla jedina s vetsim vnitrnim rozmerem, ze se tam vejde i plech (ze je jedina tvrdili v kuchynskem studiu, nezkoumala jsem a nevim, jak je to ted)

a stale se slzou v oku vzpominam na predchozi americkou LG, ktera se do nove kuchyne proste nevesla, ale i pres sve stari mi stale pripada lepsi, zvlast ten konfort pristupu do mrazaku

a desku jsme vybirala na 5 plotynek a az doma zjistila, ze ta 5. je jen na udrzovani teploty, coz me trochu zklamalo,je to siemens

Offline Tabea
Avatar
4662 příspěvků moje polička 24. srpna 2020 20:32

marieu


jestli Viledu tohle, tak nedoporučuji. Koupila jsem po ovacích kamarádky a stojí v komoře. Krátká šňůra, nedostanu se pod gauč ani pod postel. Nevidím rozdíl mezi vytřením tímhle a obyčejným mopem.

edit: Vlastně je rozdíl v tom, že tady šmrdlám podlahu stejným hadrem, respektive mám několik hadrů, které prostřídám. Normální mop každých pár m2 přeperu...

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 25. srpna 2020 09:19

Tabea Zamýšlela jsem nějaký xxl typ, ale zřejmě tam bude rozdíl jen ve tvaru a velikosti té vytírací části. Tož to mě tedy nepotěšilo, ale určitě díky za zkušenost... musím se někde podívat na ten karcher. Fyzicky.

Offline Mulen
Avatar
4239 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 09:16

Máte tip na pákový presovač? Ten starý pomalu odchází (nebudu jej zdržovat) a pokukuju po novém. Tak do 10 000 a aby uměl napěnit mléko. Nejlíp kovový, ale to nevím, jestli v téhle ceně jde..

Offline Janulik03
Avatar
16654 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 18:58

Mulen a musi byt pakovy? 

Teraz sme menili kavovar a znovu za sutomat znacky Krups esential , napeni aj mlieko a kavu robi vyborne. Ani cena nebola zla. 

Asi 360€ stal

Offline Mulen
Avatar
4239 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 19:25

Janulik03 no chtěla jsem pákový, jsem na něj zvyklá, asi jsem konzerva. Nasi maji ten automatický a káva z něj mi chutná teda taky

Dik za tip.

Offline Janulik03
Avatar
16654 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 19:27

Mulen mne sa to paci rano kym sa umyjem a upravim caka ma kava

Offline Mrakoplas
Avatar
8785 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 20:22

baltik tu chladnicku mame aj my a teda stve ma riadne, okrem tych nepraktickych velkych dvierok je v chladničke stale namraza na zadnej stene, nech ju nastavim akokoľvek. Znama ju ma tiez a stazuje sa na to takisto. Fakt lutujem, ze som sa na nu dala ukecat. Plus ked sa pokazi a prestanu ju vyrabat, co do tej skrinky dam? 

Offline Mulen
Avatar
4239 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 20:50

Janulik03 to je pravda, takhle bych stihla pripravit kavu i ja. Ale uz ne vypit, mam na vsechno ctvrt hodiny.

Offline Janulik03
Avatar
16654 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 21:03

Mulen stlacis gombik hned po prebudeni a vypijes tak ako ja pri obliekani pochodujem s hrnkom ako blb

Offline Mulen
Avatar
4239 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 21:05

Janulik03 leda tak, to by slo

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 03. zaří 2020 15:01

Mrakoplas je, to jsem rada, ze to neni mnou, ja tam mam budto namrazu na zadni strane nebo takove celkove mokro

ale zase ten plech se tam vejde, to mela pani v kuchynskem studiu pravdu :)

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 28. října 2020 19:45

je to možná i do blbých dotazů, vybírám troubu, a koukám, co všechno ty potvory dneska umí..např. parní pečení. K čemu to je?  Používáte to?