Domáce spotrebiče

13. ledna 2018 14:47
Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 11:03

Prosím o radu a zkušenosti- používáte některá tyčový parní mop k vytírání podlah? Jaké máte zkušenosti s různými značkami?? A jak vypadá podlaha po "ošetření" je mokrá srovnatelně jako po vytření?? Děkuju hezky předem za odpovědi.

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 13:19

marieu Nie je tak mokrá, lebo sa to hneď odparí. Ja mám nejaký bežný, chcem ho vymeniť za ľahší (tento je kombinovaný s mechanickou metlou, a to teraz hodnotím ako blbosť), ale rôzne značky porovnať neviem.

Offline Candance
Avatar
5351 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 13:31

Ja prijimam tipy na veskere kuchynske spotrebice - indukce 80 cm, mycka, vestavena chladnicka. 

Nejaka dobra trouba. 

Nechce se mi zkoumat, co je na trhu za vymysly a.co ma a nema.smysl.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 15:15

Candance sirokou indukci mame bosch, s tou jsem spokojena. s jejich troubou ne. mycku jsme vymenili za xxl miele a super. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 16:12

Během tří let se mi podruhé vys...a myčka Bauknecht.

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 18:43

slniecko Zvažuju, jestli mám koupit viledu, nebo vrazit prachy do tyčového kärcheru... v podstatě mám na vytření celý, i když malý byt. S malými dětmi klidně 4x týdně. Máš prosím zkušenosti i parketami nebo dřevěnou podlahou?? 

Offline Candance
Avatar
5351 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 19:30

viktorka_od splavu nad Bosh deskou i troubou uvazuju. Tak jeste porovnam.

Nekdo mi jako super doporucoval Beko. To se ale bojim

Offline Pinot Noir
Avatar
24497 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 19:42

Candance jsem velmi spokojená s indukcí AEG. Musí mít funkci booster, zesílení výkonu. Vedle toho se plyn může zahrabat. 

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 19:43

Candance 

Beko bych ti snad i rozmlouvala.

Offline Candance
Avatar
5351 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 19:44

kocoureksuggy ok diky, sbiram recenze.

Tchyne ma pracku a moc si ji chvali

Offline Candance
Avatar
5351 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 19:44

Pinot Noiro boostwr jsem.slysela, dam si pozor. Dekuju

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 19:46
Reakce na Candance:

kocoureksuggy ok diky, sbiram recenze.

Tchyne ma pracku a moc si ji chvali

​To věřím. A jak ji má dlouho?

Offline Candance
Avatar
5351 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 19:47
Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 19:53

Candance já mám taky indukci aeg s tím boosterem (teda doteď jsem netušila, jak se tomu nadává) a je to super. Konvici vůbec nemáme, není to potřeba. Troubu máme taky aeg a spokojená jsem ( hlavně s tou pyrolýzou ). Lednici jsem měla nejlepší Liebherr, teď mám v kuchyni jen takovou pidi plus mrazák ve sklepě. Myčka je prej nejlepší miele, ale cena se nám tehdy nějak nelíbila. Už to všechno dobře slouží 7 let a jen s myčkou (aeg) jsou problémy, ale skoro si myslím, že je to chyba uzivatelska a ne té myčky

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 19:56

Candance 

Beko je turecká značka a snaží se mít servis jako Miele. Ale ty výrobky jsou kvalitou úplně jinde, jen ty ceny až tak vzdálené nejsou. Já myslím, že AEG, BOSCH, Siemens, Miele, Whirlpool, Electrolux jsou značky, kdesi úplně vedle šlápnout nedá. Indukce s boosterem je dnes běžná záležitost, budeš muset pořešit zda s rámečkem či bez. Trouba je super s přístřikem  (s párou), kdo často peče, určitě tuto funkci ocení.

Offline Mrakoplas
Avatar
8812 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 20:09

Mohučanka nasi si prvu umyvacku kupili este vela rokov dozadu a odzaciatku su verni aeg. Prva vydrzala 10 rokov a potom ju darovali tete, ktora ju ma v letnej kuchynke dodnes a funguje stale! Je to snad 20 rokov (neviem presne). Odvtedy maju uz tretiu alebo stvrtu a kazia sa cim dalej tým viac, uz s nimi az tak spokojni nie su. Tak to mozno nebude uzivatelska chyba :)

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 20:13

Mrakoplas

To je možné, manželovi rodiče mají myčku aeg na chalupě už určitě 15 let a pořád myje jak nová. 

Nám ji připojili na horkou vodu, a přišel na to asi po pěti letech opravář, málem ho vomejvali. To ji prý úplně neprospívá. No a já v ní myla...všechno to, co se nemá, zejména skleničky i s etiketou. Teď už si dávám lepší pozor, od té doby, co se nám rozbila na Štědrý den.

Offline Mrakoplas
Avatar
8812 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 20:26

Mohučanka ehm pohare s etiketou som v starej (siemens) umyvala uravidelne . Ale za 9 rokov ziadnej starostlivosti jej nic nebolo (ako je na tom teraz neviem, byt som predala). Inak co okrem etikiet sa nema umyvat? Ja tam okrem dreva davam snad vsetko.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 20:34

Mrakoplas

No prý vadí hlavně to lepidlo od těch etiket. Dostala jsem vynadáno i za mísu se zbytky chlebového těsta, a nakonec tam ten opravář našel obal od papírových kapesnicku

Offline Mrakoplas
Avatar
8812 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 20:53