Domáce spotrebiče

13. ledna 2018 14:47
Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 06. května 2020 13:27

Garfie starou remosku mám doma, už jsem taky přemýšlela, zda ji do bytu nedat. Cílem bude vyrobit poživatelné jídlo v co nejkratší době, žádné kulinářské speciality se tam asi připravovat nebudou.

Offline continuity
Avatar
33722 příspěvků moje polička 06. května 2020 23:56

Mirka jdi do té MW, ja byla bez trouby jenom s ní několik let. Porizovala jsem si ji v podobne  situaci. Maly  být, kde jsem věděla, že nezustaneme. MW mám doteď a troubu jsme pořizovali až když byly mladší cca 2 roky, takže 4 roky po přestěhování. 

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 08. května 2020 11:34

Mirka Remoska

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 08. května 2020 11:41

Mirka zas jestli to má bejt nějaký studentský bydlení, pořídila bych obyč mikrovlnku a vybodla bych se asi i na remosku. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 08. května 2020 18:53

Potrefenáhusa to si taky myslím, že ta děcka o tom přemýšlet nebudou, chce to něco na první dobrou. Bojím se i toho grilu v MV, jsou schopný podpálit panelák. Snad jim křivdím. Už mě i napadlo, dát jim naši starou MV, ale nejde u ní vypnout signalizace. Že bych si mohla dopomoct k něčemu lepšímu domů.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 08. května 2020 21:46

Mirka tak to je naopak signalizace potřeba!:-))

Offline Mrakoplas
Avatar
8812 příspěvků moje polička 25. května 2020 21:29

Nemate niekto skúsenosť so susickou vstavanou v skrini? Fakt by sa mi s detmi hodila ale nemam ju kam dat, jedine do skrine (ktoru akurát idem stolarovi kreslit) do spalne :/. Mam vstavanu pracku a som s nou max spokojna, vobec ju nie je pocut ale nikdy som nevlastnila susicku tak netusim ci v skrini moze byt a je to prakticke.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 25. května 2020 21:34

Mrakoplas zkušenost nemám, ale nevidím důvod proč by to nešlo, sušička není nijak zvlášť hlučná, potřebuje akorát přívod elektřiny, neskáče, nic z ní neteče (když to pokaždé vyliješ.-)) vidím to jako dobrý nápad. navíc sušička je po pračce můj nejoblíbenější domácí spotřebič, spíš se obejdu bez myčky:-)

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 25. května 2020 21:48

Mrakoplas Tak jediná věc na kterou si dát pozor, aby ta skříň byla nějakým způsobem odvětraná. Ale v celku mám dojem, že jsem to určitě někde viděla. Jestli ji máte už vybranou, tak bych možná napsala výrobci a zeptala se, za jakých podmínek vestavění doporučuje.

Offline Mrakoplas
Avatar
8812 příspěvků moje polička 25. května 2020 21:52

viktorka_od splavu DruI vdaka za rady. Vybranu nemam, pracku mam bosch a som spokojna, tak som chcela tuto znacku ale pozeram, ze tie vstavané skoro ziadna firma nevyraba :/ to bude oriesok. Ale otazka na vyrobcu je dobry tip, to skusim.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 25. května 2020 22:02

Mrakoplas no ale to není nutný, pořizovat vestavnou, vestavná myslím bude nějak uzpůsobená do kuchyňské linky, na ty dané rozměry. skříň si pořídíš podle potřeby

Offline Mrakoplas
Avatar
8812 příspěvků moje polička 25. května 2020 22:25

viktorka_od splavu ja naopak myslim, ze tam je rozdiel hlavne v prehrievani/hlucnosti/resp ine parametre, ktorym absolútne nerozumiem. A susicku si asi málokto dava do linky. 

Edit. Ale ako pisem, rozumiem tomu ako koza petrzeli, tak so asi necham na samba :) ale to sa toho mozno nedockam

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 26. května 2020 08:56

Mrakoplas pokud jde o kondenzacni susicku (s jinymi typy nemam zkusenost), tak nic takoveho nenastava. ale mozna si teda nejdriv nekde obhlidni, co vlastne chces

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 31. května 2020 22:40
Reakce na Mrakoplas:

Nemate niekto skúsenosť so susickou vstavanou v skrini? Fakt by sa mi s detmi hodila ale nemam ju kam dat, jedine do skrine (ktoru akurát idem stolarovi kreslit) do spalne :/. Mam vstavanu pracku a som s nou max spokojna, vobec ju nie je pocut ale nikdy som nevlastnila susicku tak netusim ci v skrini moze byt a je to prakticke.

​myslím, že možná Catherinne ? Jestli se mýlím, tak se omlouvám.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 31. května 2020 22:54

Já teda bych jen podotkla, ze susicka je vedle pračky a mycky zdaleka nejhlucnejsi spotrebic (bosch). Myslím by v nějaký skříni stát klidne mohla, jesli se tam vejde, akorat je nutný se dobře dostat k tomu supleti plnymu vody

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 31. května 2020 22:59

Mohučanka bude v šatnè, ta ještě není, tak stojí v pokoji. Ve skříni ji bude horko...myslím...trochu toho prostoru to chce. 

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 01. června 2020 19:38

Mrakoplas 
Sušičku do skříně lze dát, je však dobré nechat pár centimetrů okolo volných. A dobře odvětrávat během sušení.

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 13. července 2020 23:19

Prosím o radu pri výbere novej žehličky. Aká značka je spoľahlivá? S ktorými máte dobré ( prípadne aj zlé) skúsenosti? Ďakujem za každú odpoveď.

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 13. července 2020 23:24

Biely kvet já mám už druhou Philips parní, co se u ní nemusí nastavovat teplota, a velká spokojenost (druhou proto, že první kočička racila strhnout z prkna na podlahu a praska ji rukojeť) 

Offline Pinot Noir
Avatar
24494 příspěvků moje polička 14. července 2020 05:12

Biely kvet mám obyčejnou napařovačku Philips už skoro dvacet let, jestli někdy vůbec doslouží, beru jako povinnost koupit si Philips znovu