Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline notna
Avatar
6516 příspěvků moje polička 29. března 2024 08:50

MPLee Není to neobvykle, aby puberťak neměl OP. Přemýšlím, k čemu kromě cestování jsem potřebovala u dcery doklad totožnosti a kromě slevy na vstupném nebo jízdném, kde ukazuje ISIC, mě nic nenapadá. 

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 29. března 2024 13:19

Ve středu Rosťa dostal nové kolo a de facto z něj od té doby venku neslezl

Ještě jsem snad nepotkala jiné dítě jeho věku, které by na kole jezdilo tak vášnivě jako on. Spoustu dětí kolo baví, já na něm jako malá taky ráda jezdila, ale u něj mi to přijde jako opravdu vášnivé zaujetí, je na něm vysloveně šťastný.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. března 2024 14:10

dzizisketa můj synovec taky kolo vyloženě zbožňuje. Moji kluci jezdí rádi, ale je to dopravní prostředek. On jezdí okolo hřiště, couvá s pípáním a tak. Je to super.

Offline Tabea
Avatar
4668 příspěvků moje polička 29. března 2024 15:21

Dcera měla kolo a helma mezi prvníma deseti slovama, když začala mluvit.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 29. března 2024 17:40

Jo, to súťaženie....vždy ma na tom najviac štvalo, že "kto bude prvý spinkať" absolútne nefungovalo...

Offline Gatita
Avatar
7142 příspěvků moje polička 29. března 2024 18:58

Ja mam taky cyklistickou radost, mladsi dite dnes poprve dostalo kolo se slapkami, nejdriv se nechalo tahnout na lane za kolem tatinka, ale pak prohlasilo, ze pojede samo, a objelo skoro cele jedno Luzicke jezero! Ja jsem stastna jako blecha, protoze mam rada vikendy venku a na tom kole to je s detmi jednodussi. A jsem celkem hrda i na sebe, ja na kole nikdy nejezdila a taky jsem to dala.  A ta Luzicka jezera jsou pro tento ucel super, pokud vam nevadi obcasny vyhled na prumyslovou zonu, tak je to tu pro deti na kola a brusle idealni.  

Online brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 29. března 2024 19:01

Gatita Je, do té Lužice jsem vždycky chtěla jet, když byli kluci malí a nikdy jsme se tam nedostali. Ale v plánu je to stále.

Online brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 29. března 2024 19:04

Kluci chodí klakotat (náhrada zvonů), takže vstáváme v 5:30. Fuj. Teda jenom dneska a zítra, ale stejně. K tomu je mladší lehce choroba, takže předpokládám, že příjde s teplotou, ale nebude síla ho zítra udržet doma (protože koleda a peníze)

Offline Gatita
Avatar
7142 příspěvků moje polička 29. března 2024 19:10

brrr asi zalezi, jak to mate daleko. Od nas to jsou dve hodky (ale s kolama na strese a pak v zacpe u Drazdan to trvalo dele). Je to byvala tezebni oblast a prumysl tu je dodnes, takze krajina tomu odpovida. Ale muzes jezdit kolem tech jezer na moc peknych cyklostezkach borovicovymi haji, zadna auta, minimum lidi... A tady v tom nasem mestecku je i dost atrakci pro male deti (hriste, mini zoo atd). A ty plaze vypadaji fajn, jen netusim, jaky naval je tu v lete. V nedeli se chcem cestou zpet stavit na nejakou luzickosrbskou velikonocni tradici, tak jsem zvedava, nic o tom nevim.

Online brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 29. března 2024 19:32

Gatita No, z Opavy je to právě už trochu z ruky. Industriální krajina nevadí.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. března 2024 19:53

Gatita hezké! My ještě na žádném takovém výletě na kolech s dětmi nebyli, letos to teda taky nevidím. stejně si myslím, že mladší by na to neměl tu mentální výdrž.

Offline rysamona
Avatar
832 příspěvků moje polička 29. března 2024 20:09
Reakce na brrr:

Kluci chodí klakotat (náhrada zvonů), takže vstáváme v 5:30. Fuj. Teda jenom dneska a zítra, ale stejně. K tomu je mladší lehce choroba, takže předpokládám, že příjde s teplotou, ale nebude síla ho zítra udržet doma (protože koleda a peníze)

​A myslím že sis na brzké vstávání stěžovala i loni

Online brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 29. března 2024 20:14

rysamona I předloni. To je takové moje každoroční lkaní. Ještě mám letos nějaký moribundus, tak jsem docela vyplivnutá. No, aspoň neprší, to bývá nejhorší.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. března 2024 20:29

brrr mně to zní šíleně, to je tak vypravit děti a zaplout ještě do peřin Mně se dneska náramně hodily jidáše ze včera. Děti vstaly natěšené na chalupu (na nás brzy), dožadovaly se snídaně, tak jsem akorát houkla, že jidáše jsou v kuchyni. Na mimino to bohužel nefunguje

Online brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 29. března 2024 21:28

Evaeva Jasně, že zalezu do peřin, ale už neusnu. Asi stárnu, letos se budím o víkendu před šestou dost často a pak nejsem schopná vstát v týdnu

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. března 2024 21:32

brrr no jo, tohle mi nikdy nedojde, já usnu hned i takhle po hodině vzhůru

Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 30. března 2024 00:46

Evaevajá jsem to uměla zamlada, nejlíp se ještě přes tím najíst. Ale teď to taky neumím. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. března 2024 07:56

continuity jojo vstanu s miminem, nasnídám se, dám ho spát a jdu taky. Ale jak se prodlužuje čas bdění, už to není ono.

Offline miuu
Avatar
381 příspěvků moje polička 30. března 2024 08:32

brrr My jsme vstávali ve 3.30  . Naštestí dneska na rok naposled.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. března 2024 08:59

miuu v kolik u vás vyrážejí? Já chodila na chalupě na malé vesnici a vyráželi jsme až v sedm, to není tak hrozný.