Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33672 příspěvků moje polička 28. března 2024 06:57

Pinot Noir moc tlapkamsnad si to nechá brzo vysvětlit, u nej to všechno pak přijde ráz na ráz

já mám teď nějak pocit, ze melu z posledního, nejdriv byl tejden úplně odepsanej muž s ústřelem, dite skoro 14 doma s nudli a tenhle tejden mám rýmu i já, doma strasnej chliv a dite po ty nemoci nějak vyvadi jak pominuty, ten včerejšek mi dal fakt zabrat, mladší se toho jeceni boji a jeci taky...

ale i byly i světly chvilky

Offline MPLee
Avatar
2340 příspěvků moje polička 28. března 2024 08:01

Pinot Noir tlapkám a taky si myslim, že příští pokus dá Viki s prstem v nose jak nic. Ale nějak si myslim, že většina dětí bez dokladu, co se hlásí na střední, nebudou jen proto, že nespolupracují na focení  

Jestli ti to aspoň trochu pomůže, tak já tenhle týden několikrát brečela, proč mám tak nevychovaný a šílený děti  Jako oni jsou zlatý, zdraví a šikovní. Ale hecujou se navzájem ve všem. Kdo bude víc pišťet, kdo udělá větší bordel. Měla jsem 3 dny zablokovaná záda, od toho migrény a byla jsem na ně sama. V Bauhausu mi syn vylezl z košíku a zdrhnul, doma se naučil houpat na madle od kočáru a každou chvilku ho na sebe převrhne. V koupelně vyleze na umyvadlo a rabuje zecadlovou skříňku. Kam se nedostane on, tak mu dcera otevře a pomůže mu. Dcera dostala od babičky takovu levnou stavebnici s malými dílky a bavila se teď jen tim, že to vzala a po hrstrech rozhazovala po bytě. S ničím teď nesouhlasí a k nám mluví jen jako "já chci" nebo "ty musíš!"   Jsou hrozně hlučný... No už se těším na chalupu, až je vypustim a aspoň nebudu řešit, že v 6 ráno ječí a budí sousedy. 

Offline Suya
Avatar
příspěvků moje polička 28. března 2024 08:56

Potrefenáhusa Svetly chvilky jsou ale mega roztomily! A stejnej overal mi ceka v supliku na vyuziti.. Akorat jeho chvile prijde az s podzimnim bahnem

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33672 příspěvků moje polička 28. března 2024 09:54

Suya na nespolupracujici utikajici dite se teda dost blbě oblika

Online Pinot Noir
Avatar
24425 příspěvků moje polička 28. března 2024 09:56

Potrefenáhusa vždyť vypadají jako andílci, ty nemůžou zlobit!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33672 příspěvků moje polička 28. března 2024 09:58

Pinot Noir voni nezlobej, jenom furt úplně strašně ŕvou

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 28. března 2024 10:06

letfenixa To mě přesně napadlo, že mají Pinotovi štěstí na fajn lidi, já jsem nechávala malýmu dělat novou občanku, když mu byly dva roky. Ani moc neprudil, nebrečel, nevztekal se, ale pochopení od úřednice bylo nula.
Pinot Noir je mi jasný, že byste to štěstí rádi oželeli, kdybyste ho nemuseli potřebovat, a fakt bych vám to moc přála. Ale taky věřím, že to zas jednoho dne udělá cvak a bude po problému.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. března 2024 14:55

U nás se dneska taky daří: mimino spí půlku obvyklého času, takže jsem nestihla zabalit děti na víkend, překynulo mi těsto na jidáše nebo co a půlka se mi vpekla do mřížky starší u toho motání šíleně vyváděl, mladší vyváděl potom nad rozsypanými rozinkami a došla mi čokoláda.

Offline letfenixa
Avatar
7944 příspěvků moje polička 28. března 2024 17:57

My sme boli na velkonočných dielničkach. Zaplatila som 8 €, dieťa si pomalovalo vajco, uplietlo korbac a že odchádzame. Tak to teda nie, ideme na všetko.  Tak máme všetko. 2 hodiny sme tam boli.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. března 2024 18:52

letfenixa kluci potřebují vždycky všechno, já bych třeba i něco vynechala No letos jsme to radši vypustili úplně, já, dvě děti a kojenec není úplně vhodná kombinace.

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 28. března 2024 19:08

A ja som tento rok Velku noc uplne zabila, ani vyzdobu som nebola schopna vytiahnut, nic upiect, sambo s detmi korbace neuplietol (chvalabohu mame kdesi minulorocne). Aj kvety vo vaze to uz vcera odpiskali. Jedine skolka to opat zachranila, syn doniesol žitko, do ktoreho som zapichla vajicka taktiez zo skolky a vybavene  

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 28. března 2024 19:10

Prosim pekne kto ste mi tu radili, kupila som listky na zajtra do Permoniste, kam sa vydat potom? Asi by som sa chcela vyhnut Brnu. Ma byt pekne tak nieco vonku..Mozno aj jednu noc prespime. Kam sa vybrat? Nemusi to uz byt vylozene pre deti.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. března 2024 19:48

Mrakoplas my toho včera dotáhli ze školky tolik, že máme výzdobu pro několik domácností. Ještě že jsme si o to prozíravě řekli, dneska jsem šla bez kočáru, to bysme to nepobrali. Já teda většinou dělám maximálně větev, letos nebudeme doma doma, tak nemáme ani to. Ale máme kohouta z ruličky, ovečku, tři vejce a 3x osení. Ještě jsme měli obří vejce z papíru, ale to syn s kamarádem vyměnil za plyšovou papriku

Offline Kokoska
Avatar
28242 příspěvků moje polička 28. března 2024 19:55

Mrakoplas taky nemam nic, jen se mi konecne podarilo osazet par venkovnich kvetinacu jarnima kytkama. Pect mazanec a minimalni vyzdobu udelam zitra,  ale budou to jen nekam polozene kraslice, jako v minulych letech.

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 28. března 2024 20:11

Kokoska ja ani tie pekne kraslice nemam! Planujem ich kupit uz asi desat rokov a spomeniem si na to dva dni pred Velkou nocou . Este aj pomlazku (strasne pekne slovo) som dnes kupovala s detmi, samozrejme uz mali velke prd. Som strasne nemozna v poslednej dobe :)

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 28. března 2024 20:17

Priznam sa, ze dnes uz mi deti riadne lezu na nervy. Doslova kazdych 10 minut hadka a bitka, kto bude v niecom prvy. Poobede sa skoro sotili do cesty pri hadke kto stlaci tlacitko na prechode pre chodcov. Medzitym dalsich x podobnych veci. Teraz sa kupu, chcu z vane von a co myslite? Zase je to tu!!! Kto pojde prvy. Ja uz neviem co s nimi. Vcera som bola zenovy majster a pri hadke na schodoch som si pred nich sadla a s kludom vyhlasila, nech sa dohodnú. Krasne nasli sami riesenie, ze jeden pojde dnes a druhy zajtra. Bohuzial pri dalsich situaciach uz to nefunguje.

Za chvilu ma to caka pri umyvani zubov, obliekani do pyzama...uaaaa!

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. března 2024 20:20

Mrakoplasu nás už jsou všichni v postýlkách. Ale hádka ve vaně, to je náš každodenní chléb. Mladší tam navíc nechce být sám (ani tu půl minutu), starší to ví, ale stejně se ho vždycky snaží předběhnout Ale dneska jsou asi nějaké erupce, taky to tu bylo veselé.

Offline letfenixa
Avatar
7944 příspěvků moje polička 28. března 2024 20:24

Mrakoplas my máme 10 vyfukanych vajec, ktoré budeme zajtra alebo v sobotu voskom maľovať, to bude teprv krása!

U nás tú výzdobu fakt zachraňuje Lukáško,  máme bahniatka, aj zlatý dážď, ja som prispela jedine veľkonočným obrusom.

Offline žluťásek
Avatar
7604 příspěvků moje polička 28. března 2024 20:43
Reakce na Evaeva:

Mrakoplasu nás už jsou všichni v postýlkách. 

​Ach! My teprve pečeme jidášky. Protože se musejí udělat na zelený čtvrtek a nikdy jindy, ani když přijdete v sedm večer z výletu

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. března 2024 20:48

letfenixa já se těšila, jak budu takové věci dělat s dětmi. No s kluky to moc nevypadá. Zkoušeli jsme ubrouskovou techniku, starší to vzdal hned, mladší se teda držel a vajíčko zvládl. Největší úspěch mělo barvení pomocí kuchyňského ubrousku a fixek, to teď frčí na ig a je to dost blbuvzdorné Na vosk nemám odvahu, tak snad se aspoň za pár let dočkám toho, že mi na to dají prostor.