Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline pavelkosk
Avatar
příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 20:02

Příspěvek vymazán z důvodu porušení pravidel diskuze!

Offline Resch
Avatar
152 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 21:52
Reakce na Pinot Noir:

 Jsem ráda, že tu v létě nebudu na prášky sama 

​Tady bude v létě pěkně rušno U nás se přírůstek čeká na jaře, s odstupem čtyř let od první. Je vtipný, jak paměť vytěsní to “blbý” a nechá jen to pěkný - já třeba doteď žiju v přesvědčení, že první těhotenství bylo ten nejúžasnější stav (teď si to teda naopak vůbec neužívám) a mimino to nejhodnější, jaké mohlo být . A pak si přečtu nějaký “povzdech” tady a najednou mi dojde “no jo, to dělala taky”, “a to taky”  a najednou už to mimino zpětně není nejdokonalejší. Ba co hůř, když koukám na fotky zpětně, tak asi ani nebyla nejkrásnější, jak jsem o tom byla přesvědčená 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 21:57

Resch Hele, já si třeba říkám, že je nejvtipnější. Prostě si člověk musí najít nějaký to "nej", aby trochu psychicky pookřál a nabral síly mezi těma všema super čuper miminama, co spějí odpoledne doma tři hodiny a nemusej se vůbec chovat!

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 22:01

slniecko Tak teploUš už tu byl doporučován, já se mohu jen přidat, je to super věc, mám na zimu na hory, do lyžáků, vysuší i promáčené rukavice, ponožky, co si člověk vzpomene. Mám nějakou variantu, co má údajně ze sebe vydávat i něco dezinfekčního... to tedy nevím, jestli je pravda, každopádně svou funkci plní výborně. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 22:07

Resch Tak to taky gratuluju! Jo, nedávno jsem si prohlížela fotky a zjistila jsem, že to naše nejkrásnější miminko vypadalo trochu jako šišatý Hurvínek a vůbec nemělo tu pleť tak bez poskvrnky, jak jsem si myslela 

Offline letfenixa
Avatar
8060 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 04:47

Pinot Noir  ty si to uz aj skor pisala, ze s odstupom casu ti Risa nepride najkrasnejsi. Ked som nad tym premyslala, tak mne syncek ano, akukolvek fotku vidim. Stale je krasny a rad sa obzera v zrkadle. Minule som ho na nocnik posadila pred zrkadlo a aky bol spokojny!

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 07:49

letfenixa Nejkrásnější mi přijde pořád, protože jiná novorozená mimina se mi nelíbí vůbec, ale musím si objektivně přiznat, že jsem ho tehdy viděla jinak 

Edit: a samozřejmě nepíšu o současnosti, teď pochopitelně JE nejkrásnější 

Offline letfenixa
Avatar
8060 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 07:53

Pinot Noir je to také pekné, že pre každú mamu je to jej dieťa najkrajšie :)

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 07:55

letfenixa No ale tak třeba máš štěstí a tvůj JE opravdu objektivně nejkrásnější, někdo to být musí....

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 07:57

Garfie to je urcite moj   

Offline letfenixa
Avatar
8060 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 07:58

Garfie 

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 08:00

Garfie Máš určitě pravdu 

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 08:01
Reakce na letfenixa:

Pinot Noir je to také pekné, že pre každú mamu je to jej dieťa najkrajšie :)

​Však kolikrát už ho to zachránilo před zardoušením 

Offline letfenixa
Avatar
8060 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 08:12

Pinot Noir to veru áno!

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 08:30
Reakce na Pinot Noir:

​Však kolikrát už ho to zachránilo před zardoušením 

 přesný

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 09:48

letfenixa 

Můj je taky nejkrásnější i na starých fotkách .

Offline letfenixa
Avatar
8060 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 12:09

dynda 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 12:32

Pinot Noir chacha, tak toto Alicu zachránilo pred zahrdúsením dneska v noci. Hodinu spala, hodinu bola hore, celú noc. A ráno som si ani nestihla zuby vyčistiť, bežala som s ňou von, aby čosi dospala. No spala tri a pol hodiny a bolo jej jedno, že mama je premrznutá, hladná, smädná a nevyspatá :-)

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 12:44

betsey Uf, tři a půl hodiny, byla jsem venku hodinu a půl a už jsem byla fakt ráda, že to tam už ani to dítě nebaví 

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 12:49

Asi se nam blizi okamzik zahajeni nocniho bezplenkoveho treninku. Pres den uz syn chodi na nocnik dlouho, ale v noci to jeste nejde a ani jsme to zatim nezkouseli. Posledni dobou v noci reklamuje mokrou plenku, evidentne ho to zacina budit, coz beru jako znameni,ze dozral cas.

Mne se do toho TAK nechce!!!!!

Tri roky jsme se nevyspali. Sotva skoncilo obdobi nocnich desu, nastoupila faze spani s rodici v posteli (nekomu to nevadi,ale ja se rok nevyspala).ted mame za sebou TRI celkem klidne noci, ktere mlade stravilo dobrovolne ve sve vlastni postylce, a s muzem si pripadame nejak zdraveji, mene unavene a rozlamane. Mne se tak nechce resit po nocich curani a mokre povleceni...prosim, povzbudte me nekdo, ze je to posledni maly krucek na ceste ke kvalitnimu spanku...