Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 15:34

Karja neskúšala, ale ako som sa tu posťažovala, napadlo mi, že sa zasa skúsim obnoviť vzťahy, tak som ju tentokrát poprosila o priateľstvo na fb , možno cez sociálne siete sa tie vzťahy nejako rozbehnú, lebo vždy keď jej volám a chcem sa dohodnúť na stretnutí, tak buď nezdvíha, alebo má niečo zaujímavejšie :-)

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 15:39

continuity to som zistila, že už máme .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46137 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 15:40

DrowRanger u vas se porad ockuje tbc? zavidim!

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 15:41

A inak, ja čo furt pindám na urevanosť syna, tak dnes zvládol očkovanie ako pán, na prehliadke u doktorky vôbec neplakal, ešte sa na doktorku aj usmial, ukážkovo držal hlavičku, nechal sa pomerať a plakal až pri očkovaní, ale aj to nie nejak extrémne. Tak už si len držím prsty, aby neboli teploty (a momentálne spí, sám, neskutočné).

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 15:53

viktorka_od splavu myslím, že áno, ale nie som si 100% istá . Našla som len, že sa to očkuje v nemocnici a so mnou malý prvé dva dni nebol .

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 15:58

DrowRanger tak musis to mat napisane v ockovacom preukaze alebo v prepustacej zprave a mali by ta poucit, ako sa o to starat (no skor nestarat). hlavne to nie je ockovanie, ktore prehliadnes, pretoze na mieste vpichu sa odstupom urobi taky pluzgierik. MUDr. to musi mat v karte nie je mozne, aby sa to nevedelo.

Offline DruI
Avatar
3301 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 16:04

DrowRanger Tak by to očkování mělo být zapsané v očkovacím průkaze. A místo vpichu by měl doktor za nějakou dobu kontrolovat, jestli to reagovalo správně. No a protože v čechách to už není očkování plošné, tak to ještě posouvá zbytek očkovacího schématu, protože po TBC se ještě asi tři měsíce nemá očkovat nic jiného.

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 16:39
Reakce na Janulik03:

Pinot Noir gratulujem. Nečakám síce dieťa, ale dcera nám tiež oznámil, že čakaju druhé. Síce až po 7 rokoch, tak akoby uplne nanovo. Som zvedavá ako to prijme ten náš jedináčik.

​gratulujem!!!

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 16:41
Reakce na Malenge:

Mrakoplas Dá se koupit vložka do bot s vyhříváním na baterii, má to i dálkové ovládání, doporučuji, mám i v lyžákách, bez toho ani ránu. No a pak dle mého strašně záleží na výšce podrážky boty, musí to izolovat, mám takové kozačky/holinky Keen, co mají hrubou gumu a trochu náznak podpatku, ve výsledku to jsou 2-3 cm izolace a teprve pak noha v ponožce nad promrzlou zemí a jsou ty nejlepší boty, co jsem kdy měla.

​Ja som kedysi v jednom nemeckom eshope s detskými vecami videla také niečo ako elektrické sušiče na premoknuté topánky. Som to nevzala, že keĎ budm toho chcieť viac (kvôli poštovnému), už to nemajú a nikde inde som to nevidela. Neviete, kde by sa to dalo zohnať?

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 16:46

slniecko susia sa na tom lyziarky. daju sa kupit v sportovych obchodoch, dve placky sa strcia to topanok a da sa to cele do elektriny.

Offline tv
Avatar
3586 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 16:47
Reakce na brrr:

moonlight  Za tu cenu? Nekup to Jasně, že to bylo výhodné.

​Kde? Co?

Offline quebrada
Avatar
363 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 17:03

slniecko Jo, jo. Máme s nimi dobrou zkušenost. Třeba tady:

teploUš

Offline 999
Avatar
17615 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 17:04

Sweet Potato Přesně . Mám je taky ty voteplouchy jak ze sexshopu...

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 17:31

Clovek tu chvili neni a takove novinky:D  gratuluju vsem

Offline brrr
Avatar
10055 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 17:38
@tv 50% sleva na bundy v HM, vhodné pro matky, kterým nějak uniklo, že začíná zima :-)
Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 17:40

DruI continuity viktorka_od splavu tak očovanie proti tuberkulóze vyznačené nemá, kedysi sa to pichalo v nemocnici (nie tak dávno, čo som našla ešte pár rokov späť), teraz sa to už zrejme nerieši, aj keď v očkovacom preukaze kolónka na tuberkulózu je.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 19:10

DrowRanger normálne závidím, že už máte prvé očkovanie za sebou. My už sme mali termín, ale doktorka povedala, že nejde očkovať, kým sa nevyrieši ten kožný problém. No ale podľa mňa to bude na poriadne dlho, tak som zvedavá, čo povie doktorka budúci týždeň, keď tam ideme.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 19:14

betsey ja som sa bála, že ho nezaočkujú, lebo mal trochu soplíky, ale našťastie áno. A celkom dobre to zatiaľ znáša, tak dúfam, že to takto pôjde ďalej. Inak kúpila som mu také chladivé náplaste po očkovaní a vyzerá, že zaberajú (bez nich mrnčal, po nalepení sa ukľudnil).

Offline DruI
Avatar
3301 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 19:21

DrowRanger Tak možná je to na slovensku jako v čechách, kdy se TBC očkuje jenom za určitých podmínek. Tady jsem vyplňovala v porodnici nějaký dotazník na základě kterého mi do propouštěcí zprávy napsali, že dcera očkovaná být má, načež nás pediatr po první návštěvě na to očkování poslal.